معرفی مجموعه کتاب‌ های دروس گاج

0

مجموعه‌ کتاب‌های دروس گاج شامل دو بخش است. بخش نخست این کتاب‌ها با عنوان دروس گاج تمامی کتاب‌های درسی پایه‌ سوم تا نهم را شامل می‌شود. در هر درس از این کتاب به‌ تمامی‌ پرسش‌ها، تمرین‌ها، فعالیت‌ها، کار در کلاس‌ها و… کتاب درسی پاسخ داده شده است. بخش دوم کتاب‌ها با عنوان امتحان‌یار دروس گاج، دربردارنده آزمون‌های نوبت اول، آزمون‌های پایانی و آزمون‌های برگزارشده‌ منتخب سال‌های ۹۵ و ۹۶ به همراه پاسخ‌‌های تشریحی است. دانش‌آموز با واکاوی این نمونه سؤالات می‌تواند با نوع سؤالات امتحانی آشنا شده و خود را برای آزمون پایان سال آماده نماید.

این کتاب‌ها با هدف آموزش و راهنمای تمامی کتاب‌های درسی و همچنین رفع اشکالات و ابهامات دانش‌آموزان در حل سوالات و تمرین‌های کتاب درسی در تمامی مقاطع تحصیلی تولید شده است. مهم‌ترین ویژگی کتاب‌های دروس گاج، پاسخ‌گویی به‌تمامی سؤالات، فعالیت‌ها و تمرین‌های کتاب درسی و دارا بودن بخشی به نام امتحان‌یار است. این کتاب به‌عنوان یکی از مرجع‌های استاندارد و قابل‌‌ قبول در اختیار دانش‌آموزان قرار گرفته است.

مجموعه کتاب‌های دروس گاج، پایه سوم تا نهم را تحت پوشش خود قرار می‌دهد و تمامی دروس مربوط به این مقاطع در کتاب تالیف شده برای هر پایه آورده شده‌ است. این کتاب‌ها در تمام طول سال تحصیلی توسط دانش‌آموزان قابل استفاده است.

  • سری کتاب‌های دروس در پایه سوم و ششم:

دانش‌آموزان مقطع دبستان در کتاب‌های دروس گاج پایه سوم تا ششم دروس ریاضی، فارسی، نگارش، علوم تجربی، مطالعات اجتماعی، تفکر و پژوهش، کار و فناوری، آموزش قرآن و هدیه‌های آسمان را مطالعه و بررسی خواهند کرد. در این کتاب‌ها برای درس ریاضی، نکات کاربردی در حل تمرین‌ها و مسئله‌ها ارائه شده است. همچنین در درس‌های علوم تجربی و مطالعات اجتماعی علاوه بر پاسخ پرسش‌های کتاب درسی، تمامی مطالب کتاب در قالب پرسش و پاسخ‌های تألیفی پوشش داده شده است. در درس فارسی نیز واژه‌های کتاب درسی به‌صورت سطر به سطر و تمامی ابیات و متن‌های کهن معنی شده است.

  • سری کتاب‌های دروس در پایه هفتم تا نهم:

دانش‌آموزان مقطع متوسطه اول در کتاب‌های دروس گاج پایه هفتم تا نهم ریاضی، انگلیسی، فارسی، نگارش، علوم تجربی، مطالعات اجتماعی، عربی، آموزش قرآن، پیام‌های آسمان، تفکر و سبک زندگی، کار و فناوری، آمادگی دفاعی، فرهنگ و هنر را مطالعه و بررسی خواهند کرد. در این بخش از کتاب‌ها برای درس ریاضی، نکات کاربردی در حل تمرین‌ها و مسئله‌ها ارائه شده است. همچنین در درس‌های علوم تجربی، مطالعات اجتماعی، پیام‌های آسمان و آمادگی دفاعی، علاوه بر پاسخ پرسش‌های کتاب درسی، کل مطالب کتاب در قالب پرسش و پاسخ‌های تألیفی پوشش داده شده است. در درس‌های انگلیسی، عربی و فارسی تمامی متن‌ها، تمرین‌های کتاب و ابیات به صورت کلمه به کلمه و سطر به سطر معنی و ترجمه شده‌اند. 


والدین و دانش‌آموزان عزیز اگر به تهیه سری کتاب‌های دروس گاج علاقه‌مند هستید، می‌توانید با کلیک بر روی عکس زیر و مراجعه به فروشگاه آنلاین گاج‌‌مارکت این مجموعه کتاب‌ها را تهیه کرده و از آن در جهت پیشرفت تحصیلی خود یا فرزندتان استفاده نمایید.

معرفی مجموعه کتاب‌ های دروس گاج

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.