نسخه سینمایی Uncharted در راه است

0

مجموعه بازی‌های اکشن و ماجراجویی «Uncharted» از سال ۲۰۰۷ پا به عرصه رقابت با سایر بازی‌های مطرح این ژانر‌ گذاشت. تاکنون پنج نسخه‌ از این بازی به بازار عرضه شده و همواره سعی تولیدکنندگان بر این بوده که روند صعودی و پیشرفت بازی همیشه پابرجا باقی بماند. این پیشرفت روزافزون، یکی از دلایل اصلی تبدیل شدن این سری بازی به یکی از بهترین بازی‌های انحصاری‌ کنسول‌های پلی‌استیشن است. در پی محبوبیت بیش از حد و موفقیت‌های پی در پی این بازی در عرصه‌ جهانی، چندی پیش تصمیمی مبنی بر تهیه نسخه سینمایی این بازی اتخاذ شد.

طبق اخبار وب‌سایت‌های خبری و مصاحبه‌ رسمی کارگردان فیلم، این اثر مراحل آغازین تولید خود را پشت سر می‌گذارد. همچنین فیلم‌نامه‎ به طور کامل نوشته شده و بازیگرانی که در این فیلم به ایفای نقش می‌پردازند، مشخص شده‌اند. شاون لوی، کارگردان اثر، در مصاحبه‌ای درباره فیلم این‌گونه اظهار نظر کرده است: “هم اکنون بیشتر از قبل به تولید فیلم Uncharted نزدیک هستیم. فیلم‌نامه اثر کاملا آماده شده و ستاره‎ این فیلم تام هالند است. در حال حاضر بر روی مسئله اضافه کردن بازیگران بیشتر تمرکز کرده‌ایم. من برای شروع پروژه بسیار هیجان‎زده هستم.”

مراحل پیش تولید و ساخت نسخه سینمایی بازی «Uncharted» تا به امروز بسیار نامنظم بوده است. از سال ۲۰۰۹ که کمپانی سونی به طور رسمی اعلام کرد شخصیت ناتان به سینما خواهد آمد تا به امروز در انتخاب نقش اول فیلم و کارگردان پروژه تغییرات بسیار زیادی ایجاد شده است. در نهایت با تصمیم کمپانی، نام تام هالند بازیگر نقش مرد عنکبوتی به عنوان ایفاکننده نقش ناتان در یک جوان مطرح شد. هم‌چنین شاون لوی تهیه کننده اجرایی و کارگردان سریال «Stranger Things» به عنوان کارگردان این فیلم معرفی شد. اگر چه بسیاری از طرفداران می‎خواستند ناتان فیلیون بازیگر سریال «Firefly» را در نقش ناتان دریک ببینند، اما نیتن فیلیون تنها در یک فیلم کوتاه ۱۵ دقیقه‌ای نقش ناتان دریک را بازی کرد، که البته این فیلم کوتاه از طرف کارمندان فعلی و سابق کمپانی بازی‌های ویدئویی آمریکایی ناتی داگ که سازنده بازی‌های «Uncharted» بودند، مهر تأیید دریافت کرد.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.