اخبار جدید از فیلم اختصاصی بتمن

0

در روزهای اخیر اخبار و حواشی بسیاری پیرامون فیلم اختصاصی شخصیت «بتمن» منتشر شده است که با اظهار نظر کارگردان این فیلم، مت ریوز، همراه بوده است. نکته مهمی که نباید آن را فراموش کرد این است که شاید بن افلک باز هم در نقش بتمن ظاهر شود؛ زیرا هنوز بازیگری برای ایفای این نقش به طور رسمی معرفی نشده است.

کارگردانی و همچنین نقش اصلی فیلم اختصاصی «بتمن» در ابتدا به بن افلک سپرده شده بود، اما در نهایت کمپانی برادران وارنر تصمیم گرفت سکان هدایت این فیلم به مت ریوز سپرده شود. در حال حاضر جزئیات خاصی از این پروژه به ظاهر مهم دنیای DC منتشر نشده است. اما مت ریوز، کارگردان فیلم در چند روز اخیر صبحت‌هایی پیرامون این اثر مورد انتظار انجام داده است که به بررسی آنها می‌پردازیم.

Ben Affleck as Batman

به گفته مت ریوز فیلم‌برداری فیلم بتمن از بهار و یا تابستان سال آینده آغاز می‌شود و احتمال اینکه بن افلک نقش بتمن را بر عهده داشته باشد هم‌چنان وجود دارد، اما هنوز هیچ تصمیمی درباره انتخاب بازیگری خاص برای این نقش گرفته نشده است. فیلم‌نامه این فیلم نیز به جز چند بخش‌ کوچک آن تا حد زیادی به پایان رسیده است. ربوز تأکید کرد تمام ایده‌هایش برای این فیلم با موافقت کمپانی برادران وارنر روبه‌رو شده و شایعات پیرامون بحث تغییر داستان و جریان فیلم کاملا بی‌اساس است. ریوز همچنین در پاسخ به سوالی در مورد اقتباسی بودن داستان فیلم این‌گونه گفت:

“داستان فیلم ما از کامیک خاصی اقتباس نمی‌کند. شاید کامیک «سال اول» کامیک‌ محبوب من باشد، اما قطعا داستان فیلم از این کامیک اقتباس نخواهد کرد. تمرکز بر روی روایتی که برای بتمن شخصی‌تر و توصیف‌کننده شخصیت او باشد، هیجان‌انگیزتر است. طبیعتا ما قصد روایت گذشته و پیشینه بتمن یا چیزی شبیه به آن را نداریم، اما روایت ما بتمن را تعریف می‌کند و سعی می‌کند داستانی پرشور در مورد او به عنوان بزرگ‌ترین کارآگاه عالم و شخصیتی که در دوران کودکی عاشقانه دوستش داشتیم، بازگو کند.” 

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.