کتاب‌ های کارپوچینو؛ نسل جدید کتاب های کار

0

تکالیف و تمرین‌های مختلف درسی دانش‌آموزان با هدف تقویت و پیشرفت سطح یادگیری در کلاس و همچنین تمرین و تقویت مهارت‌های مطالعاتی و ماندگاری مطالب در ذهن، برای کار در منزل ارائه می‎‌شود. دانش‌آموزان با انجام تکالیف درسی خود می‌آموزند به طور مستقل درس بخوانند، هنگام برخورد با مشکل از راهنما کمک بگیرند، زمان حل مسائل را کنترل کنند، کارها را به طور کامل انجام داده و به بهترین نحو به سرانجام برسانند. تکالیف مدرسه حس مسئولیت‌پذیری را به دانش‌آموز می‌آموزد و او را با احساس غرور ناشی از اتمام کار آشنا می‌‌کند. والدین به جای اینکه به‌طور مستقیم تکالیف فرزند خود را انجام دهند، می‌توانند با حمایت خود فرزندان را در انجام تکالیف درسی یاری کنند. برای دستیابی به این مهم، باید انجام تکالیف درسی را برای دانش‌آموز به یک اولویت تبدیل کرد و عادات مطالعاتی مناسبی را در دانش‌آموز به وجود آورد.

کتاب‌های کار انتشارات بین‌المللی گاج از مقطع پیش دبستانی تا پایه نهم با عنوان «کارپوچینو» و در مقطع متوسطه دوم، با عنوان کتاب‌های کار تولید و توزیع می‌گردند. این کتاب‌ها شامل درسنامه‌های مختصر، کاربردی و مطابق با سرفصل‌های کتب درسی هستند. در این کتاب‌ها نمونه سوالات متنوع با هدف آموزش، تکرار و تثبیت مطالب درسی به منظور کار در کلاس و کار در منزل تالیف شده‌اند. از ویژگی‌های بارز این مجموعه کتاب‌ها می‌توان به سوالات متنوعی که در آن گردآوری شده، اشاره کرد.

چیدمان سوالات در این کتاب‌ها کاملا استاندارد و براساس زیربخش‌های کتاب درسی است. جهت تکمیل مطالب آموزشی در این کتاب، مؤلفان چند نمونه سؤال امتحانی ویژه‌ی آزمون نوبت اول و دوم را نیز به کتاب اضافه کرده‌اند تا دانش‌آموز امکان سنجش نهایی آموخته‌های خود را داشته باشد. در پایان هر درس، تعدادی پرسش چهارگزینه‌ای قرار دارد که می‌تواند مهارت تست‌زنی دانش‌آموز را در دروس مختلف تقویت نماید. در ویرایش، بازنگری و تالیف این کتاب‌ها، از نظرات کارشناسان خبره در هر پایه استفاده شده است.

این مجموعه کتاب ویژه تمامی دانش‌آموزانی است که قصد دارند با تکرار و تمرین به بهترین نحو بر مباحث و تمرین‌های کتاب درسی تسلط پیدا کنند و خود را از منابع دیگر بی‌نیاز کنند. به طور کلی اهداف اصلی از تالیف مجموعه کتاب‌های کارپوچینو را می‌توان آموزش، تکرار و تثبیت مطالب درسی عنوان کرد.

 

مجموعه کتاب‌های کارپوچینو از مقطع پیش دبستانی تا نهم برای تمامی دروس دانش آموزان تالیف شده است. این کتاب‌ها در تمام طول سال تحصیلی توسط دانش‌آموزان قابل استفاده می‌باشند.

  • سری کتاب‌های کارپوچنیو در مقطع پیش دبستانی و دبستان:

این مجموعه کتاب در مقطع پیش دبستانی شامل کتاب‌هایی با عناوین کتاب جامع پیش دبستانی، کتاب علوم، کتاب زبان آموزی، کتاب مهارت‌های اجتماعی و اخلاقی، کتاب آمادگی برای نوشتن، کتاب مشاغل، کتاب ریاضی و هوش، کتاب زبان انگلیسی و کتاب چطور دقت کنم؟ است. هم‌چنین در مقطع دبستان سری کتاب‌های کارپوچینو دروس مطالعات اجتماعی، علوم، فارسی، آموزش الفبا، ریاضی، املا  و دیکته شب و دفتر مشق نگاره‌ها را تحت پوشش قرار داده است.

  • سری کتاب‌های کارپوچنیو در مقطع متوسطه اول:

در پایه‌های هفتم، هشتم و نهم نیز کتاب‌های کار برای دروس عربی، زبان انگلیسی، مطالعات اجتماعی، علوم، ریاضی و فارسی تالیف شده‌اند.

از ویژگی‌های کلی این کتاب‌ها می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

  • درسنامه‌های کاربردی و مفید با زبانی ساده و گویا
  • پوشش کامل مطالب کتاب درسی
  • تمرینات متنوع حل نشده
  • سوالات طبقه‌بندی شده و چیدمان تمرینات براساس اهداف کتب آموزش و پرورش
  • ارائه آزمون‌های استاندارد در پایان هر فصل
  • آزمون‌های شبیه‌سازی شده ویژه نوبت اول و دوم

والدین و دانش آموزان عزیز اگر به تهیه سری کتاب‌های کار کارپوچینو علاقه‌مند هستید، می‌توانید با کلیک بر روی عکس زیر و مراجعه به فروشگاه آنلاین گاج‌‌مارکت این مجموعه کتاب‌ها را تهیه کرده و از آن در جهت پیشرفت تحصیلی خود یا فرزندتان استفاده نمایید.کتاب‌ های کارپوچینو؛ نسل جدید کتاب های کار

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.