شروع ثبت نام چهارمین دوره لیگ بازی‌های رایانه‌ای ایران

0

با اعلام بنیاد ملی بازی‌های رایانه‌ای، چهارمین دوره لیگ بازی‌های رایانه‌ای ایران از تاریخ ۶ الی ۱۶ شهریور ماه ۱۳۹۷ به مدت ده روز در برج میلاد تهران برگزار خواهد شد. در این رویداد بازی‌های چون Clash Royale ،PES 2018 ،FIFA 18 و هم‌چنین دو بازی ایرانی Quiz of Kings و پسرخوانده حضور دارند و طرفداران بازی‌های رایانه‌ای می‌توانند در هر یک از بخش‌های مورد علاقه خود برای رقابت با دیگران ثبت‌ نام کنند. قوانین بخش‌های مختلف و بازی‌ها را می‌توانید از اینجا بخوانید.

بازی‌های PES 2018 و FIFA 18 بر روی کنسول‌های پلی‌استیشن ۴ و ایکس باکس ۳۶۰ و هم‌چنین کامپیوتر‌های شخصی انجام می‌شوند، افراد علاقه‌مند به حضور در این رویداد در حین ثبت نام، باید دستگاه مورد نظر خود را نیز انتخاب کنند. طبق اعلام بنیاد ملی بازی‌های رایانه‌ای، رتبه‌های برتر این مسابقات در صورت فراهم بودن امکانات و شرایط به مسابقات جهانی فرانسه ESWC اعزام خواهند شد. امکان حضور خانواده‌ها نیز برای تماشای مسابقات از نزدیک در این دوره فراهم شده است.

اگر علاقه‌مند به بازی‌های رایانه‌ای و رقابت‌‌های هیجان‌انگیز با دیگران هستید تا ۲۵ مرداد ماه فرصت دارید تا از طریق وبسایت ایوند برای حضور در این مسابقات ثبت نام کنید.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.