بازی Game of Thrones رسما معرفی شد

0

طبق اخبار منتشر شده قسمت جدید سری بازی‌های محبوب Reigns با موضوع دنیای یخ و آتش ساخته خواهد شد. بدون شک باید سریال بازی تاج و تخت را یکی از بهترین و بی‌نظیرترین سریال‌های تاریخ تلویزیون دانست. با تصمیم کمپانی سازنده‌ سری بازی‌های Reigns، نسخه‌ جدید این بازی با نام Reigns: Game of Thrones با محوریت دنیای بازی تاج و تخت ساخته خواهد شد. این به این معنی است که به‌زودی همکاری مهمی را بین این کمپانی و شبکه HBO شاهد خواهیم بود. در بازی Reigns: Game of Thrones شما این قابلیت را خواهید داشت تا به جای تعداد زیادی از شخصیت‌های محبوب سریال بازی تاج و تخت حضور پیدا کنید، همانند جان اسنو، تیریون لنیستر، دنریس تارگرین و سرسی لنیستر. در این بازی کارت‌های مختلفی در اختیار شما قرار خواهد گرفت که باید با حرکت دادن آن‌ها به سمت چپ و راست، تصمیم‌های مهمی بگیرید و روند پیشرفت داستان را به‌ شکل دیگری پیش ببرید.

برای این بازی مینی‌گیم‌های زیادی طراحی شده که با انجام ‌دادن آنها می‌توانید تغییرات بزرگی را در بازی به وجود آورید تا خط داستان بازی متفاوت از اتفاقات سریال پیش برود. به طور مثال ممکن است داستان بازی شما را به سمتی پیش ببرد که در آن شاهد ازدواج سانسا استارک و جیمی لنیستر باشید. این بازی به احتمال زیاد مهر یا آبان امسال برای پلتفرم‌های کامپیوتر، اندروید و iOS منتشر خواهد شد و طرفداران سری Reigns و دوست‌داران بازی تاج و تخت می‌توانند منتظر تجربه‌ای سخت و جذاب باشند. در ادامه می‌توانید تریلر منتشر شده از این بازی را تماشا کنید.

در نبرد بر سر تخت آهنین کدام خاندان پیروز خواهد شد؟

«نغمه‌ آتش و یخ» مجموعه‌ای از رمان‌های حماسی با درون‌مایه‌های فانتزی است که توسط رمان‌نویس و نمایشنامه‌نویس آمریکایی؛ «جرج ‌آر. آر. مارتین» به رشته‌ تحریر درآمده است. مارتین نگارش این مجموعه را در سال ۱۹۹۱ آغاز کرد و اولین جلد آن با نام «بازی تاج و تخت» در سال ۱۹۹۶ به چاپ رسید. این مجموعه شامل هفت کتاب بازی با عنوان‌های تاج و تخت، نبرد پادشاهان، یورش شمشیرها، ضیافتی برای کلاغ‌ها، رقص اژدهایان، بادهای زمستانی و رویایی از بهار است.

برنامه‌ریزی ابتدایی مارتین انتشار کتاب در قالب یک سه‌گانه بود که به تدریج به چهار، پنج، شش و هفت جلد گسترش یافت. نگارش جلد پنجم کتاب «رقص با اژدهایان» که در سال ۲۰۱۱ منتشر شد، بیش از پنج سال به طول انجامید. کتاب ششم، «بادهای زمستانی» هم‌اکنون مراحل پایانی نگارش خود را طی می‌کند و به گفته‌ مارتین تا زمانی که کتاب ششم به پایان نرسد، او نگارش کتاب هفتم را آغاز نخواهد کرد. رمان‌های مشهور «نغمه‌ آتش و یخ» را که روایت‌گر داستان جوانمردی و درستکاری مردان و نبرد خاندان‌ها بر سر تخت آهنین وستروس است، می‌توانید با ۱۰ درصد تخفیف از فروشگاه آنلاین گاج‌مارکت تهیه کنید. برای خرید این رمان‌ها بر روی عکس زیر کلیک کنید.

مجموعه رمان‌های نغمه‌ای از یخ و آتش
مجموعه رمان‌های نغمه‌ آتش و یخ

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.