مخ؛ معلم خصوصی شما

1

اگر شما هم مانند بسیاری از دانش‌آموزان به دنبال یک مجموعه آموزشی-تصویری برای دروس ریاضی، علوم و فارسی اول دبستان هستید که توسط یک مدرس خوب تدریس شده باشد، مجموعه ویدیویی «مخ»، همان چیزی است که به دنبالش می‌گردید. امروزه بیشتر فعالان در عرصه‌ آموزش، یکی از بهترین و سریع‌ترین راه‌های فراگیری مطالب را روش آموزش از طریق تصویر (ویدیو) می‌دانند؛ روشی که در کشور ما جای خود را در میان دانش‌آموزان و دانش‌پژوهان باز کرده است. انتشارات بین‌المللی گاج نیز از این مهم غافل نبوده و به همین منظور شروع به تولید مجموعه‌های آموزشی «مخ» نموده است. مخ با تدریس خلاقانه اساتید برتر و حرفه‌ای تولید شده و بی‌شک دانش و تجربه‌ این اساتید عزیز در خلق محصول پیش رو باعث ارتقا و تثبیت مهارت علمی دانش‌آموزان عزیز خواهد شد. رسالت کاری مخ تولید مجموعه ویدیوهای آموزشی کم‌نظیر (DVD) از مقطع پیش‌دبستانی تا کنکور برای همه‌ دروس بوده و این آغازی است برای تحولی دیگر در عرصه‌ آموزش.

مجموعه‌ ویدیویی مخ برای پایه اول دبستان شامل ۳۲ حلقه دی وی دی (DVD) با تدریس خانم‌ها نیرالسادات طباطبایی (فارسی) و ندا امینی (ریاضی و علوم) است که مباحث و دروس اصلی پایه‌ اول دبستان را به طور کامل پوشش می‌دهد. ۱۶ حلقه دی وی دی (DVD) از این مجموعه برای فارسی، ۱۲ حلقه دی وی دی (DVD) برای ریاضی و ۴ حلقه متعلق به علوم است.

مجموعه‌ ویدیویی مخ برای پایه دوم دبستان شامل ۲۶ حلقه دی وی دی (DVD) با تدریس خانم‌ها مرضیه رفیع (ریاضی)، فاطمه صالحی (علوم) و ویدا اسدی (فارسی) است که مباحث و دروس اصلی دوم دبستان را به طور کامل پوشش می‌دهد. ۱۶ حلقه دی وی دی (DVD) از این مجموعه برای ریاضی، ۶ حلقه دی وی دی (DVD) برای فارسی و ۴ حلقه متعلق به علوم است.

مجموعه‌ ویدیویی مخ برای پایه سوم دبستان شامل ۳۲ حلقه دی وی دی (DVD) با تدریس خانم‌ها الهام مظفری (ریاضی و فارسی) و زهره صادق‌بین (علوم) است که مباحث و دروس اصلی سوم دبستان را به طور کامل پوشش می‌دهد. ۱۶ حلقه دی وی دی (DVD) از این مجموعه برای درس ریاضی، ۸ حلقه دی وی دی (DVD) برای درس فارسی و ۸ حلقه متعلق به علوم است.

مجموعه‌ ویدیویی مخ برای پایه چهارم دبستان شامل ۲۴ حلقه دی وی دی (DVD) با تدریس خانم‌ سمانه نومیری است که مباحث ریاضی چهارم دبستان را به طور کامل پوشش می‌دهد.

مجموعه‌ ویدیویی مخ برای پایه پنجم دبستان شامل ۸ حلقه دی وی دی (DVD) با تدریس خانم‌ ویدا اسدی برای مباحث درس فارسی و ۱۶ حلقه دی وی دی (DVD) با تدریس خانم‌ حمیده عبیری برای  ریاضی پنجم دبستان است که مباحث این دو درس را به طور کامل پوشش می‌دهد.

مجموعه‌ ویدیویی مخ برای پایه ششم دبستان شامل ۲۰ حلقه دی وی دی (DVD) با تدریس خانم‌ حمیده عبیری است که مباحث ریاضی ششم دبستان را به طور کامل پوشش می‌دهد.

مجموعه‌ ویدیویی مخ برای پایه هفتم شامل ۸ حلقه دی وی دی (DVD) با تدریس خانم فاطمه فلاح است که مباحث  زبان انگلیسی را به‌طور کامل پوشش می‌دهد.

مجموعه‌ ویدیویی مخ برای پایه هشتم شامل ۱۱ حلقه دی وی دی (DVD) با تدریس آقای باقر شیخ‌عطار است که مباحث عربی را به طور کامل پوشش می‌دهد.

مجموعه‌ ویدیویی مخ برای پایه نهم شامل ۱۱ حلقه دی وی دی (DVD) با تدریس آقای شاهپور رستی‌خواه برای درس عربی، ۸ حلقه دی وی دی (DVD) با تدریس خانم فاطمه افضل‌خانی برای درس فارسی و ۲۴ حلقه دی وی دی (DVD) با تدریس آقای مجتبی عارف‌نسب برای درس ریاضی است.

مجموعه‌ ویدیویی مخ برای پایه دهم شامل ۸ حلقه دی وی دی (DVD)، با تدریس آقای خیر‌الله اسماعیلی برای درس دین و زندگی پایه‌ دهم ریاضی و تجربی، ۸ حلقه دی وی دی (DVD) با تدریس آقای فراز توکلی برای درس فارسی، ۲۴ حلقه دی وی دی (DVD) با تدریس آقای حسینعلی زرنگارپور برای درس زیست‌شناسی، ۱۶ حلقه دی وی دی (DVD) با تدریس آقای پیمان کشاورز‌ صدر برای درس عربی و ۱۴ حلقه دی وی دی (DVD) با تدریس آقای محمد محمد‌پور برای درس هندسه‌ پایه دهم ریاضی است.

مجموعه‌ ویدیویی مخ برای پایه یازدهم شامل ۲۰ حلقه دی وی دی (DVD)، برای درس آمار و احتمال با تدریس آقای کیوان دارابی و ۲۰ حلقه دی وی دی (DVD)، برای درس فارسی با تدریس آقای سعید عنبرستانی است. همچنین برای دروس زیر ویدیوهای آموزشی نیز تولید شده است.

 زبان انگلیسی شامل ۱۲ حلقه دی وی دی (DVD)، با تدریس آقای مرتضی زینعلی


 دین و زندگی رشته ریاضی و تجربی شامل ۸ حلقه دی وی دی (DVD)، با تدریس آقای حسین باغانی


 حسابان شامل ۲۸ حلقه دی وی دی (DVD)، با تدریس آقای آرش وزیری


 ریاضی رشته تجربی شامل ۲۴ حلقه دی وی دی (DVD)، با تدریس آقایان آریان حیدری و محمد محمدپور


 زیست‌شناسی شامل ۲۰ حلقه دی وی دی (DVD)، با تدریس آقای حسینعلی زرنگارپور


 هندسه شامل ۱۲ حلقه دی وی دی (DVD)، با تدریس آقای محمد صحت‌کار


 عربی زبان قرآن شامل ۲۰ حلقه دی وی دی (DVD)، با تدریس آقای پیمان کشاورز‌صدر


 شیمی شامل ۱۹ حلقه دی وی دی (DVD)، با تدریس آقای علی کریم‌پور‌ یزدی


 فیزیک رشته ریاضی و تجربی شامل ۲۲ حلقه دی وی دی (DVD)، با تدریس آقای مهدی مظلومی


شما می‌توانید با مراجعه به فروشگاه آنلاین گاج‌مارکت مجموعه‌ ویدیو‌های آموزشی «مخ» را با ۵۰ درصد تخفیف ویژه تهیه کنید.

خرید مجموعه ویدیوهای آموزشی مخ با ۵۰ درصد تخفیف ویژه

1 نظر
  1. علی می گوید

    حاجی مخ برای دوازدهم نداری؟؟؟

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.