نگاهی به بهترین بازی‌های پیش رو در سال ۲۰۱۸ (قسمت اول)

0
  • نگاهی به بهترین بازی‌های پیش رو در سال ۲۰۱۸

با نگاه به فهرست بازی‌هایی که در سال ۲۰۱۸ منتشر خواهند شد، می‌توان دریافت امسال بیشتر از سال‌های قبل شاهد رشد و پیشرفت بازی‌های ویدیوئی از نظر گرافیک و محتوا هستیم. سال ۲۰۱۸ به پایان خود نزدیک می‌شود و همه ما در ماه‌های باقی مانده سال منتظریم بازی‌های هیجان‌انگیز و جدیدی روانه بازار شود. عرضه بازی‌های زیادی در ماه‌های آینده توسط کمپانی‌های سازنده رسما تایید شده است. به همین بهانه‌ در مقاله‌ای چند قسمتی نگاهی مختصر به بهترین بازی‌های پیش‌رو در سال ۲۰۱۸ خواهیم داشت. با ما همراه باشید.

Forza Horizon 4

نگاهی به بهترین بازی‌های پیش رو در سال 2018 (قسمت اول)
Forza Horizon 4

تاریخ انتشار: ۱۰ مهر ۱۳۹۷

در تریلرهای منتشر شده از این عنوان، می‌توان حس و حال رانندگی در لندن بهاری را کاملا تجربه کرد. موسیقی‌های متن زیبا و مناظر هیجان‌انگیز بازی دیدی متفاوت نسبت به دنیای اتومبیل‌رانی را به شما منتقل خواهد کرد. کمپانی مایکروسافت در کنفرانس E3 2018 اعلام کرد که خط داستانی بازی در چهار فصل (بهار، تابستان، پاییز و زمستان) جریان خواهد داشت و هر کدام از فصل‌ها جدا از ویژگی‌های منحصر به فرد و جزئیات متفاوت خود ، شامل مسابقات مختلفی هستند. نقشه لندن بسیار بزرگتر، وسیع‌تر و پر جزئیات‌تر از آن چیزی است که بخواهید تصورش را داشته باشید؛ به حدی که تفاوت ساختمان‌های سطح شهر به وضوح مشخص هستند. طبق اعلام سازندگان بازی روش‌هایی جهت کسب درآمد در بازی تعبیه شده که کاربران با استفاده از آن‌ها می‌توانند برای تقویت اتومبیل‌های خود استفاده کنند. بازی Forza Horizon 4 برای عرضه در پلتفرم‌های ایکس باکس وان و کامپیوترهای شخصی برنامه‌ریزی شده است.

Assassin’s Creed Odyssey

نگاهی به بهترین بازی‌های پیش رو در سال 2018 (قسمت اول)
Assassin’s Creed Odyssey

تاریخ انتشار: ۱۳ مهر ۱۳۹۷

طبق اعلام کمپانی سازنده وقایع نسخه جدید بازی چهارصد سال پیش از اتفاقات نسخه‌ قبلی این سری، یعنی Assassin’s Creed Origins جریان دارد. در نسخه‌ی قبلی بازی که در مصر جریان داشت، نحوه‌ی تشکیل فرقه‌‌‌ی قاتلین به نمایش درآمد. حال سوالی که برای طرفداران این سری بازی پیش آمده، این است که در نسخه جدید بازی که به زمان قبل از شکل‌گیری این فرقه بازمی‌گردد چه داستان و اتفاقاتی رخ خواهد داد؟ در تریلرهای بازی نحوه مبارزات، توانایی‌ها و شخصی‌سازی‌های مختلف به وضوح به نمایش گذاشته شده است. با اضافه شدن جزئیات و سیستم‌های جدید حمله و دفاع به این بخش، بیش از پیش شاهد جذابیت و پویایی مبارزات خواهیم بود. بازی Assassin’s Creed Odyssey ساختار حضور در زمان حال را حفظ خواهد کرد. زیربنای همیشگی سری Assassin’s Creed یعنی نظم در مقابل هرج و مرج در این بازی نیز رعایت شده است. کشتن افراد عادی، دروغ گفتن و دزدیدن از قابلیت‌های جدیدی هستند که بازی Assassin’s Creed Odyssey قرار است برای نخستین بار وارد این سری کند. البته موارد جدید دیگری هم هستند که از مهم‌ترین آن‌ها می‌توان به قابلیت انتخاب دیالوگ اشاره کرد. جدیدترین نسخه این سری بازی برای سه پلتفرم پلی استیشن ۴، ایکس باکس وان و کامپیوترهای شخصی عرضه خواهد شد.

Call of Duty: Black Ops 4

نگاهی به بهترین بازی‌های پیش رو در سال 2018 (قسمت اول)
Call of Duty: Black Ops 4

تاریخ انتشار: ۲۰ مهر ۱۳۹۷

با اعلام کمپانی سازنده، چهارمین نسخه از سری بازی‌های Black Ops پس از عرضه بهترین بازی مجموعه Call of Duty لقب خواهد گرفت. دلیل این ادعا را می‌توان نوآوری صورت گرفته در کل جریان بازی دانست. یکی از مورد انتظارترین بخش‌های بازی Call of Duty: Black Ops 4 حضور و تجربه بخش Blackout است. این حالت که قرار است سبک بتل رویال را وارد دنیای Call of Duty کند، یکی از بخش‌های جدید این سری بازی خواهد بود. نسخه اصلی بازی در تاریخ ۲۰ مهر ۱۳۹۷ برای پلتفرم‌های پلی استیشن ۴، ایکس باکس وان و کامپیوترهای شخصی منتشر خواهد شد.

Battlefield V

نگاهی به بهترین بازی‌های پیش رو در سال 2018 (قسمت اول)
Battlefield V

تاریخ انتشار: ۲۹ آبان۱۳۹۷

داستان پنجمین نسخه این بازی باز هم به جنگ جهانی دوم بازگشته است. استراتژی و جریان داستان‌ بازی Battlefield V کاملا مطابق بازی Battlefield 1 پیش می‌رود. یکی از مورد انتظارترین قسمت‌های بازی Battlefield V، قسمت چند نفره آن می‌باشد. طبق خبرهای منتشر شده توسط تولیدکنندگان، این قسمت از بازی قرار است تجربه‌ای بسیار متفاوت را برای کاربران فراهم کند. با توجه به این موضوع که در بازی Call of Duty: Black Ops 4 قسمت بتل رویال وجود خواهد داشت شایعاتی مبنی بر اینکه بازی Battlefield V نیز شامل چنین بخشی باشد هم‌چنان وجود دارد، وجود این بخش برای طرفداران این سری بازی خبر بسیار هیجان انگیزی خواهد بود. بازی Battlefield V برای پلتفرم‌های کامپیوترهای شخصی، پلی‌استیشن ۴، ایکس‌ باکس وان عرضه می‌شود.

Red Dead Redemption 2

نگاهی به بهترین بازی‌های پیش رو در سال 2018 (قسمت اول)
Red Dead Redemption 2

تاریخ انتشار: ۴ آبان۱۳۹۷

بدون شک امسال شاهکار جدید کمپانی راک‌استار توانایی این را خواهد داشت تا همه جوایز معتبر رویدادهای صنعت بازی را درو کند. این بازی که فقط برای عرضه در پلتفرم‌های ایکس باکس وان و پلی استیشن ۴ برنامه‌ریزی شده است در واقع یک پیش درآمد برای بازی Red Dead Redemption محسوب می‌شود. شخصیت اصلی بازی شخصیتی به نام آرتور مورگان می‌باشد که اولین حضور خود را در این سری بازی‌ها تجربه می‌کند. براساس اعلام کمپانی راک‌استار ماجرای این بازی در سال ۱۸۹۹ اتفاق می‌افتد؛ هنگامی که نقشه سرقت از بانک با شکست مواجه می‌شود، آرتور مورگان و اعضای گروهش مجبور به فرار می‌شوند که در ادامه داستان شاهد اتفاقات مختلف برای آرتور و گروهش هستیم.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.