توییتر با قابلیت پشتیبانی از پخش زنده صوتی

0

 

چند سالی می‌شود که توییتر از طریق اپلیکیشن پریسکوپ به نحوی پخش زنده ویدیویی را در اختیار کاربرانش قرار داده است اما اگر شما نخواهید یا نتوانید چیزی روی دوربینتان بگذارید، تکلیف چه می‌شود؟ اکنون با سرویس جدیدی که توئیتر در اختیار کاربران خود قرار داده است می‌توانید صدای خود را به راحتی به اشتراک بگذارید؛ جدیدترین نسخه‌ی iOS توئیتر و پریسکوپ از قابلیت پخش زنده صوتی به خوبی پشتیبانی می‌کند. توییتر از پشتیبانی نسخه‌ی اندروید اپلیکیشن توئیتر و پریسکوپ حرفی نزده است اما انتظار می رود این امکان به زودی در اختیار کاربران پلتفرم اندروید قرار گیرد.

توئیتر با قابلیت پشتیبانی از پخش زنده صوتی

با این قابلیت جدید برای اشتراک‌گذاری صدای خود دیگری نیازی به حضور ویدیویی نخواهید داشت و همانند پخش ویدیویی توییتر امکان بررسی تعداد مخاطبان را در اختیار کاربران قرار می‌دهد.

توییتر با قابلیت پشتیبانی از پخش زنده صوتی

اگرچه این قابلیت جزو حریم خصوصی کاربران توییتر قرار می‌گیرد اما زین پس شما می‌توانید برنامه‌های رادیویی یا پادکست‌ها را از طریق توییتر گوش کنید یا صدای افرادی را بشنوید که قبلا برای اعلام نظرات خود توییت‌های دنباله دار می‌گذاشتند.

همچنین قابلیت پخش زنده‌ی صوتی می‌تواند در شرایطی مانند تهیه گزارش از سر صحنه که شاید کاربر علاقه ای به نشان دادن چهره خود ندارد یا در شرایطی که سرعت اینترنت بسیار پایین است، به کار آید.  بدین صورت کاربران می‌توانند از طریق اپلیکیشن یک شبکه‌ی اجتماعی، شنونده‌ی برنامه رادیویی مورد علاقه خود باشند یا داستان خبری مهم را دنبال کند، که ابن موضوع سبب می شود افراد زمان بیشتری را در این شبکه اجتماعی صرف کنند.

 

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.