۶ انیمیشن مهمی که نیمه دوم ۲۰۱۸ اکران می‌شوند

0

جدیدترین محصول کمپانی GKIDS به نام Fireworks چھارم جولای و رالف خرابکار ٢ و گرینچ پاییز امسال به بازار وارد می‌شوند.

بنظر میاد امسال سال خوبی برای انیمیشن‌ھا باشد با توجه به شگفت انگیزان٢، محصول مشترک کمپانی ھای دیزنی و پیکسار ،که در حال حاضر با درآمد ۶.۶۵۶ ملیون دلار سرآمد باکس آفیس است و انیمیشن ھای دیگر شامل انیمیشن اکشن جدید سونی به نام پیتر خرگوشه (با درآمد ناخالص٣۵٠ ملیون دلار) و انیمیشن جدید جزیره‌ی سگ ھا به کارگردانی وس اندرسون که درآمد ناخالص ۶٣ میلیون دلار را بدست آورده است.

با وجود اینکه انیمیشن ھای مختلفی تا الان ریلیز شدند اما ھنوز تعداد زیادی در انتظار اکران و ورود به بازارند که شامل چند عنوان از کمپانی GKIDS که عنوان انیمیشن “آتش بازی” ۴ جولای ریلیز می‌شود و “ھتل ترانسیلوانیای٣:تعطیلات تابستانی”  ٢٠جولای در سینماھا به نمایش در می‌آید و به دنبال آن رالف خرابکار٢ و ھمچنین گرینچ محصول کمپانی illumination هم پاییز امسال اکران می‌شوند.

نیم نگاھی به ۶ عنوان انیمیشن که نیمه دوم سال اکران می‌شوند :

Fireworks

محصول کمپانی GKIDS

این کمپانی مستقل که از سال ٢٠١٠ موفق به کسب ١٠ نامزدی اسکار برای بھترین انیمیشن شده است در روز ۴جولای با انیمیشن Fireworks به سینماھا بر می‌گردد. این فیلم به سازندگی Akiyuki Shinbo و Nobuyuki و کارگردانی Genki Kawarmura که قبلا در سال ٢٠١۶ کارگردانی انیمه پرطرفدار Your Name را به عھده داشت، ساخته
شده است. Fireworks حکایتی دیگر از بدشانسی عشق دوران نوجوانی با محوریت علمی-تخیلی و فانتزی است.

عنوان ھای دیگری ھم از این کمپانی در انتظار اکران ھستند مثل Mlrai ، یک فانتزی دیگر از استودیو ژاپنی Chizu، که داستان پسری را حکایت می‌کند که با به دنیا آمدن خواھر کوچکش حس میکند فراموش شده است، این فیلم در جشنواره کن ھم اکران شد . ھمچنین انیمیشن The Big Bad Fox and Other Tales… ھم در مرحله اکران است. اوایل امسال این فیلم جایزه France’s César برای بھترین انیمیشن را دریافت کرد.

Hotel Transylvania3 : Summer Vacation

محصول کمپانی Sony Pictures Animatin

درک و خانواده اش با انیمیشن هتل ترانسیلوانیای۳ به کمپانی سونی برگشتند، این انیمیشن ۱۳ جولای اکران می‌شود. در قسمت جدید این انیمیشن که دوباره توسط Genndy Tartakovsky ساخته شده، گروه سفرش را با یک کشتی کروز شروع می‌کند و کاراکترها شامل کنت دراکولا(با صداپیشگی آدام سندلر)، دخترش میویس(با صداپیشگی سلینا گومز) و جاناتان(با صداپیشگی اندی سمبرگ) هستند.دو فیلم اول در مجموعه فیلم های هیولایی جمعاً ۸۳۱.۶ ملیون دلار در سطح جهانی درآمد داشتند.

Ralph breaks the internet: wreck-it-Ralph 2

محصول کمپانی دیزنی

این فیلم دنباله‌ی نامزد اسکار Ralph Breaks the Internet: Wreck-It Ralph 2 است. تریلر این فیلم تا الان یک صحنه کمدی را نشان داده است که در آن ونلوپ با پرنسس های دیزنی ملاقات می‌کند. بسیاری از صداپیشگان اصلی پرنسس ها برای این فیلم صداپیشگی می‌کنند. از جمله Jodi Benson ( آریل) ، Paige O’Hara ( بل) ، Linda Larkin (جزمین) ، Anika Noni Rose ( تیانا) و kelly Mcdonald( مریدا) .
این فیلم ۲۱ نوامبر اکران می‌شود.

The Grinch

محصول کمپانی illumination

این فیلم ۹ نوامبر به‌روی پرده‌ی سینماها می‌رود و یادآور انیمیشن کلاسیک تلوزیونی How the Grinch Stole Christmas! 1966 است.

Spiderman: Into the Spider Verse

محصول کمپانی Sony Pictures Animation

کمپانی سونی پیکچرز و مارول این فیلم را به روی پرده‌ی سینماها می‌آورند . کاراکتر اسپایدرمن توسط Shameik Moore صداگذاری خواهد شد. این انیمیشن روز ۱۴دسامبر اکران می‌شود.

Smallfoot

محصول کمپانی Warner Bros. Pictures

این فیلم بر اساس کتاب Yeti Tracks از Sergio Pablos ساخته شده است. کمپانی برادران وارنر با کارگردانی Karey Kirkpatrick نوشته و کارگردانی شده است.صداپیشگان این فیلم افرادی از جمله :Channing Tatum ،James Corden  Zendaya، Common ،Gina Rodriguez و Danny DeVito هستند و این فیلم ۲۸ سپتامبر اکران می‌شود .

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.