از شایعه تا واقعیت: فصل پنجم سریال Sherlock در راه است!

0

با توجه به اخبار و شایعات جدید منتشر شده در رسانه‌ها، حال می‌توانیم بگوییم احتمال ساخت فصل پنجم سریال «شرلوک» بیش از پیش قوت گرفته است.

سریال محبوب و پرطرفدار «Sherlock» که تاکنون ۴ فصل آن از شبکه BBC پخش شده است، داستان‌های جنایی و معمایی کارآگاهی به نام شرلوک هولمز را روایت می‌کند. بازیگران مشهوری چون بندیکت کامبربچ در نقش شرلوک هولمز و مارتین فریمن در نقش جان واتسون در این سریال به ایفای نقش پرداخته‌اند. پس از اتمام فصل چهارم این سریال سوال بزرگی که برای طرفداران این مجموعه به وجود آمد این بود که آیا باز هم شاهد حضور شرلوک در تلویزیون خواهیم بود یا خیر؟

از مصاحبه‌ای که اخیرا توسط منبعی به نام «Time Out» منتشر شده، می‌توان این‌گونه‌ برداشت کرد که به‌زودی شاهد شروع فرآیند تولید فصل ۵ سریال خواهیم بود. شخصی به نام کریس جورجیو که صاحب مغازه‌ «Speedy’s Cafe» در نزدیکی آپارتمان شرلوک و واتسون در خیابان بیکر استریت است، در مصاحبه‌ خود با این منبع اظهار داشته:

“احتمالا من نباید چیزی را اکنون بگویم، اما شنیده‌ام که آن‌ها برای فصل پنجم باز خواهند گشت.”

در زمان فیلم‌برداری سریال، جورجیو وظیفه‌ تأمین غذا و نوشیدنی برای بازیگران و عوامل فیلم را بر عهده داشت؛ در نتیجه می‌توان او را نزدیک به افرادی دانست که در فرایند تولید این سریال فعالیت دارند. شاید گفته‌های نامشخص و نامفهوم جورجیو تا حدودی باعث امیدواری ما نسبت به ساخت فصل ۵ سریال شود. البته این نکته را نباید فراموش کرد که همه عوامل فیلم هم‌اکنون درگیر پروژه‌های دیگر هستند. به طور مثال کارگردانان و تهیه‌کنندگان اثر به طور جداگانه در حال کار بر روی سریال‌هایی برای شبکه‌های BBC و HBO هستند. همچنین برنامه کاری بندیکت کامبربچ و مارتین فریمن بیش از پیش پیچیده و شلوغ است. مارک گیتیس یکی از تهیه‌کنندگان مجموعه پس از مطلع شدن از خبر احتمال ساخت فصل پنجم با انتشار توییتی در توییتر شخصی خود به این خبر واکنش نشان داد و گفت: “این خبر کاملا بی‌پایه و اساس است.”

با وجود این، نمی‌توان این توییت را پایان کار این سریال دانست؛ زیرا شبکه BBC یا سازندگان سریال هیچ‌گاه اتمام ساخت سریال Sherlock را اعلام نکرده‌اند و ممکن است روزی شاهد بازگشت این سریال برای فصل پنجم باشیم.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.