عرضه گوشی انعطاف پذیر سامسونگ قطعی شد

0

عرضه گوشی انعطاف پذیر سامسونگ قطعی شد

بعد از آنکه شرکت هواوی پتنتی برای ساختن گوشی انعطاف‌پذیر ارائه داد، سامسونگ بهانه ای پیدا کرد تا روند چنین گوشی‌ای را سرعت ببخشد تا اولین کمپانی عرضه تولید گوشی هوشمند انعطاف‌پذیر در جهان باشد. چرا که هیچ شرکتی هم مانند سامسونگ نمی‌تواند در زمینه تولید صفحه‌ نمایش گوشی‌های هوشمند نوآوری داشته باشد.

در طی مصاحبه‌ای که مدیر عامل شرکت سامسونگ داشته، تأکید کرده است که این شرکت اولین گوشی خمیده دنیا تحت عنوان گلکسی را عرضه خواهد کرد. در ضمن سامسونگ طی نظرسنجی از کاربران خود نظرسنجی کرده که آیا علاقه‌مند به گوشی هوشمند با صفحه نمایش خمیده هستند که اکثریت نسبت به این سوال، پاسخ مثبتی داشته‌اند.

همانطور که در گذشته اعلام شد که گوشی انعطاف‌پذیر سامسونگ سال بعد عرضه می‌شود اما اکنون مدیر عامل سامسونگ اعلام کرده که امسال این گوشی را ارائه خواهد کرد.

ناگفته نماند که مدیر عامل شرکت سامسونگ، آقای Koh  اطلاعات زیادی از این گوشی خلاقانه منتشر نکرده است اما گفت در کنفرانس توسعه دهندگان سامسونگ که در تاریخ ۷ و ۸ نوامبر سال جاری در سانفرانسیسکو  برگزار می‌شود، امکان دارد این گوشی معرفی شود. همچنین آقای Koh قول داد که این دستگاه قابلیت‌های ویژه‌ای را برای حالتی که گوشی را به صورت کامل باز نشده در نظر گرفته است و درواقع می‌خواهد پیش از معرفی این گوشی علاقه‌مندان به خرید آن را به عرضه یک پرچمدار عالی دلخوش کند.

درواقع اینطور باید بگوییم که گوشی قابل انعطاف سامسونگ قرار نیست یک گوشی مثل Galaxy Round باشد و پس از مدتی فراموش شود، بلکه این گوشی قرار است یک محصول جدید و رده بالا در خانواده گوشی‌های گلکسی باشد.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.