با این اپلیکیشن‌ها سرعت شارژ گوشی خود را افزایش دهید

0

در این مطلب قصد داریم شما را با بهترین اپلیکیشن‌های اندرویدی که سرعت شارژ شدن گوشی شما را افزایش می‌دهند معرفی کنیم.

Fast Charger Battery Master

Fast Charger Battery Master ‌یکی از محبوب‌ترین اپلیکیشن‌های اندرویدی در زمینه شارژ سریع باتری است، که در گوگل پلی با بیش از یک میلیون دانلود، امتیاز ۴.۶ را کسب کرده است. این اپلیکیشن جامع به‌صورت بسیار کامل شارژ باتری را بهینه‌سازی کرده و سرعت آن را افزایش می‌دهد.

نحوه‌ی عملکرد این اپلیکیشن به اینصورت است که برنامه‌های پس زمینه که در حالت باز یا فعال قرار دارند، غیر فعال می‌کند و همچنین به محض اتصال گوشی به شارژر بعضی از سرویس‌ها مانند Wi-Fi و یا ویژگی‌های غیرضروری گوشی مانند چرخش خودکار صفحه نمایش را غیر فعال می‌کند.

این اپلیکیشن به طور کاملاً خودکار می‌تواند سرعت شارژ باتری افزایش دهد و قابلیت این را دارد تا برنامه را به گونه‌ای تنظیم کرد که به محض اتصال گوشی به شارژر فعال شود و دیگر نیازی به باز کردن مجدد آن نباشد.

با این اپلیکیشن‌ها سرعت شارژ گوشی خود را افزایش دهید

Fast Charger

برنامه‌ای محبوب با قابلیت‌های فوق‌العاده؛ این برنامه با رابط کاربری جذاب، در مدیریت به کارگیری قدرت باتری توسط بخش‌های مختلف گوشی به شما کمک می‌کند و در نتیجه سرعت شارژ شدن را افزایش می‌دهد.

درون برنامه شما قادر خواهید بود با یک تپ کوچک فرایند مصرف شارژ گوشی را افزایش دهید. Fast Charger علاوه بر تمامی قابلیت‌های مذکور، ‌مانع از خالی شدن زود هنگام باتری گوشی می‌شود.

Fast Charger by Onall Apps

این برنامه بهینه‌ساز باتری قابلیت این را دارد تا تمامی برنامه‌ها و ویژگی‌های گوشی هوشمند که شارژ زیادی مصرف می‌کنند را غیرفعال کند و در نهایت سرعت فرایند شارژ گوشی را بالا ببرد.

Fast Charger by Onall Apps در سه بخش مدیریت شارژ، اطلاعات باتری و وضعیت سلامت باتری، تنظیمات گوناگونی را در اختیارتان قرار می‌دهد تا با راهکارهایی گوناگون نظیر بررسی برنامه‌هایی که بیشترین مصرف را دارند ، بستن تمام برنامه‌های در حال اجرا تنها با یک کلیک، نمایش دقیق میزان شارژ باتری و مدت زمان مورد نیاز برای شارژ و … بهترین راه را برای مصرف بهینه باتری گوشی خود انتخاب کنید.

با این اپلیکیشن‌ها سرعت شارژ گوشی خود را افزایش دهید

Next Battery Doctor – Fast Charger

گوشی خود را به شارژر وصل کنید و مدیریت شارژ گوشی خود را بهNext Battery Doctor – Fast Charger بسپارید، این اپلیکیشن هم همانند برنامه Fast Charger Battery Master هم بعضی از سرویس‌ها مانند Wi-Fi و یا ویژگی‌هایی نظیر روشنایی صفحه نمایش را به میزانی می‌رساند که سرعت شارژ در بالاترین حد خود باشد. ناگفته نماند که این اپلیکیشن بعد از اینکه گوشی را از شارژر جدا کردید همچنان با برخی از تنظیمات کمک می‌کند تا شارژ باتری گوشی به زودی تمام نشود.

درضمن این اپلیکیشن با رابط کاربری ساده فاکتورهایی نظیر ولتاژ و دما را در اختیار شما قرار می‌دهد تا از سلامت عملکرد باتری مطمئن شوید.

 

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.