با جزئیات داستانی Assassin’s Creed Odyssey بیشتر آشنا شوید

0

در کنفرانس E3 2018، کمپانی بازی‌سازی Ubisoft از نسخه جدید بازی محبوب و پرطرفدار Assassin’s Creed به نام Odyssey رونمایی کرد. طبق اعلام کمپانی سازنده وقایع این بازی چهارصد سال پیش از اتفاقات نسخه‌ قبلی این سری، یعنی Assassin’s Creed Origins جریان دارد. در نسخه قبلی بازی که در مصر جریان داشت، نحوه تشکیل فرقه‌ قاتلین به نمایش درآمد. حال سوالی که برای طرفداران این سری بازی پیش آمده، این است که در نسخه جدید بازی که به زمان  قبل از شکل‌گیری این فرقه بازمی‌گردد چه داستان و اتفاقاتی رخ خواهد داد؟

طبق اعلام کارگردان بازی، داستان نسخه جدید و قدیم به یکدیگر ارتباطی ندارند؛ زیرا فاصله‌ای ۴۰۰ ساله میان روایت داستان این دو بازی وجود دارد. این موضوع که فرقه‌ قاتلین هنوز شکل نگرفته سبب می‌شود دست طراحان داستان باز باشد و جزئیات و اتفاقات مدنظرشان را به بازی اضافه کنند. نکته‌ دیگر این است که محدودیت‌های فرقه‌ قاتلین در نسخه جدید وجود نخواهد داشت و کاربر هر اقدامی در محیط بازی انجام دهد، تأثیر آن‌ را خواهد دید.

بازی Assassin’s Creed Odyssey ساختار حضور در زمان حال را حفظ خواهد کرد. زیربنای همیشگی سری Assassin’s Creed یعنی نظم در مقابل هرج و مرج در این بازی نیز رعایت شده است. کشتن افراد عادی، دروغ گفتن و دزدیدن از قابلیت‌های جدیدی هستند که بازی Assassin’s Creed Odyssey قرار است برای نخستین بار وارد این سری کند. البته موارد جدید دیگری هم هستند که از مهم‌ترین آن‌ها می‌توان به قابلیت انتخاب دیالوگ اشاره کرد. جدیدترین نسخه این سری بازی با نام رسمی Assassin’s Creed Odyssey در تاریخ ۵ اکتبر ۲۰۱۸ (۱۳ مهر) برای سه پلتفرم Play Station 4، Xbox One و کامپیوترهای شخصی عرضه خواهد شد.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.