نیل آرمسترانگ و خطرناک‌ترین مأموریت تاریخ

0
  • دومین تریلر رسمی فیلم «اولین مرد» منتشر شد

کمپانی بزرگ یونیورسال پیکچرز دیروز دومین تریلر رسمی یکی از مورد انتظارترین فیلم‌های امسال را منتشر کرد. فیلم «اولین مرد» آخرین ساخته کارگردان مشهور سینما، دیمین شزل با هنرنمایی بازیگران مطرحی چون رایان گاسلینگ و کلیر فوی از هم اکنون خود را برای کسب جوایز متعدد در مراسم اسکار امسال آماده کرده است.

در چند ماه اخیر شاهد انتشار اخبار بسیاری از این فیلم مورد انتظار بودیم. پس از انتشار خبر ساخت این فیلم توسط دیمین شزل و همکاری دوباره او با رایان گاسلینگ، کمپانی یونیورسال پیکچرز سرانجام اولین تریلر رسمی این فیلم را خرداد ماه منتشر کرد. پس از انتشار تریلر فیلم، «اولین مرد» به عنوان افتتاح‌کننده‌ی هفتاد و پنجمین جشنواره فیلم ونیز نیز انتخاب شد. دیروز همزمان با افتتاح این جشنواره، دومین تریلر رسمی این فیلم توسط یونیورسال پیکچرز منتشر شد. فیلم «اولین مرد» سومین اثر دیمین شزل، کارگردان فیلم‌های موفق «شلاق» و «لا لا لند»، محسوب می‌شود. در تریلر جدید منتشر شده از این فیلم با جریان داستان، اتفاقات و شخصیت نیل آرمسترانگ بیشتر آشنا می‌شویم. اکران این فیلم در گیشه‌های جهانی برای ماه آینده میلادی برنامه‌ریزی شده است. در ادامه می‌توانید دومین تریلر رسمی فیلم «اولین مرد» را تماشا کنید:

 

همزمان با انتشار تریلرهای این فیلم نقدهای بسیار مثبتی توسط منتقدان و فیلم‌دوستان منتشر شد که نشان‌دهنده این نکته است که آنها از هم اکنون این فیلم را یک اثر تحسین‌شده می‌دانند. علاوه بر این نباید هنرنمایی بی‌نظیر و احساسی رایان گاسلینگ و کلیر فوی را در این فیلم فراموش کنیم. گروه بازیگران این فیلم شامل رایان گاسلینگ در نقش نیل آرمسترانگ، کلر فوی در نقش جنت شارون، کوری استول در نقش باز آلدرین، کایل چندلر در نقش دیک اسلایتون، جیسون کلارک در نقش ادوارد هیگینز وایت، جان برنتال در نقش دیوید اسکات، برایان دارسی جیمز در نقش جوزف ای واکر، پاتریک فوگیت در نقش الیوت سی، کوری مایکل اسمیت در نقش راجر بی. چافی و اسکایلر بیبل در نقش ریچارد اف گوردن جونیور هستند.

فیلم «اولین مرد» در تاریخ ۲۰ مهر ماه اکران گسترده خود را آغاز می‌کند. جالب است بدانید فیلم‌نامه این اثر با اقتباس از رمان «اولین مرد: زندگی نیل آرمسترانگ» نوشته شده است.

منبع: Comingsoon

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.