سریال جنگ ستارگان با بودجه ۱۰۰ میلیون دلاری ساخته خواهد شد

0

با اعلام رسمی کمپانی دیزنی سریال «جنگ ستارگان» قرار است به تهیه‌کنندگی جان فاورو و با بودجه ۱۰۰ میلیون دلاری ساخته شود.

کمپانی دیزنی در اطلاعیه رسمی خود هزینه ساخت فصل اول سریال «جنگ ستارگان» را ۱۰۰ میلیون دلار تعیین کرده است. فصل اول این سریال در ۱۰ قسمت با هزینه ساخت تخمینی ۱۰ میلیون دلار برای هر قسمت تولید و از شبکه استریم دیزنی پخش خواهد شد. با توجه به این موضوع که تاکنون سریال‌های پرهزینه‌ای مانند Star Trek: Discovery محصول شبکه‌ی CBS و Game of Thrones محصول شبکه‌ی HBO در تلویزیون پخش شده‌اند، آشکار است که کمپانی دیزنی برنامه‌های سنگین و پرهزینه‌ای برای سریال «جنگ ستارگان» و سرویس پخش جدید خود خواهد داشت. جان فاورو کارگردان فیلم‌هایی چون «مرد آهنی» و «کتاب جنگل» که وظیفه نویسندگی و تهیه‌کنندگی این سریال را بر عهده دارد با انتشار این خبر توسط دیزنی این چنین واکنش نشان داد:

“جنگ ستارگان دنیایی بسیار بزرگ دارد و سرویس استریم جدید دیزنی فرصتی فوق‌العاده برای ارائه داستان‌های جدید را ایجاد کرده است که بتوان آن را در چندین فصل مختلف روایت کرد.”

جریان و اتفاقات این سریال هفت سال پس از حوادث فیلم «بازگشت جدای» روایت می‌شود و به گفته دیزنی احتمالا شاهد شخصیت‌ها و بازیگران جدیدی در سریال خواهیم بود. با این حال، در حال حاضر اطلاعات بیشتری از جمله زمان شروع ساخت، زمان انتشار و بازیگران سریال «جنگ ستارگان» منتشر نشده است.

منبع: IGN

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.