سفر در دنیای چشم‌نواز بازی Anthem

0

بدون شک یکی از مهم‌ترین عناوینی که در سال ۲۰۱۸ منتشر خواهد شد، بازی Anthem است. در کنفرانس E3 2018 برای اولین بار از این بازی رونمایی شد که واکنش مثبت حضار، تولیدکنندگان بازی و طرفداران سبک نقش‌آفرینی را به همراه داشت. به دلیل عدم موفقیت و عدم استقبال طرفداران بازی از عنوان Mass Effect: Andromeda، کمپانی الکترونیک آرتز تصمیم گرفت با تولید عنوانی قوی و پرمحتوا تا حدودی ضعف عنوان قبلی خود را به فراموشی بسپارد. بازی Anthem یک اثر بی‌نظیر در سبک نقش‌آفرینی است که هم به صورت آنلاین و چند نفره و هم به صورت تک‌نفره قابل بازی است. اخیرا اطلاعات و اخبار بسیاری از زبان مدیر اجرایی این بازی منتشر شده که نشان‌دهنده‌ وسعت بی‌انتهای جهان بازی است.

در بخش داستانی بازی Anthem شما می‌توانید به صورت تک‌نفره تمام مراحل را پشت سر بگذارید. البته مراحلی نیز در بازی گنجانده شده است که برای ورود به آنها حتما باید تیم چهار نفره حاضر باشند. بخش چهارنفره بازی Stronghold نام‌گذاری شده است و از قسمت‌هایی محسوب می‌شود که پس از پایان بازی می‌توان به آن دسترسی داشت. از ویژگی‌های مثبت بخش چندنفره می‌توان گفت، هنگامی که ماموریت شما و دوستان‌تان به پایان رسید، شما همچنان به عنوان یک گروه باقی خواهید ماند. این ویژگی کمک می‌کند تا اگر بازیکنان قصد داشته باشند همچنان مراحل دیگری را هم تجربه کنند، نیازی به تشکیل دوباره گروه نباشد.

در ویدیوی جدیدی که از بازی Anthem منتشر شده به وضوح می‌توان دنیای چشم‌نواز بازی و گیم‌پلی بی‌نقص آن را مشاهده کرد. این ویدیو بیان‌گر جزئیاتی در باب داستان، شخصیت‌ها و نحوه پیش‌روی آن‌ها با توجه به اتفاقات داخل بازی است. در بخش داستانی بازیکنان باید به ماموران عالی‌رتبه کمک کنند و درخواست‌های‌شان را انجام دهند اما در خارج از بخش داستانی، شما یک بازیکن آزاد هستید که می‌توانید به گشت و گذار در جهان بی‌انتهای بازی Anthem بپردازید و ناشناخته‌های آن را کشف کنید. هم‌چنین در این ویدیو نحوه مبارزه با دشمنان به تصویر کشیده شده است.

سفر در دنیای چشم‌نواز بازی Anthem
Anthem

در این بازی شما می‌توانید به همراه شخصیت‌های مختلف در جریان داستانی بازی حضور داشته باشید. تجهیزات جنگی شما نیز در بازی بسیار متنوع و حرفه‌ای خواهد بود و با استفاده از آنها می‌توان طعم واقعی یک جنگ تمام عیار را چشید. امکان پیش‌خرید بازی از هم اکنون فراهم شده است. طبق برنامه‌ریزی‌های انجام شده بازی Anthem در تاریخ ۳ اسفند ۱۳۹۷ برای پلتفرم‌های پلی‌استیشن ۴، ایکس‌باکس وان و کامپیوترهای شخصی منتشر خواهد شد. در ادامه می‌توانید ویدیوی منتشر شده از گیم‌پلی این بازی مهیج را تماشا کنید.

 

منبع: Dualshockers

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.