ثبت‌نام اینترنتی کتاب درسی کلاس اولی‌ها آغاز شد

0

به گفته مدیرکل نظارت بر نشر و توزیع مواد آموزشی، ثبت‌نام اینترنتی کتاب‌های درسی دانش‌آموزان کلاس اولی از امروز ۲۳ تیرماه آغاز شد؛ لذا خانواده‌هایی که فرزندشان مهر امسال به کلاس اول می‌رود ابتدا به مدرسه مراجعه کرده و ثبت‌نام کرده باشند.

احمدرضا امینی افزود: پس از ثبت‌نام دانش‌آموز در مدرسه اطلاعات او در سامانه سناد ثبت می‌شود و از طریق اطلاعات ثبت شده می‌تواند با مراجعه به سامانه فروش کتاب‌های درسی به آدرس www.irtextbook.com مراجعه و نسبت به ثبت سفارش اینترنتی کتاب‌های درسی اقدام کنند.

مدیرکل دفتر چاپ و توزیع کتاب‌های درسی اشاره کرد: «برای ثبت سفارش کتاب‌ درسی دانش‌آموزان کلاس اولی نیازی به سنجش سلامت آنها نیست و خانواده‌ها حتی اگر هنوز برای سنجش سلامت اقدام نکرده‌اند می‌توانند برای سفارش کتاب‌های درسی متقاضی شوند.»

امینی همچنین افزود: «برای ثبت سفارش اینترنتی کتاب‌های درسی نیاز به کد ملی و سریال شناسنامه دانش‌‌آموز است. خانواده‌ها برای ثبت سفارش کتاب‌های درسی تا ۲۰ شهریور فرصت دارند اما هر چه زودتر این کار انجام شود بهتر است چون در این صورت با تاخیر در توزیع کتاب‌های درسی مواجه نخواهیم بود.»

گفتنی است قیمت کتاب‌های درسی پایه اول دبستان ۱۴ هزار و ۴۰۰ تومان اعلام شده است.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.