معرفی محصولات ارگونومیک استابیلو

0

معرفی محصولات ارگونومیک استابیلو حامی کودکان

شاید در ظاهر نوشتن امر آسانی باشد اما در واقع به اندازه یادگیری یک ساز جدید کار دشواری است به خصوص برای کودکانی که میخواهند شروع به نوشتن کنند، آنها به دلیل تمرکز زیادی که برای محکم نگه داشتن قلم در دستانشان می کنند فشار زیادی بر عضلات دست خود وارد می کنند و دچار کندی نوشتار وکشیدگی عضلات دست میشوند. آمارها نشان داده که این فشارها برای افراد چپ دست که حدود ۱۵درصد جمعیت جهان را تشکیل میدهند دو برابر بیشتر است. بر این اساس استابیلو بیش از ده سال پیش تصمیم گرفت که محصولی متناسب با نیاز کودکان نوآموز طراحی و تولید کند، نهایتاً پس از تلاشهای فراوان برای اولین بار در دنیا نوشت افزار ارگونومیک در سال ۲۰۰۴  توسط شرکت استابیلو اختراع و به بازار ارائه گردید.

خرید محصولات استابیلو با تخفیف ویژه

سری ایزی استارت

محصولات ارگونومیک استابیلو(سری ایزی استارت) متناسب با اندازه دست کودکان ساخته شده است که علاوه بر ظاهر متفاوت منحنی شکل آن ضخامت بدنه متفاوتی نیز دارد که کودکان هنگام استفاده از آن کاملا احساس راحتی می کنند. قالب بدنه این محصولات برای افراد راست دست و چپ دست متفاوت است و مطابق آناتومی دست آنها طراحی شده که باعث می شود طرز صحیح گرفتن قلم در دست را یاد بگیرند . همچنین گریپ منحصر به فرد قرار گرفته بر روی بدنه آن از لغزش دست هنگام نوشتن جلوگیری کرده و فشار انگشتان را کم میکند.

خرید محصولات ارگونومیک استابیلو تا ۱۴ درصد تخفیف از گاج‌مارکت

پروفسور رالف برودر رئیس مؤسسه ارگونومی در دانشگاه صنعتی درمستاد آلمان و متخصص محصولات ارگونومیک می گوید:

“محصولات STABILO EASY Start در آزمایشات بی نظیر عمل می کنند. برای اینکه این کالاها مطابق آناتومی دست افراد چپ دست و راست دست همراه با قالب های گریپ ارگونومیک ساخته شده که به نگه داشتن قلم در دست کودکان کمک میکند . محل گریپ قرار گرفته برای کودکان این موقعیت را فراهم می کند که در حین یادگیری نوشتن ، مطلوبترین و استانداردترین حالت نگهداشتن قلم در دست را نیز یاد بگیرند.به عنوان یک دانشمند توصیه من استفاده از قلم های ایزی استارت استابیلو است. پدر و مادرها با تهیه این محصول بهترین انتخاب را برای فرزندانشان می کنند. “

معرفی برند استابیلو را حتما بخوانید

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.