iOS12 در دسترس کاربران اپل قرار گرفت

0

جدیدترین نسخه iOS  برای تمامی کاربران آیفون و آیپد در دسترس قرار گرفت.

پیش از این iOS12 برای نخستین بار در کنفرانس WWDC امسال معرفی شد. در این رونمایی اعلام شد که در جدیدترین نسخه سیستم عامل اپل قرار است عملکرد پیشین آن بهبود و سرعت آن افزایش یابد؛ به خصوص برای دیوایس‌های قدیمی‌تر اپل که با گذشت زمان سرعت آنها پایین می‌آید.

iOS12 در دسترس کاربران اپل قرار گرفت

Face Time

از مهم‌ترین قابلیت‌های نسخه جدید iOS امکان فیس تایم گروهی تا ۳۱ نفر به طور همزمان است. البته این قابلیت با اندکی تأخیر، در پاییز عرضه خواهد شد.

iOS12 در دسترس کاربران اپل قرار گرفت

Bedtime Mode

Bedtime Mode  حالت استراحت جدیدی است که شما را از دریافت نوتیفیکیشن‌های مزاحم در حین استراحت نجات می‌دهد به این صورت که تا زمانیکه بخواهید نوتیف‌ها مسدود خواهند شد و نه تنها با دریافت نوتیفیکیشن جدید صفحه روشن نمی‌شود بلکه با لمس صفحه هم در لاک اسکرین اثری از نوتیفیکیشن نخواهد بود.

به روز رسانی اتوماتیک

از ویژگی‌هایی که پس از به‌روزرسانی iOS متوجه خواهید شد، پیغام  فعال کردن به‌روزرسانی خودکار سیستم عامل است. با فعال کردن این ویژگی، به محض انتشار آپدیت جدید iOS،  در صورت متصل بودن به وای‎فای و داشتن میزان شارژ کافی، دستگاه به طور خودکار به روز رسانی خواهد شد. این ویژگی در مسیر Settings > General > Software Updates > Automatic Updates قابل دسترس است.

iOS12 در دسترس کاربران اپل قرار گرفت

اندازه گیری با استفاده از واقعیت مجازی

یکی از برنامه‌های جدید اضافه شده به iOS12  خط کش واقعیت مجازی است که با استفاده از آن، دوربین را به سمت شی مورد نظر  که بگیرید، می‌توانید طول آن را اندازه بگیرید.

انیموجی

از ابتدایی‌ترین قابلیت‌های افزوده شده به iOS12 می‌توان به انیموجی و مموجی‌های جدید با امکان شخصی‌ سازی توسط کاربران و باز طراحی شدن اپلیکیشن‌های  iBooks ،Stock ،Voice Memos و AppleNews اشاره کرد.

پر کردن خودکار پسورد

اگر از اینکه در صفحات مختلف لاگین بخواهید پسورد خود را وارد کنید خسته شدید،  جدیدترین پلتفرم موبایلی اپل شامل یک ابزار داخلی تکمیل کننده پسورد است،  به کمکتان می‌آید. برای استفاده از این قابلیت باید مسیر  Settings > Passwords & Accounts > AutoFill Passwords را دنبال و تکمیل کنید.

Screen Time‌

از دیگر امکانات iOS12  کمک به کاربران درباره انتخاب نحوه کار با دیوایس اپلی آنها است؛ به عبارت دیگر قابلیت Screen Time‌ مدت زمانی که صرف کار با دستگاه و اپلیکیشن های آن شده را مدیریت می‌کند.

iOS12 در دسترس کاربران اپل قرار گرفت

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.