نگاهی به بهترین فیلم‌های پیش‌ رو در سال ۲۰۱۸ (قسمت دوم)

0

فیلم‌های بسیاری در سال ۲۰۱۸ ساخته و راهی پرده‌های سینما شدند. بسیاری از این فیلم‌ها با فروشی ناامیدکننده نتوانستند سازندگان و تولیدکنندگان خود را راضی کنند و بسیاری دیگر با توجه به هزینه ساخت و داستان‌شان فراتر از حد انتظار ظاهر شدند. در این مقاله چند قسمتی نگاهی به بهترین فیلم‌های اکران شده و پیش‌ رو در سال ۲۰۱۸ خواهیم داشت.

Bohemian Rhapsody


Bohemian Rhapsody

داستان این فیلم قرار است روایت‌گر زندگی «فردی مرکوری» و چگونگی تشکیل گروه مشهور و پرطرفدار «Queen» باشد. با توجه به تریلر و اخبار منتشر شده، سازندگان فیلم زمان زیادی را صرف پیاده‌سازی، طراحی و بازسازی دقیق کنسرت‌ها و اجراهای گروه برای فیلم کرده‌اند. از سال ۲۰۱۰ که زمزمه ساخت چنین فیلمی شکل گرفت، بازیگران بسیاری برای ایفای نقش «فردی مرکوری» در نظر گرفته شده‌‌اند که همگی با مخالفت اعضای گروه «Queen» از این نقش انصراف دادند. در نهایت بازیگر سریال «آقای ربات»، رمی مالیک برای این نقش در نظر گرفته شد. فیلم «Bohemian Rhapsody» در تاریخ ۲ نوامبر ۲۰۱۸ (۱۱ آبان ۱۳۹۷) بر روی پرده سینماها خواهد رفت و با توجه به محبوبیت گروه «Queen» در سراسر جهان انتظار می‌رود استقبال و فروش خوبی را از این فیلم شاهد باشیم. دومین تریلر رسمی این فیلم را می‌توانید از اینجا مشاهده کنید.

Fantastic Beasts: The Crimes of Grindelwald


Fantastic Beasts: The Crimes of Grindelwald

تریلر قسمت دوم فیلم جانوران شگفت‌انگیز دیروز در رویداد کامیک کان ۲۰۱۸ رونمایی شد. طبق روایت داستان توسط تریلر، اتفاقات گذشته و حال شخصیت نیوت اسکمندر و تقابل او با گریندل وال را شاهد هستیم. بازیگران مطرحی از جمله ادی ردمین و جانی دپ در این فیلم به ایفای نقش پرداخته‌اند. فیلم Fantastic Beasts: The Crimes of Grindelwald در تاریخ ۱۶ نوامبر ۲۰۱۸ (۲۵ آبان ۱۳۹۷) اکران خواهد شد.

Ralph Breaks the Internet: Wreck-It Ralph 2


Ralph Breaks the Internet: Wreck-It Ralph 2

همه‌ ما قسمت اول این انیمیشن محبوب و جذاب را به خاطر داریم. حال قرار است در قسمت دوم این انیمیشن، رالف و ونلوپه به دنیای اینترنت قدم گذاشته و خرابکاری‌های خود را در آنجا ادامه دهند. کارگردانی این انیمیشن را ریچ مور، کارگردان انیمیشن Zootopia بر عهده دارد. قسمت دوم انیمیشن رالف خرابکار در تاریخ ۲۱ نوامبر ۲۰۱۸ (۳۰ آبان ۱۳۹۷) اکران خواهد شد.

Creed 2


Creed 2

پس از موفقیت چشم‌گیر قسمت اول فیلم Creed در سال ۲۰۱۵، کمپانی برادران وارنر تصمیم گرفت تا قسمت دوم این فیلم را  با حال و هوای سری فیلم‌های هیجان‌انگیز راکی به روی پرده‌های سینما ببرد. قسمت دوم این فیلم با حضور سیلوستر استالونه در نقش راکی، مایکل بی جردن در نقش آدونیس کرید و هم‌چنین بازگشت ایوان دراگو حریف راکی در فیلم راکی ۴ پیش خواهد رفت. داستان فیلم روایت‌گر آسیب‌دیدگی آدونیس و درخواست کمک او از راکی برای بازگشت به میادین ورزشی است. آدونیس مسابقه‌ای بزرگ با پسر ایوان در پیش دارد که سخت برای آن در حال آماده‌سازی است. قسمت دوم Creed در تاریخ ۲۱ نوامبر ۲۰۱۸ (۳۰ آبان ۱۳۹۷) اکران خواهد شد.

Bumblebee


Bumblebee

هیچ‌کس نمی‌تواند افت شدید مجموعه فیلم‌های تبدیل‌شوندگان را در چند سال اخیر انکار کند. افتی که شاید بتوان علت آن را  داستان و فیلم‌نامه ضعیف فیلم‌های ساخته شده دانست، اما به نظر می‌رسد اسپین‌آف مجموعه تبدیل‌شوندگان قصد دارد به این ناکامی‌ها پایان داده و بار دیگر آتوبات‌ها را سربلند کند. داستان فیلم هرچند مسیر جدیدی را دنبال نمی‌کند، اما تفاوتی اساسی با قسمت‌های قبلی این مجموعه دارد. دختری به نام چارلی با پیدا کردن فولکس واگنی زرد زمینه‌های اولین ملاقات و آشنایی با شخصیت بامبل‌بی را رقم می‌زند. نکته حائز اهمیت فیلم این است که دیگر هدف فیلم نجات دنیا نیست، بلکه داستان فیلم طوری پیش می‌رود که بامبل‌بی مجبور به نجات جان چارلی می‌شود. فیلم مورد انتظار Bumblebee در تاریخ ۲۱ دسامبر ۲۰۱۸ (۳۰ آذر ۱۳۹۷) بر روی پرده‌های سینما خواهد رفت.

نگاهی به بهترین فیلم‌های پیش‌ رو در سال ۲۰۱۸ (قسمت اول)

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.