معرفی برند ماپد؛ مبتکر به همین سادگی !

1
  • معرفی برند ماپد

«ماپد» که مختصرشده از عبارت فرانسوی (Manufacture d’Articles de Precision Et de Dessin) است، یک کسب و کار  فرانسوی در زمینه‌ تولید نوشت‌افزار برای ادارات و مدارس محسوب می‌شود. این کمپانی، پیشرو در طراحی و تولیدات ملزومات دانش‌آموزی، تحریر، نوشت‌افزار  وتجهیزات اداری بوده و دارای شهرت و جایگاه جهانی است. با افزایش ۹ کشور جدید به‌عنوان نماینده این کمپانی، حالا تعداد کشورهایی که دارای نمایندگی ماپد هستند، به ۱۲۵ کشور در سراسر جهان رسیده است. خرید محصولات ماپد در ایران نیز با استقبال عمومی همراه بوده و طیف گسترده‌ای از محصولات این برند مورد توجه دانش‌آموزان و دانشجویان قرار گرفته است.

ماپد در سال ۱۹۴۷ در کشور فرانسه، شهر اَنِسی در مجاورت رشته‌کوه‌های آلپ تأسیس شد. اولین تولید این شرکت قطب‌نماهای برنجی بود. پرگار اولین لوازم‌التحریری بود که این کمپانی با ساخت آن به طور رسمی پا به عرصه بازار تولید گذاشت. در حال حاضر پرگار جزء پرفروش‌های این برند است.

معرفی برند ماپد؛ مبتکر به همین سادگی !

پس از اینکه شرکت ماپد در سال ۱۹۹۳ اولین شعبه خود را در چین افتتاح کرد، افزایش تولیداتش بیشتر شد و در سال‌های اخیر محصولات خود را به سراسر جهان صادر کرده است.

در سال ۲۰۰۳ اولین تبلیغ تلویزیونی این برند در کشور فرانسه نمایش داده شد و در سال ۲۰۰۶ حتی از شرکت آلمانی «هلیت» و‌ شرکت فرانسوی «جِی‌اِف‌پی گرَفوز» پیش افتاد. ماپد همچنین در مقابل شرکت «هلیکس» انگلستان برتر شد و حالا این شرکت انگلیسی به نام «ماپد هلیکس» تغییر نام پیدا کرده و از برندهای زیر مجموعه این کمپانی است.

ماپد تنها کمپانی تولید لوازم‌التحریر در دنیاست که طراحی و ساخت گستره‌ انبوهی از موارد مختلف را به عهده دارد. شهرت و‌ اعتبار این شرکت به‌دلیل ابداع، طراحی و‌کیفیت کارآمد محصولاتش است.

در سال ۱۹۴۷ کمپانی Maped با ساخت تراشه‌های برنجی پا به عرصه بازار تولید لوازم‌التحریر گذاشت و در سال ۱۹۸۵ تولید قیچی را نیز به خط تولید خود اضافه کرد.

پس از آن در سال ۱۹۹۲ با خرید شرکت Mallat  (تولیدکننده پاک‌کن)  برند خود را گسترش داد تا در زمینه تولید پاک‌کن نیز فعالیت نماید.

این برند در سال ۱۹۹۳ یک کمپانی دیگر در کشور چین برای تولید لوازم‌التحریر اداری ایجاد کرد. در سال ۱۹۹۶ یک کارخانه تولید مدادتراش و در سال ۱۹۹۷ یک کارخانه تولید نوشت‌افزار ساخت.

موارد زیر از جمله دلایلی بوده که موجب پیشرفت روزافزون این برند گشته است:

  1. برخورداری از تیم تحقیق و توسعه قوی با خط مشی مبتنی بر تولیدات خلاقانه، مبتکرانه، طراحی آینده‌نگرانه و دوستدار طبیعت  که موجب ثبت توسعه پایدار در کارنامه کاری این برند شده است.
  2. ارزیابی و کنترل کیفی بیش از ۸۶۰ محصول این شرکت توسط چهل کارشناس


  • محصولات ماپد

محصولات  Maped  طیف وسیعی را در دسته بندی‌های زیر شامل می‌شود :

[table id=10 /]

خرید محصولات ماپد با تخفیف ویژه

1 نظر
  1. pensan می گوید

    عالی بود

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.