«همه می‌دانند» از راهیابی به مراسم اسکار بازماند

0

«همه می‌دانند» از راهیابی به مراسم اسکار بازماند

«همه می‌دانند»، آخرین ساخته‌ی اصغر فرهادی، کارگردان مطرح سینمای ایران، از راه‌یابی به مراسم اسکار امسال بازماند. فیلم «همه می‌دانند» به عنوان اولین فیلم در افتتاحیه جشنواره کن به نمایش درآمد و توانست نظرات و انتقادات مثبتی را از مخاطبان سینما کسب کند. این فیلم که بودجه ساخت و تولید آن مبلغی در حدود ۱۰ میلیون یورو تخمین زده می‌شود، در بسیاری از کشورهای دیگر مانند فرانسه نیز توانست فروش قابل قبولی را از خود به جای گذارد.

فیلم «همه می‌دانند» به همراه دو فیلم «قهرمان» ساخته خاویر فسر و «غول پیکر» ساخته آیتور آرگی و ژان گارانو به عنوان نمایندگان سینمای اسپانیا برای معرفی به بخش خارجی زبان آکادمی اسکار انتخاب شدند، اما در نهایت به انتخاب آکادمی سینمای اسپانیا فیلم «قهرمان» ساخته خاویر فسر به نود و یکمین مراسم اسکار معرفی شد و فرهادی از کسب سومین جایزه اسکار خود باز ماند.

فیلم سینمایی «همه می‌دانند» به کارگردانی اصغر فرهادی و با هنرنمایی بازیگران مطرحی چون خاویر باردم، پنه لوپه کروز، ریکاردو دارین، ادوارد فرناندز، باربارا لنی، الویرا مینگز، ایما کوئستا، روژه کاسا مایور و رامون باره‌ آ در سال ۲۰۱۸ تولید شد. داستان این فیلم مشکلات و سختی‌های فردی را به تصویر می‌کشد که به تازگی به کشور زادگاهش بازگشته است. مدت زمان این فیلم ۲ ساعت و ۱۲ دقیقه می‌باشد. این فیلم هم اکنون توانسته امتیاز قابل قبول ۷.۳ از ۱۰ را از وب‌سایت معتبر IMDB کسب کند.


  • مجموعه کتاب‌های حوزه سینما و تئاتر

«همه می‌دانند» از راهیابی به مراسم اسکار بازماند

تاریخ پر فرازونشیب سینما در کنار اتفاقات تلخ و شیرین تاریخی مانند جنگ‌ها، تحولات فرهنگی و اقتصادی حرکت کرده است. تأثیرگذاری بسیار زیاد این دو مقوله بر یکدیگر سبب شده سینما و تاریخ آن نفوذ زیادی در بخش‌های مختلف زندگی مردم جهان داشته باشد. همواره سینما در کانون توجه جوامع قرار داشته و رویدادهای مربوط به آن می‌‌تواند مخاطبان علاقه‌مند به این حوزه را تحت تاثیر قرار دهد؛ به همین خاطر مطالعه و داشتن درکی صحیح از تاریخ سینمای ایران یا جهان و نیز فهم تأثیر آن بر تاریخ بشریت، برای تمامی هنرمندان و افراد علاقه‌مند به این عرصه ضروری به نظر می‌رسد. با مراجعه به فروشگاه آنلاین گاج‌مارکت می‌توانید به مجموعه‌ای بی‌نظیر از کتاب‌های آموزشی و ارزشمند مربوط به حوزه سینما و تئاتر دسترسی داشته باشید.

مشاهده و خرید مجموعه کتاب‌های حوزه سینما و تئاتر از فروشگاه آنلاین گاج‌مارکت

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.