گام به گام با مجموعه کتاب های شاه کلید

0

مجموعه کتاب‌های انتشارات کلاغ سپید از مقطع پیش‌دبستانی تا متوسطه دوم در پنج گروه ۴۰ قدم، شاهکار، شاه‌کلید، لی‌لی‌پوت و توربوجت تألیف می‌شود. مؤلفان سری کتاب‌های شاه‌‌کلید انتشارات کلاغ سپید، با تکیه‌ بر انواع جدول و تمرین‌های متنوع، دانش‌آموز را برای مطالعه و یادگیری مبانی درسی تشویق می‌کنند. نکات آموزشی مجزا در هر بخش از کتاب، دانش‌آموز را  قدم‌ به‌ قدم در یادگیری عمیق و مفهومی مطالب درسی همراهی کرده و در ادامه با درج پرسش و پاسخ‌های تألیفی، مهارت او را در پاسخ‌گویی به تمرین‌ها و امتحانات ساده و پیشرفته تقویت می‌کند. شاه‌‌کلید در هر پایه، تمامی کتاب‌های درسی را دربردارد و در هر کتاب به بررسی پرسش‌های کتاب درسی و تکمیل آن‌ها با پرسش و پاسخ‌های تألیفی می‌پردازد.

این کتاب‌ها با هدف آموزش و راهنمای تمامی کتاب‌های درسی و همچنین رفع اشکالات و ابهامات دانش‌آموزان در حل سوالات و تمرین‌های کتاب درسی در تمامی مقاطع تحصیلی تولید شده است. مهم‌ترین ویژگی کتاب‌های شاه‌کلید، پاسخ‌گویی به‌تمامی سؤالات، فعالیت‌ها و تمرین‌های کتاب درسی است. این کتاب به‌عنوان یکی از مرجع‌های استاندارد و قابل‌‌ قبول در اختیار دانش‌آموزان قرار گرفته است.

مجموعه کتاب‌های شاه‌کلید از مقطع اول تا دوازدهم برای تمامی دروس تألیف شده است. این کتاب‌ها در تمام طول سال تحصیلی توسط دانش‌آموزان قابل استفاده است.

  • سری کتاب‌های شاه‌کلید در مقطع دبستان:

کتاب‌های شاه‌کلید به بررسی و پاسخ‌گویی به پرسش‌های کتاب درسی و تکمیل آن‌ها با پرسش و پاسخ‌های تألیفی می‌پردازددانش‌آموزان مقطع دبستان به کمک این کتاب می‌توانند دروس ریاضی، علوم، فارسی و نگارش، مطالعات اجتماعی، هدیه‌های آسمان و آموزش قرآن را بررسی کنندضمن پوشش کامل مطالب درسی، کلیه‌ فعالیت‌های کلاسی، فکر کنید و تمرینات مندرج در کتاب درسی واکاوی شده و برای آن‌ها پاسخ کامل ارائه گردیده استنمونه آزمون‌های دروس این مقطع از طریق اپلیکیشن کلاغ سپید (که امکان دریافت رایگان آن از وب‌سایت انتشارات بین‌المللی گاج وجود دارد) در دسترس شما خواهد بود.

  • سری کتاب‌های شاه‌کلید در مقطع متوسطه اول:

دانش‌آموزان مقطع هفتم، هشتم و نهم در کتاب‌های شاه‌کلید دروس فارسی و نگارش، ریاضی، عربی، زبان انگلیسی، مطالعات اجتماعی، علوم تجربی، کار و فناوری، تفکر و پژوهش، پیام‌های آسمان و آموزش قرآن را بررسی و مطالعه خواهند کردنمونه آزمون‌های دروس این مقاطع از طریق اپلیکیشن کلاغ سپید (که امکان دریافت رایگان آن از وب‌سایت انتشارات بین‌المللی گاج وجود دارد) در دسترس شما خواهد بود.

  • سری کتاب‌های شاه‌کلید در مقطع متوسطه دوم:

دانش‌آموزان مقطع دهم، یازدهم و دوازدهم در کتاب‌های شاه‌کلید دروس ریاضیات گسسته، فیزیک، شیمی، حسابان، هندسه، فارسی، نگارش، انگلیسی، عربی زبان قرآن، دین و زندگی، هویت اجتماعی، سلامت و بهداشت، مدیریت خانواده، سبک زندگی، آمار و احتمال، تاریخ معاصر ایران، انسان و محیط زیست، زیست‌شناسی‌، زمین‌شناسی، هنر، کارگاه کارآفرینی و تولید، تفکر و سواد رسانه‌ای، هنر و جغرافیای ایران و آمادگی دفاعی را بررسی و مطالعه خواهند کرد. نمونه آزمون‌های دروس این مقاطع از طریق اپلیکیشن کلاغ سپید (که امکان دریافت رایگان آن از وب‌سایت انتشارات بین‌المللی گاج وجود دارد) در دسترس شما خواهد بود.

از ویژگی‌های کلی این کتاب‌ها می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

  • تألیف سوال همراه با پاسخ‌های تشریحی در برخی دروس با هدف پرسش مطالب و آمادگی امتحانات تشریحی
  • پاسخ‌های آموزشی و کاملا تشریحی به تمامی پرسش‌ها و فعالیت‌های کتاب‌های درسی
  • ارائه نمونه سوالات امتحانی در اپلیکیشن رایگان کلاغ سپید

والدین و دانش‌آموزان عزیز اگر به تهیه سری کتاب‌های گام‌به‌گام شاه‌کلید علاقه‌مند هستید، می‌توانید با کلیک بر روی عکس زیر و مراجعه به فروشگاه آنلاین گاج‌‌مارکت این مجموعه کتاب‌ها را تهیه کرده و از آن در جهت پیشرفت تحصیلی خود یا فرزندتان استفاده نمایید.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.