فراخوان یازدهمین دوره از جایزه ادبی جلال

0

بنیاد شعر و ادبیات داستانی ایرانیان از صدور یازدهمین فراخوان جایزه ادبی جلال آل احمد از سوی این دبیرخانه خبر داد.

دبیرخانه جایزه ادبی جلال آل احمد بدین وسیله با صدور فراخوانی از نویسندگان، پژوهشگران، پدیدآورندگان و ناشران دعوت کرد تا آثار خود را در چهار گروه داستان بلند و رمان، مجموعه داستان کوتاه، نقد ادبی و مستندنگاری به دبیرخانه این رویداد فرهنگی بفرستند.

براساس شاخص های تعیین شده از سوی دبیرخانه جایزه ادبی جلال، فقط کتاب‌هایی که برای نخستین‌بار در سال ۱۳۹۶ منتشر شده باشند، کتاب‌هایی که با مجوز وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی در داخل کشور به چاپ رسیده باشند و در یکی از چهار گروه بالا قرار گیرند، امکان حضور در بخش رقابت و داوری جایزه جلال را خواهند داشت.

جایزه ادبی جلال آل احمد یک جایزه ادبی است که به نام نویسنده مشهور ایرانی و یکی از بزرگ‌ترین روشنفکران معاصر جهان نام‌گذاری شده است و از ۱۳۸۷ هر سال به معرفی آثار برگزیده ادبیات داستانی ایرانی فعالیت می‌کند. مراسم اعلام برندگان این مسابقه مقارن با روز تولد این نویسنده یعنی ۲ آذرماه در تهران برگزار خواهد شد.

فراخوان یازدهمین دوره از جایزه ادبی جلال
فراخوان یازدهمین دوره از جایزه ادبی جلال

علاقه‌مندان و واجدین شرایط می‌توانند آثار خود را به نشانی زیر ارسال نمایند. این دبیرخانه همچنین با تلفن ۸۸۳۱۸۶۴۶-۰۲۱ داخلی ۱۰۳ پاسخگوی سوالات نویسندگان و ناشران خواهد بود.

نشانی این دبیرخانه: تهران، خیابان کریمخان‌زند، خیابان سنایی، کوچه اعرابی (پنجم)، پلاک ۶، بنیاد شعر و ادبیات داستانی
کدپستی ۱۵۸۵۶۳۴۹۷۱

 

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.