گزارش تصویری جشن تولد یک‌سالگی گاج‌مارکت

3

جناب آقای مهندس ابوالفضل جوکار مدیرعامل و موسس انتشارات بین‌المللی گاج، در روز تولد یک ‌سالگی گاج‌مارکت درباره‌ این فروشگاه اینترنتی این‌گونه توضیح دادند:
«گاج مارکت یکی از اقدامات موفق انتشارات بین‌المللی گاج بوده که در طول آغاز به کار خود، خدمات خوبی به دانش‌آموزان، دانشجویان و عموم مردم در سراسر کشور عرضه کرده است. خدا را شاکریم که تا الان بیشتر کاربران از سرعت و کیفیت ارسال محصولات راضی بوده‌اند. ما در گاج‌مارکت ویترین کتاب‌ها را افزایش داده‌ایم؛ یعنی ویترینی با قابلیت تعداد بی‌شماری کتاب ارائه داده‌ایم.»

گزارش تصویری:

در ادامه، ایشان از خانم سحر دولتشاهی مهمان برنامه برای گفت‌وگو دعوت به عمل آوردند. دولتشاهی بیان کرد:
«به نظر من همیشه انتخاب کتاب مورد علاقه‌مان از کتاب‌فروشی‌، آن هم با محدودیت وقت و ترافیک موجود در شهر کار مشکلی است.
برای تهیه کتاب به صورت اینترنتی، افتتاح سایتی مثل آمازون ایده‌ هیجان‌انگیزی بود که در حال حاضر با روی کار آمدن سایت گاج‌مارکت این ایده کامل‌تر شده است. من انتشارات گاج را با کتاب‌های کمک درسی‌اش می‌شناختم و از وجود سایت گاج‌مارکت با عناوین مختلف کتاب، آن هم به تعداد ۵۰ هزار جلد کتاب عمومی بی‌خبر بودم. یکی از مزیت‌های فروشگاه اینترنتی گاج‌مارکت این است که علاوه بر اینکه از توضیحات مختصر درباره کتاب‌ها مطلع می‌شویم، می‌توانیم از نظرات کاربرانی که آن کتاب را خوانده‌اند، آگاه شده و انتخاب راحت‌تری داشته باشیم. اگر به همت شما عزیزان این سایت بزرگ‌تر شود و به تعداد ۱ میلیون نسخه کتاب برسد، کمک بزرگی به جامعه مخصوصا کسانی‌که علاقه‌مند به کتاب و فرهنگ هستند، اما کتاب‌فروشی در دسترس‌شان نیست، خواهد شد.
با آمار سرانه‌ مطالعه در ایران، همچنین تعداد پایین تیراژ کتاب‌ها وضعیت دردناک و ناراحت‌کننده‌ای داریم. سرانه مطالعه در هر کشور بیان‌کننده مسائل گوناگونی درباره آن کشور است. من امروز به این دلیل اینجا حضور دارم تا از اعتباری که طی سال‌ها تلاشم در عرصه سینما و تلویزیون به دست آوردم، در راستای ترویج کتاب‌خوانی استفاده کنم.
در حال حاضر کتاب‌ خواندن باید جزو برنامه روزانه همه ما باشد، مخصوصا هم‌اکنون که افراد بیشتر وقت خود را صرف تلویزیون و فضای مجازی می‌کنند. با توجه به اینکه به‌تازگی با فروشگاه اینترنتی گاج‌مارکت آشنا شدم، از این پس کتاب‌هایم را از اینجا خریداری می‌کنم تا در وقت نیز صرفه‌جویی شود.
در پایان تولد یک سالگی گاج‌مارکت را تبریک می‌گویم و برای شما آرزوی موفقیت روزافزون دارم.»

3 نظرات
 1. خاادی می گوید

  سلام مثل اینکه قرار انبار گاج مارکت از شور اباد به ایران خودرو منتقل بشه درسته

 2. خالدی می گوید

  سلام مثل اینکه قرار انبار گاج مارکت از شور اباد به ایران خودرو منتقل بشه درسته

  1. سحر خلیل زاده می گوید

   سلام دوست عزیز
   بله درسته

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.