قهرمانان چهارمین لیگ بازی‌‌ های ویدیویی ایران مشخص شدند

0
  • پایان رقابت هیجان‌انگیز هزاران گیمر در چهارمین لیگ بازی‌های رایانه‌ای

قهرمانان چهارمین لیگ بازی‌ های ویدیوئی ایران مشخص شدند

چهارمین دوره از لیگ بازی‌های رایانه‌ای ایران امسال در رشته‌های FIFA18 ،PES 2018 ،Clash Royal، کوئیز آو کینگز و پسرخوانده برگزار شد. این دوره از رقابت‌ها در برج میلاد تهران، از صبح ششم شهریور آغاز شد و تا نیمه شب ۱۶ شهریور ماه ادامه داشت. پس از ۱۰ روز رقابت‌ سنگین و هیجان‌انگیز شرکت‌کنندگان، سرانجام قهرمانان رشته‌های مختلف فیفا، PES و کوییز او کینگز معرفی شدند. مراسم اختتامیه چهارمین لیگ بازی‌های ویدیویی ایران با اجرای مزدک میرزایی از ساعت ۲۱ آغاز شد و تا نیمه‌های شب با حضور گیمرها و علاقه‌مندان ادامه یافت.

در بازی نهایی رشته PES 2018، دانیال اسدی از تهران در برابر محمدحسین عرچش از اهواز قرار گرفت. این رقابت نفس‌گیر با برتری ۳ بر ۲ نماینده اهواز و قهرمانی او به پایان رسید. پس از رشته PES 2018، نوبت به برگزاری بازی نهایی رشته FIFA 2018 رسید. در این بخش نیما صادقی و محمد کمالی با پشت سر گذاشتن حریفان خود توانستند به بازی پایانی راه پیدا کنند. این بازی با برتری و قهرمانی نیما صادقی به پایان رسید. مقام قهرمانی رشته کلش رویال نیز به محمدجواد سیفی‌تبار رسید و محسن گندم‌کار نیز در رشته پسرخوانده قهرمان شد. در مسابقات پرطرفدار کانتر استرایک تیم VivA موفق شد از میان ۲۸ تیم شرکت‌کننده به مقام قهرمانی دست پیدا کند. جایزه ۲۵ میلیون تومانی و مقام قهرمانی رشته کوییز او کینگز نیز از آن مهرشاد افراسیابی شد.

در این دوره از رقابت‌ها بیش از دوازده هزار نفر حضور داشتند که این رقم رشد قابل توجه پنج‌هزار نفری را نسبت به سال گذشته نشان می‌دهد. در لیگ چهارم بیش از ۲۰ هزار مسابقه در رشته‌های مختلف برگزار شد. یکی از ویژگی‌های متفاوت این دوره از رقابت‌ها، امکان حضور بانوان در تمامی رشته‌ها بود. جالب است بدانید امسال بیش از دوهزار بازیکن زن در مسابقات شرکت کردند.

منبع: بنیاد ملی بازی‌های رایانه‌ای

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.