پرفروش ترین های نیویورک تایمز

0

پرفروش ترین های نیویورک تایمز

مجله نیویورک تایمز هر هفته لیستی از کتاب‌های داستانی، غیرداستانی و کودک و نوجوان پرفروش را منتشر می‌کند که در ادامه به آثار  داستانی پرفروش هفته اول ماه سپتامبر را بررسی خواهیم کرد.

کتاب “سقوط گاندولین” آخرین اثر نویسنده مشهور انگلیسی، جی.آر.آر.تالکین که به خاطر کتاب‌های معروفی همچون  ارباب حلقه‌ها و هابیت طرفداران بسیاری داشته، حال پس از گذشت ۴۵ سال از مرگ او روانه بازار شده است. جریان این کتاب به هزار سال پیش از ماجرای ارباب حلقه ها بازمی‌گردد و قهرمان داستان به شهری مخفی سفر می کند.

“تکاور تگزاس” کتابی نوشته جیمز پترسون در اولین هفته انتشارش در صدر جدول پرفروش‌ها قرار گرفت و در حال حاضر در جایگاه دوم پرفروش‌های نیویورک تایمز قرار گرفته است .این کتاب جنایی و رمزآلود درباره به خطر افتادن شغل و شهرت شخصیت اصلی داستان است که به قتل همسرش متهم شده است.

پس از گذشت ۱۳ هفته کتاب “رئیس جمهور گم شده است” نوشته بیل کلینتون و جیمز پترسون  همچنان در لیست پرفروش‌های نیویورک تایمز قرار دارد این کتاب در  ۱۰ هفته  اول در جایگاه نخست و دو هفته در جایگاه دوم قرار داشت. کتاب “رئیس جمهور گم شده است” داستانی جذاب از وقوع اتفاقات و جاسوسی‌هایی در کاخ سفید  و کابینه دولت آمریکا است که در این میان حتی خود رئیس جمهور نیز در دسته مظنونین قرار می‌گیرد تا اینکه رئیس جمهور گم می‌شود و….

کتاب “بیگانه” نوشته استفن کینگ با گذشت ۱۵ هفته از انتشارش هنوز در این لیست جای دارد و این هفته روند رو به رشدی داشته و در جایگاه چهارم قرار گرفته است.استفن کینگ با خلق تنش زیاد و تغلیقی غیرقابل تحمل خواننده را پای کتابش میخکوب می‌کند. داستان کتاب درباره پیدا شدن جسد پسری در وسط شهر است که براساس شواهد به دست آمده شهروندی محبوب به نام تری میتلند گناهکار شناخته می‌شود. او پدر دو دختر و مربی است و در طول داستان پرسش‌های فراوانی برای خوانندگان مطرح می‌شود که آیا او دارای دو چهره متفاوت است؟

کتاب “سقوط” نوشته ساندرا براون در اولین هفته انتشارش با استقبال خوبی مواجه شد، اما پس از گذشت چهار هفته روند نزولی طی کرد و در جایگاه پنجم قرار گرفت. این کتاب معمایی داستان خلبانی است که وظیفه دارد جعبه سیاهی را به گرجستان برساند اما در مسیر اتفاقات عجیب و غریبی برای او رخ می‌دهد.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.