از شایعه تا واقعیت: ادریس البا مأمور ۰۰۷ جدید خواهد بود

0

طبق اخبار و شایعات منتشر شده، تولیدکنندگان و سازندگان مجموعه فیلم‌های جیمز باند در نظر دارند تا ادریس البا بازیگر ۴۵ ساله انگلیسی را جایگزین دنیل کریگ به عنوان بازیگر بعدی مأمور ۰۰۷ معرفی کنند.

پس از اکران آخرین قسمت از این مجموعه به نام Spectre در سال ۲۰۱۵، بسیاری از کارشناسان این فیلم را پایان کار دنیل کریگ در نقش جیمزباند می‌دانستند. کریگ از سال ۲۰۰۶ تاکنون ایفای نقش مأمور ۰۰۷ را در مجموعه جیمزباند بر عهده داشته و در فیلم‌های Casino Royale (۲۰۰۶)، Quantum (سالof Solace (۲۰۰۸)، Skyfall (۲۰۱۲ و Spectre (سال ۲۰۱۵) حضور داشته است. پس از گذشت دو سال از اکران آخرین فیلم این مجموعه، سال گذشته دنیل کریگ پس از شایعات فراوان رسما تایید کرد که در بیست‌‌وپنجمین قسمت این مجموعه برای آخرین بار نقش مأمور ۰۰۷ را ایفا خواهد کرد. حال اخبار و شایعات جدید حاکی از آن است که ادریس البا به عنوان بازیگر جدید نقش جیمزباند در نظر گرفته شده است.

باربارا براکلی، یکی از تهیه‌کنندگان اصلی مجموعه جیمز باند در مصاحبه‌ای اعلام کرد احتمال اینکه بازیگر بعدی نقش جیمز باند یک بازیگر غیر سفید پوست باشد، وجود دارد. هنوز به طور دقیق و رسمی نام ادریس البا به عنوان مامور جدید سرویس سری بریتانیا اعلام نشده است. شاید سن البا اثر نامناسبی بر روی نظر نهایی سازندگان این مجموعه داشته باشد. البا سال گذشته در مصاحبه‌ای اعلام کرد که برای بازی در نقش جیمز باند بسیار پیر شده است. با این حال، او هیچ‌گاه علاقه خود را برای حضو در نقش مأمور ۰۰۷ رد نکرده است. فیلم James Bond 25 به کارگردانی دنی بویل، در تاریخ ۱۷ آبان ۱۳۹۸ در سینماها اکران خواهد شد.

منبع: Gamespot

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.