تقابل جذاب و دیدنی مرد عنکبوتی و کریتوس

0

فرض کنید دو شخصیت قدرتمند و دوست‌داشتنی کریتوس و مرد عنکبوتی روزی در مقابل هم قرار گرفته و مبارزه‌ای سخت را تجربه کنند، به نظر شما چه کسی پیروز میدان نبرد خواهد شد؟ بدون شک پاسخ اکثر طرفداران و دوست‌داران بازی، کریتوس خواهد بود؛ اما مدیر نوآوری بازی جدید و مورد انتظار Marvel’s Spider-Man در این نظرسنجی، پاسخی بسیار متفاوت منتشر کرده است. به عقیده‌ او پیتر پارکر به راحتی می‌تواند خدای جنگ را شکست دهد.

شاید برای شما هم عجیب باشد اما درست شنیدید، مدیر نوآوری بازی Marvel’s Spider-Man درباره این سوال این‌گونه پاسخ داده است:

“چه سوال جالبی، کریتوس پیروز خواهد شد یا مرد عنکبوتی؟ شرمنده، ولی هرجور حساب کنید مرد عنکبوتی برنده میشه.”

همه‌ ما می‌دانیم که نظر مدیر نوآوری بازی تا حد زیادی نادرست است. پیتر پارکر شخصیت دوست داشتنی سینما و بازی‌های کامپیوتری روزی به وسیله‌ عنکبوتی رادیواکتیوی گزیده می‌شود که همین گزیدگی تغییرات بزرگی نظیر سرعت زیاد و قدرت بالا را در او ایجاد می‌کند. در نهایت او تمام ویژگی‌های یک عنکبوت را در خود می‌بیند و به تقابل و مبارزه با دشمنان زورگو می‌پردازد. اما آیا او واقعا می‌تواند حریف کریتوس خشمگین با تبری بی‌رحم شود؟ کریتوسی که خدایان بزرگ نیز در برابر او تسلیم شده‌اند؛ قطعا پرتاب تار عنکبوت به کریتوس، عواقب خوبی برای مرد عنکبوتی نخواهد داشت!

Spiderman
Spiderman

قطعا مدیر نوآوری بازی Marvel’s Spider-Man با توجه به تعصبات خود نسبت به شخصیت مرد عنکبوتی، او را در نبرد با کریتوس پیروز می‌داند. قطعا او هم یقین دارد اگر سه مرد عنکبوتی را هم به جان کریتوس بیندازیم باز هم از پس شکست دادن او برنمی‌آیند. نسخه جدید بازی محبوب God of War هم اکنون بر روی کنسول پلی‌استیشن ۴ در دسترس کاربران قرار دارد و بازی Marvel’s Spider-Man نیز طبق برنامه‌ریزی‌های انجام شده قرار است به صورت انحصاری برای این کنسول در جمعه ۱۶ شهریورماه عرضه شود. نظر شما چیست؟ کدام‌یک از این دو می‌تواند دیگری را شکست دهد؟ خدای جنگ یا مرد عنکبوتی؟

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.