همایش دکتر علی اکبر فرهنگی در دانشگاه تهران

همایش ارتباطات اثر بخش در برخورد مدیران، معلمان و مشاوران مدارس با حضور دکتر علی اکبر فرهنگی

0

به گزارش روابط عمومی انتشارات بین المللی گاج، گارگاه ارتباطات اثر بخش در برخورد مدیران، معلمان و مشاوران محترم مدارس روز پنج شنبه ۹۷/۰۷/۰۵ از ساعت ۱۴ الی ۱۹ با حضور فرهیخته گرانقدر، دکتر علی اکبر فرهنگی، استاد ممتاز دانشگاه تهران، استاد برجسته دانشگاه اوهایو، چهره ماندگار ملی مدیریت و پدر مدیریت رسانه ایران با حضور چشمگیر مدیران، معلمان و مشاوران مدارس مختلف کشور در دانشکده مدیریت دانشگاه تهران برگزار شد.

همایش دکتر علی اکبر فرهنگی در دانشگاه تهران

این سلسله گارگاه‌های ۱۰ گانه منطبق با سر فصل های آخرین اثر منتشر شده دکتر علی اکبر فرهنگی با عنوان ارتباطات انسانی برای معلمان، پنجشنبه های اول هر ماه با حمایت گروه آموزشی جوکار برگزار شده و به تمامی حاضران گواهینامه اعطا می گردد.

 

گفتنی است پیش از این، مراسم رونمایی از آخرین اثر پروفسور علی‌اکبر فرهنگی، چهره ماندگار ملی و پدر مدیریت رسانه ایران در اولین روز افتتاح فروشگاه گاج مارکت برگزار شد. در این مراسم از تازه‌ترین کتاب ایشان با عنوان «ارتباطات انسانی برای معلمان» رونمایی شد.

کتاب «ارتباطات انسانی برای معلمان»، کتابی برای دبیران با موضوع تعیلم و تربیت دانش‌آموزان و دانشجویان است که به ذکر شیوه‌های خلاق آموزشی جهت برگزاری کلاس‌های درسی پویاتر می‌پردازد و توسط انتشارات بین‌المللی گاج، (ناشر اول خاورمیانه در حوزه آموزش) به چاپ رسیده است.

خرید کتاب‌ «ارتباطات انسانی برای معلمان» از گاج مارکت

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.