سری کتاب های ۴۰ قدم؛ ۴۰ قدم تا موفقیت

0

برای طی مسیری سخت و طولانی بهترین راه این است که مسیر را به قسمت‌های کوچک‌تر تقسیم کنیم و مرحله به مرحله آن را پشت سر بگذاریم. با این روش به بسیاری از هدف‌هایمان که به ظاهر دست نیافتنی هستند، می‌رسیم.

سری کتاب‌های ۴۰ قدم کلاغ‌ سپید مطابق با همین نگاه به سبک آموزش مدارس کشور آلمان تألیف شده‌ است. در این مجموعه، مفاهیم کتاب‌های درسی به چهل قدم آموزشی تقسیم و برای هر قسمت، آموزش، مثال و تمرین‌هایی ارائه شده است. در واقع موضوعات درسی به ابعاد کوچکتر و قابل فهم تقسیم شده است. هر موضوع کوچک با چند جمله کوتاه همراه با مثال و تمرین به صورت عمقی آموزش داده می‌شود.

 

در این مجموعه، کتاب درسی در چهل قدم آموزشی به طور کامل تدریس می‌شود. در این سری از کتاب‌‌‌ها شما با یک طرح درس ویژه، یادگیری را از مفاهیم پایه آغاز می‌کنید و آرام آرام با مسائل دشوارتر روبه‌رو می‌شوید. در واقع در هر قدم مطالب پایه‌ای و ساده‌تر آغاز و به‌تدریج که به انتهای آن نزدیک می‌شوید، مطالب جدید و نکات تکمیلی ارائه می‌شود.

در شروع هر فصل تلاش شده است که مطالب سال‌های گذشته که به موضوع آن فصل ارتباط دارد، یادآوری شود. در پایان بعد از قدم چهلم به دانش و مهارت لازم برای موفقیت در آزمون‌های سرنوشت‌سازی مثل آزمون‌های ورودی مدارس برتر و تیزهوشان دست پیدا خواهید کرد.

 

یکی از ویژگی‌های منحصربه‌فرد مجموعه کتاب‌های ۴۰ قدم این است که شما می‌توانید مباحث و مسائل دشوارتر را با تماشای فیلم‌های آموزشی، بهتر و سریع‌تر یاد بگیرید. این فیلم‌های آموزشی، از طریق اپلیکیشن کلاغ سپید در دسترس شما قرار خواهد گرفت. اپلیکیشن کلاغ سپید را می‌توانید از وب‌سایت انتشارات بین‌المللی گاج به صورت رایگان دریافت کنید.

هدف این کتاب‌ها، آموزش از سطح کتاب‌های درسی تا آماده‌سازی دانش‌آموزان برای موفقیت در آزمون‌ها و مسابقات علمی است.

 

 

 – سری کتاب‌های ۴۰ قدم برای پایه چهارم تا نهم

این سری کتاب‌ها در دروس ریاضی و علوم برای پایه چهارم تا نهم تنظیم و گردآوری شده است. در این سری کتاب‌ها  هر شش صفحه  موضوعی را به طور کامل منتقل کرده و یک قدم را تشکیل می‌دهد. هر چند قدم یک فصل کتاب درسی را پوشش می‌دهد. در انتهای هر قدم،  ده سوال با عنوان مرور قدم و در انتهای هر فصل یک آزمون دوره‌ای ۱۵ سوالی از موضوعات آن فصل در نظر گرفته شده است. در نهایت پس از چهل قدم کل مفاهیم مطرح شده در کتاب درسی آموزش داده می‌شود. از ویژگی‌های این کتاب می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

  • طبقه‌بندی مفاهیم کتاب درسی و ارائه آموزش
  • مثال و تمرین برای هر موضوع
  • ارائه آزمون‌های مروری و پایانی
  • ارائه فیلم‌های آموزشی برای درک بهتر و سریع‌تر مطالب در اپلیکیشن کلاغ سپید
  • ارائه پرسش‌های چهارگزینه‌ای گوناگون
  • ارائه پاسخ تشریحی پرسش‌ها در پایان کتاب

 – سری کتاب‌های ۴۰ قدم برای پایه دهم، یازدهم و دوازدهم

این سری کتاب‌ها برای تمام دروس پایه دهم، یازدهم و دوازدهم ارائه شده است. هدف اصلی کتاب، آموزش کامل کتاب درسی در قالب درسنامه‌های منظم به همراه مثال‌ها و تمرین‌های چهارگزینه‌ای برای رسیدن به حداکثر دانش و تسلط در هر درس است. از ویژگی‌های دیگر  کتاب ۴۰ قدم برای پایه‌های مذکور، آموزش ریز طبقه‌بندی تمام دروس دوره دوم متوسطه در چهل بخش شامل درسنامه‌های تشریحی به همراه مثال‌ها و تمرین‌های چهارگزینه‌ای و جمع‌بندی همراه با پاسخنامه‌های تشریحی است. این سری کتاب‌ها یک مرجع کامل برای یادگیری و تمرین تمام دروس دوره دوم متوسطه است.

از دیگر  ویژگی‌های این کتاب می‌توان موارد زیر را برشمرد:

  • درس‌نامه‌های جامع و ریز طبقه‌بندی‌شده
  • مثال و تمرین برای هر موضوع
  • ارائه آزمون‌های مروری و پایانی
  • ارائه‌ی پاسخ تشریحی پرسش‌‌ها در پایان کتاب

 

خرید کتاب‌‌های «۴۰ قدم» از گاج مارکت

 

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.