تریلر جدیدی از بازی F1 2018 منتشر شد

0

کمتر از یک ماه به انتشار جدیدترین نسخه بازی F1 زمان باقی مانده است. با اعلام کمپانی‌های سازنده، بازی F1 2018 پیشرفت‌های بسیاری در بخش‌های Career و خودروهای کلاسیک داشته که قطعا باعث شگفتی کاربران خواهد شد. روز گذشته تریلری از این بازی مورد انتظار منتشر شد که در ذیل به بررسی آن می‌پردازیم.

از قسمت‌های جدید اضافه شده به نسخه جدید بازی می‌توان به پوشش‌های خبری مسابقات توسط رسانه‌ها و خبرنگاران اشاره کرد. در این بخش مکالماتی بین شما و خبرنگاران انجام می‌شود که روحیه شما را در شرایط مختلف می‌سنجد. در قسمت ایجاد رانندگان جدید نیز به کمک طیف گسترده‌ای از لباس‌ها و امکانات می‌توان شخصی‌سازی‌های دلخواه را انجام داد. همچنین حضور رانندگان حرفه‌ای مسابقات فرمول یک، به عنوان رقیب از جذابیت‌های این بازی به شمار می‌رود.

در بازی F1 2018 با مجموعه‌ای از اتومبیل‌های مدرن و قدیمی روبه‌رو هستیم که از جمله آن‌ها می‌توان به ۲۰ خودرو قدیمی اشاره کرد. همچنین خودروهایی که در زمان خود در اوج بوده‌ و اکنون به فراموشی سپرده شده‌اند، به نسخه جدید این بازی اضافه می‌شوند. با مشاهده تریلر می‌توان به این نکته پی برد که بازی از نظر گرافیکی نیز تغییرات مثبتی به خود دیده است. بازی F1 2018 برای عرضه در تاریخ ۲ شهریور ۱۳۹۷ برای پلتفرم‌های ایکس باکس وان، پلی استیشن ۴ و کامپیوترهای شخصی برنامه‌ریزی شده است.

پال جیل کارگردان سری بازی‌های F1 در باب نسخه جدید این بازی این‌گونه اظهار نظر کرده است:

“همه دست‌اندرکاران و سازندگان بازی از نقدها و بازخوردهای مثبتی که تاکنون بازی F1 2017 دریافت کرده، بسیار خوشحال هستند و با انگیزه‌ای مضاعف تولید نسخه‌ جدید بازی یعنی F1 2018 را آغاز و به مرحله نهایی رساندند.”

در ادامه می‌توانید تریلر منتشر شده از این بازی را مشاهده کنید.

منبع: Dualshockers

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.