دفترهای شکلاتی و خوش بوی گاجکو

0

در گذشته‌های نه‌چندان دور، اینکه چه نوع دفتری داشته باشیم، خیلی اهمیت نداشت و شاید درست‌تر این است که بگوییم اصولا گزینه‌های زیادی برای انتخاب وجود نداشت. اما در دنیای متنوع و رنگارنگ امروز، ما حق انتخاب بهترین‌ها را داریم. انتشارات بین‌المللی گاج این افتخار را دارد تا تولید‌کننده‌ بهترین انتخاب شما باشد.

بد نیست بدانید در تولید یک دفتر، مرغوبیت خمیر کاغذ استفاده شده، مؤثرترین عامل تضمین کیفیت آن است. گاج توانسته است با برگه‌های ساخته شده از الیاف بلند سوزنی‌ شکل کاغذهای مرغوب و فوق‌العاده‌ای را جهت استفاده دانش‌آموزان تولید کندشاید شما هم این تجربه را داشته باشید، اغلب زمانی که به صفحات پایانی دفتر نزدیک می‌شویم نوشتن بر روی صفحات مشکل می‌شود، طراحان با توجه به این مسئله، جلدی صاف و مسطح را برای این سری دفاتر در نظر گرفته‌اند تا دانش‌آموز بدون نگرانی و دغدغه بهترین و بالاترین میزان کارایی را از محصول پیش رو دریافت کندضمنا برای تولید دفتر پیش روی شما هیچ درختی از کشور عزیزمان ایران قطع نشده است.

انتشارات بین‌المللی گاج با هدف رقابت با محصولات خارجی و ترویج مصرف کالای ایرانی اقدام به تولید و عرضه انواع دفتر، کاغذ A4 و سایر اقلام نوشت‌افزار با کیفیت بالا و قیمت مناسب نموده است. همچنین از آنجایی که انتشارات بین‌المللی گاج یکی از تولیدکنندگان همیشه خلاق صنعت نشر در ایران است، در راستای اثبات این امر دست به طراحی و چاپ مجموعه دفترهای معطر شکلاتی زده که رمز خلاقیت این دفتر در جلد معطر آن است و کودک با هر بار دست کشیدن بر روی جلد آن عطر شکلات را احساس می‌کند.

دفترهای شکلاتی و خوش بو گاجکو

  • دفترهای معطر شکلاتی گاجکو

یکی از ویژ‌گی‌های بسیار جالب دفترهای گاجکو که آنها را نسبت به محصولات مشابه در بازار متمایز کرده است، اسانس شکلات به‌ کار رفته در جلد داخلی دفترها است. دانش‌آموز هنگام نوشتن در دفتر، با دست کشیدن بر روی جلد آن رایحه‌ شکلات به مشامش می‌رسد. دفترهای شکلاتی گاجکو در طرح‌های متنوع و جذاب برای تمام سنین طراحی و تولید شده است.

  • دفترهای ۴۰، ۶۰، ۸۰ و ۱۰۰ برگ گاجکو

این دفترها با طراحی خاص و کاربردی خود پاسخگوی نیازهای متفاوت دانش‌آموزان خواهد بود. این سری دفترها در طرح‌های اسپرت و فانتزی طراحی شده‌اند تا هر دانش‌آموزی با هر رده‌ سنی و جنسیتی بتواند از آن بهره‌مند شود. کیفیت مرغوب و قابل قبول برگه‌های این محصولات از دیگر ویژگی‌های مثبتی است که می‌توان به آن اشاره کرد. این ویژگی به دانش‌آموز کمک می‌کند تا با تکیه بر سطح صاف و یکدست کاغذ بتواند با هر قلمی روی این برگه‌ها یادداشت کند. این دفترها دارای برگه‌های یک خط بوده و با جلد مقوای نازک و با طرح‌های متفاوت و هیجان‌انگیز روانه‌ بازار نوشت‌افزار شده‌اند.

  • دفترهای زبان و نقاشی گاجکو

دفترهای زبان و نقاشی در دو نوع ۴۰ و ۶۰ برگ، با طرح‌های جذاب و شکیل موش، شیر، خرس، روباه، کوآلا و I Love gaj دانش‌آموزان را تشویق می‌کند تا با شوق و دقت بیشتر تکالیف خود را در طول روز انجام داده و از دفتر شکلاتی خود لذت ببرند.

  • دفترهای پک شده گاجکو

دفترهای پک شده گاجکو شامل بسته‌بندی‌های ۵ تا ۱۰ عددی هستند. معمولا در این دسته‌بندی انواع مختلفی از دفتر‌های گاجکو مانند  ۴۰، ۶۰، ۱۰۰ برگ با طرح‌های متفاوت دخترانه و پسرانه و دفترهای سیمی با طرح I Love Goj با قطع وزیری و رحلی وجود دارد. این بسته‌ها به علت داشتن انواع دفتر با تعداد برگ‌های متنوع نیاز دانش‌آموزان را برای مدت طولانی برآورده خواهد کرد.


والدین و دانش‌آموزان عزیز برای تهیه محصولات گاجکو با کلیک بر روی عکس زیر به فروشگاه آنلاین گاج‌‌مارکت مراجعه کنید.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.