با محصولات جدید گاج‌مارکت آشنا شوید

0

بخش جدیدی که به فروشگاه آنلاین گاج‌مارکت افزوده شده، سی‌دی‌ها و دی‌وی‌دی‌های متنوع است. این بخش با تنوعی از موضوعات، بهترین‌های ایران و یا ترجمه از آثار فاخر و ارزشمند خارجی را برای مخاطبان خود عرضه کرده است.

موضوع این محصولات که هم‌اکنون در گاج‌مارکت قابل دسترسی است، عبارتند از:

ممکن است به تئاتر و هنرهای نمایشی علاقه‌مند باشید، اما نمایش مورد علاقه‌تان هم‌اکنون اجرا نداشته باشد، شاید تئاتر مورد نظرتان در شهر شما به روی صحنه نرفته باشد و یا …؛ فیلم تئاتر دقیقا همان چیزی است که به کمک‌تان می‌آید، کیفیت تصویربرداری رسمی (تولید موسسه بتهوون) از نمایش و با کیفیت صدای عالی حس حضور در سالن تئاتر را به شما می‌دهد و از لذت تماشای آن بهره‌مند خواهید شد.

فیلم تئاترها - محصولات جدید گاج مارکت
فیلم تئاترها – محصولات جدید گاج‌مارکت

از جمله آثار ارزشمندی که با اجرای بزرگان تئاتر هم‌اکنون در گاج‌مارکت موجود است، «ایوانف»، «اتاق ورونیکا»، «باغ آلبالو»، «بالاخره این زندگی مال کیه؟»، «عامدانه عاشقانه قاتلانه»، «کرگدن»، «ننه دلاور و فرزندان او»، «فهرست» و «نورا» نام دارد.

اگر می‌خواهید علم خود را بالا ببرید و جهان‌بینی خود را با مطالعه توسعه دهید، اما مجال خواندن کتاب و لمس کتاب چاپی را ندارید، کتاب صوتی می‌تواند راهکار خوبی برای شما باشد. از جمله کتاب‌های صوتی‌ که در گاج‌مارکت قابل دسترسی است، می‌توان به موضوعات داستان و رمان، کتاب‌های تفسیر دفترهای مثنوی مولوی، داستان خسرو و شیرین، آثار روانشناسی موفق، مشهور و معتبر به روز (مثل اثر مرکب، پازل زندگی، پیغامی سری برای موفق شدن، دیوانگان ثروت‌ساز، خوشبختی، شخصیت سالم، ورزش ذهن، رازها و …)، شعر ایران (آثار سعدی) و شعر جهان (مثل تو را دوست دارم چون نان و نمک)، گفتار و تحلیل (مثل مجموعه پیام عارفان، تحلیل واقعه کربلا، دین و سیاست، دین و تجدد و …) اشاره کرد.

کتاب صوتی – محصولات جدید گاج مارکت

این بخش در حال حاضر برنامه‌های آموزش زبان انگلیسی، آموزش نرم‌افزارهای تخصصی (مثل SPSS) و بخش آموزش درسی به کمک اساتید معتبر و یا انیمیشن‌های باکیفیت با محتوای آموزشی را شامل می‌شود. از جمله این مجموعه‌ها می‌توان به میشا و کوشا (آموزش زبان انگلیسی و آموزش درس‌های دبستان)، مجموعه ویدئویی مخ و فاز تازه اشاره کرد.

بخش دیگری از سی‌دی‌ها که به گاج‌مارکت اضافه می‌شود، آلبوم‌های موسیقی است.این آرشیو روز به روز کامل‌تر خواهد شد. با ما همراه باشید.

خبر خوش: این مجموعه در حال گستردگی است و به زودی می‌توانید هر لوح فشرده‌ای را که به دنبال آن می‌گردید، در گاج‌مارکت پیدا کنید.

خرید سی‌دی‌ها تا ۵۰% تخفیف

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.