امروز، آخرین مهلت ثبت نام کاردانی دانشگاه علمی و کابردی

0

مشاور عالی سازمان سنجش آموزش کشور از تمدید مهلت ثبت نام دوره های کاردانی فنی و حرفه‌ای دانشگاه‌های جامع علمی و کاربردی تا پایان یکشنبه ۲۸ مرداد ۹۷ خبر داد.

حسین توکلی در ادامه افزود: شرایط و ضوابط، تاریخ و نحوه ثبت نام متقاضیان پذیرش دوره کاردانی فنی و حرفه‌ای نظام آموزش مهارتی دانشگاه جامع علمی کاربردی مهرماه ۹۷ در سایت سازمان سنجش آموزش کشور از ۲۲ مردادماه آغاز شده و ثبت نام متقاضیان برای پذیرش در این دوره‌ها تا روز یکشنبه ۲۸ مردادماه ادامه دارد.

دکتر توکلی همچنین افزود: کلیه داوطلبان متقاضی ثبت نام که دارای شرایط عمومی و اختصاصی باشند، می‌توانند در پذیرش این دوره‌ها ثبت‌نام و شرکت کنند.

وی در مورد گزینش دانشجو در این دانشگاه گفت: پذیرش دانشجو در هر یبک از کد رشته ‌های محل‌های تحصیلی بر اساس معدل کل مندرج در گواهینماه معتبر دیپلم، نوع دیپلم و سهمیه‌های آزاد، شاغل، رزمندکان، بومی آن استان بودن و همینطور در نظر گرفتن صلاحیت‌های عمومی داوطلبان بر اساس ضوابط دانشگاه‌های جامع علمی کاربردی و مصوبات مربوط صورت می‌گیرد.

برای ثبت نام در این دوره‌ کاردانی دانشگاه‌های فنی و حرفه‌ای لازم است تا علاقه‌مندان با مراجعه به پایگاه اطلاع‌رسانی سازمان سنجش و پرداخت مبلغ ۲۲۰ هزار ریال به عنوان وجه ثبت نام (از طریق کارت‌های عضو شبکه بانکی شتاب که پرداخت الکترونیکی آن‌ها فعال است)، شماره سریال ۱۲ رقمی و کارت اعتباری خود را دریافت کنند.

به داوطلبان توصیه می‌شود پس از تکمیل تقاضانامه، شماره پرونده ۶ رقمی و کد پیگیری ۱۶ رقمی خود را پرینت گرفته و نزد خود نگهداری نمایند.

مشاور عالی سازمان سنجش آموزش کشور  اشاره کرد: مندرجات این فرم تقاضانامه، غیر قابل تغییر است، بنابراین داوطلبان باید در زمان تکمیل اطلاعات تقاضانامه نهایت دقت خود را به کار بندند و مسئولیت صحت اطلاعات تقاضانامه تکمیل شده خود را به عهده بگیرند؛ لازم به ذکر است اگر در هر مرحله از پذیرش (ثبت نام، پذیرش گرفتن، تحصیل در دانشگاه) مشخص شود که داوطلب اطلاعات نادرستی را وارد کرده است یا واجد شرایط ذکر شده در دفترچه نمی‌باشد،  از ادامه تحصیل محروم خواهد شد.

علاقه‌مندان به ثبت نام در این دانشگاه می‌توانند برای کسب اطلاعات بیشتر به سایت دانشگاه جامع علمی و کابردی به نشانی www.uast.ac.ir مراجعه نمایند.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.