بررسی پیشرفت‌های جدید بازی FIFA 19

0

با اعلام کمپانی الکترونیک آرتز، بازی FIFA 19 پیشرفت‌های بسیاری را در بخش‌های Kick-Off و Ultimate Team داشته که طرفداران را شگفت‌زده خواهد کرد. اگر تریلرهای منتشر شده از بازی و گیم‌پلی آن را مشاهده کرده باشید، حتما به این موضوع پی برده‌اید که گیم‌پلی بازی FIFA 19 تفاوت چندانی با گیم‌پلی بازی FIFA 18 ندارد. البته نباید فراموش کرد که نسخه جدید بازی فیفا تغییرات عمده‌ای را مانند سیستم جدید کنترل توپ، سیستم جدید شوت‌زنی به خود دیده است. همچنین برای اولین بار در سری بازی‌های فیفا شاهد حضور سوپر لیگ چین، بخش لیگ قهرمانان اروپا، لیگ اروپا و همچنین گزارشگران مخصوص این بخش‌ها خواهیم بود. دو بخش Kick-Off و Ultimate Team نیز تغییراتی را به خود دیده‌ که در ادامه به آنها اشاره خواهیم کرد.

در بخش Kick-Off شاهد گزینه‌های جدید خواهیم بود. قسمت آشنای بازی کلاسیک  همیشه در سری بازی‌‌های فیفا وجود داشته و کاربران با ورود به این بخش با انتخاب تیم مورد علاقه خود، به صورت تکی یا چند نفره، به بازی می‌پرداختند. یکی از قسمت‌های جدید، لیگ قهرمانان اروپا است که می‌توانید با ورود به آن، مسابقاتی جذاب را از گزارش‌های متفاوت تجربه کنید. Cup Finals بخش جدید دیگری است که برای افرادی طراحی شده که قصد دارند بدون طی کردن مراحل مسابقات موجود در بازی، به فینال برسند. شما می‌توانید در بخش Cup Finals، فینال لیگ قهرمانان اروپا، فینال لیگ اروپا و یا هر فینال دیگری را تجربه کنید و به جام قهرمانی برسید. در بخش Home & Away، شما می‌توانید بازی‌هایی به صورت رفت و برگشت تجربه کنید. بخش دیگری هم به بازی افزوده شده که House Rules نام دارد. بخش House Rules، از چند نوع بازی و حالت جدید تشکیل شده که کاربران با ورود به آن، می‌توانند حالت‌های جالب و هیجان‌انگیزی را تجربه کنند.

FIFA 19

در بخش Ultimate Team، تغییرات عمده‌ای رخ داده است. مسابقات Daily Knockout به طور کلی از این بخش حذف شده‌اند و کاربران برای دسترسی به قسمت Weekend League باید با حالت جدیدی به نام Division Rivals روبه‌رو شوند. در حالت Division Rivals به کمک چند مسابقه قدرت کلی شما مشخص می‌شود و سپس اجازه خواهید داشت با سایر بازیکنان رقابت کنید. امتیاز بیشتر در بخش Division Rivals به منزله این است که دسترسی به بخش Weekend League برایتان بسیار راحت‌تر خواهد بود. بازی FIFA 19 در تاریخ ۶ مهر ۱۳۹۷ برای پلتفرم‌های پلی‌استیشن ۴، ایکس‌باکس وان، کامپیوترهای شخصی و نینتندو سوئیچ منتشر خواهد شد.

ویدئو گیم‌پلی بازی FIFA 19 از تقابل دو تیم منچستر یونایتد و منچستر سیتی در فینال لیگ اروپا 

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.