اپلیکیشنی برای یادگیری مطالب آموزشی متنوع

0

گوشی‌های هوشمند خود را تنها به وب‌گردی، بازی کردن و گشت‌و‌گذار در شبکه‌های مجازی اختصاص ندهید. همین گوشی هوشمند شما می‌تواند به یکی از کارآمدترین ابزار برای یادگیری هرچه بهتر مطالب درسی تبدیل شود.

اپلیکیشنی برای یادگیری مطالب آموزشی متنوع

اپلیکیشن‌های متعددی در زمینه آموزش مهارت‌های مختلف وجود دارد، اما اپلیکیشنی که امروز قصد داریم آن را معرفی کنیم، memerise‌ (ممرایز) نام دارد که جزء بهترین اپلیکیشن سال ۲۰۱۷ شمرده می‌شود.

اپلیکیشنی برای یادگیری مطالب آموزشی متنوع

این سرویس به طور عمده برای آموزش زبان استفاده می‌شود و بیش از ۲۰۰ زبان دنیا و حتی زبان‌های ساخته شده از اسپرانتو به کلینگون، توکی پونا، دوتراکی و Na’Vi را پشتیبانی می‌کند. البته علاوه بر آموزش زبان، آموزش موضوعات مختلفی مانند هنر، تاریخ، جغرافیا، ریاضی، علوم، تقویت حافظه و … نیز در آن وجود دارد.

پس از نصب برنامه پیش از هر چیزی باید در این اپلیکیشن ثبت‌نام کنید، پس از‌ آن می‌‌توانید دوره آموزشی خود را انتخاب کنید.

آموزش زبان بخش اصلی این اپلیکیشن را تشکیل می‌دهد که در دوره‌های متنوع گرامر، لغات و اصطلاحات ارائه می‌شود.

در بخش آموزش زبان می‌توانید مطمئن باشید که یک معلم خصوصی با خود به همراه دارید؛ چرا که در بخش لغات پس از یادگیری هر لغت، اپلیکیشن آن چندین بار از شما می‌پرسد تا اطمینان حاصل شود که به خوبی یاد گرفته‌اید.

درضمن با گذراندن هر دوره آموزشی، امتیازهایی را کسب می‌کنید و می‌توانید خود و دوستان‌تان را به چالش بکشید.

در بخش یادگیری سایر زبان‌ها می‌توانید سطح مد نظر خود را انتخاب کنید؛ سپس در هر مرحله کارهای مختلفی همچون ایجاد جملات با کلمات و انتخاب معنی صحیح کلمات از میان گزینه‌ها وجود دارد. اگر پاسخ صحیح را انتخاب کنید به شما امتیازی داده می‌شود و اگر پاسخ نادرست باشد، چندین بار تکرار می‌شود تا در نهایت پاسخ صحیح را به آن بدهید؛ به این صورت می‌توانید مطمئن شوید از هیچ بخشی بدون یادگیری عبور نمی‌کنید. ممرایز به شما کمک می‌کند تا به خوبی دامنه لغات خود را افزایش دهید.

اپلیکیشنی برای یادگیری مطالب آموزشی متنوع

یکی از ویژگی‌های برتر اپلیکیشن ممرایز نسبت به سایر اپلیکیشن‌ها این است که می‌توانید هر دوره‌ای را که می‌خواهید، انتخاب کنید و دیگر نیازی به پله پله گذراندن مراحل نیست.

علاوه بر این در ممرایز می‌توانید به‌صورت موازی دوره‌های آموزشی متفاوتی را تجربه کنید؛ یعنی به این‌صورت که در کنار آموزش زبان، پرچم و تاریخ کشورها را بیاموزید، دوره های GCSE, A-Level, IBAC را بگذرانید و یا حتی اطلاعات جامعی از تاریخ هنر مدرن را مرور کنید.

شاید در ممرایز ترتیب ارائه مطالب برای یادگیری کمی سخت و پیچیده باشد، اما نگران نباشید. شما می‌توانید مراحلی که برایتان مناسب است، خود انتخاب کنید.

ناگفته نماند در تمامی بخش‌های آموزشی ممرایز  زبان فارسی را انتخاب کنید و از دوره‌های آموزشی که به زبان فارسی ارائه شده، استفاده کنید.

در ضمن این اپلیکیشن هم برای سیستم عامل اندروید و هم برای iOS ارائه شده است.

مزایا

 • آموزش بیش از ۲۰۰ زبان دنیا
 • قابلیت یادگیری زبان‌های خارجی با ۴۴ لغت در هر ساعت
 • امکانات و حالات مختلف برای یادگیری
 • آموزش زبان انگلیسی (لغات تافل، GMAT و…)
 • آموزش‌هایی بر پایه عکس، صوت و ویدیو
 • آموزش اطلاعات عمومی به‌صورت همزمان
 • استفاده از امکانات صوتی و تصویری برای یادگیری بهتر
 • امکان به اشتراک‌گذاری نتایج آموزش با دوستان
 • امکان دنبال کردن دوستان و برپایی چلنج در گروه دوستان
 • پشتیبانی از زبان فارسی در دوره‌های آموزشی
 • تمرین‌های منحصر به فرد برای دوره‌های گوناگون
 • محیط کاربری آسان

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.