معرفی سری کتاب های EQ و +EQ

2

این کتاب‌ها در تمامی مقاطع تحصیلی با هدف آموزش و راهنمای تمامی کتاب‌های درسی،  رفع اشکالات و ابهامات شما دانش‌آموزان در حل سوالات و تمرین‌های کتاب درسی و همچنین موفقیت در امتحانات مدرسه و کسب بهترین نمرات ارائه شده است. کتاب‌های EQ در سطح استاندارد آموزش و پرورش تألیف شده و شما با مطالعه آن نمره بسیار خوبی را در امتحانات دریافت خواهید کرد.

معرفی سری کتاب های EQ و +EQ

امتحانات نهایی که به صورت هماهنگ و کشوری برگزار می‌شود تفاوت بسیاری با امتحانات معمولی در مدرسه‌ دارد و موفقیت در آنها روش‌های خاص خودش را دارد. کتاب‌های EQ گاج، ضمن ارائه‌ درسنامه‌های مفید و کاربردی مطابق با آخرین سرفصل‌های کتاب درسی، به کلیه‌ سؤالات تشریحی داخل کتاب پاسخ کامل داده است.

در پایان، نمونه سؤالات امتحانی هماهنگ کشوری در سال‌های مختلف به همراه پاسخ‌های کامل و تشریحی آورده شده است. در مجموعه کتاب‌های EQ به تمام سؤالات کتاب درسی به صورت تشریحی پاسخ داده شده است. پاسخ به تمامی مسائل و تمارین کتب درسی دیگر جایی برای گرفتن نمره پایین در امتحانات باقی نمی‌گذارد.

در روند آموزشی این کتاب شما ابتدا با درسنامه‌های کاربردی که براساس شیوه طراحی سؤال ارائه شده، روبه‌رو خواهید شد.

دیگر ویژگی‌های کتاب EQ

 • ارائه درسنامه‌های جامع آموزشی به همراه مثال
 • ارائه سوالات امتحانی طبقه‌بندی شده
 • مشابه‌سازی تمارین کتاب درسی
 • ارائه پاسخ‌های کاملا تشریحی

معرفی سری کتاب های EQ و +EQ

معرفی سری کتاب های EQ و +EQ

 • سری کتاب‌های EQ در پایه سوم تا ششم:

کتاب‌های جامع EQ در مقطع ابتدایی شامل کتاب‌های ریاضی، علوم تجربی، فارسی، مطالعات اجتماعی و هدیه‌های آسمان همه در یک کتاب است.

 • سری کتاب‌های EQ در پایه هفتم تا نهم:

در مقطع متوسطه اول (هفتم، هشتم و نهم) شامل کتاب های ریاضی، علوم تجربی، فارسی، عربی و انگلیسی همه در یک کتاب است. این کتاب‌ها شامل درسنامه‌های مفید و کاربردی، پرسش‌های امتحانی و تست در ابتدای هر درس است.

امتحانات پایان ترم تفاوت بسیاری با امتحانات عادی کلاسی داشته و موفقیت در آنها قلق‌های خاص خودش را می‌طلبد.

کتاب‌های +EQ گاج برای پایه‌های دهم تا دوازدهم ارائه شده که دارای درسنامه‌های مفید و کاربردی مطابق با آخرین سرفصل‌های کتاب درسی است  که با هدف تسلط مفهومی بر محتوای کتاب درسی و آشنایی با سوالات امتحانی برای شما دانش‌آموزان عرضه شده است.

پس از آنکه از طریق این کتاب با مباحث درسی آشنا شدید، زمان آن فرا می‌رسد که آموخته‌های خود را با سوالات امتحانی استاندارد این کتاب بسنجید و به این ترتیب با نقاط ضعف و قوت خود آشنا شده و درصدد رفع آنها بر‌آیید.

از آنجایی که معدل سال یازدهم و دوازدهم حداکثر ۳۰ درصد در نتیجه کنکور تأثیر دارد؛ پس لازم است تا علاوه بر دریافت نتیجه مطلوب در کنکور، در امتحانات تشریحی نیز نمرات بالایی کسب کنید.

در این سری کتاب‌های جامع درسنامه‌های کاربردی، آزمون‌های پایانی نوبت اول و نوبت دوم،  تمامی دروس مطرح شده در کارنامه دانش‌آموزی و  پاسخنامه کاملا تشریحی برای آزمون‌ها ارائه شده و همچنین تمامی تیپ سوال‌های امتحانی بررسی شده است.

دیگر ویژگی‌های کتاب +EQ

 • پوشش تمامی مباحث با درسنامه‌های کوتاه، مفید و کاربردی
 • ارائه‌ی پرسش‌های استاندارد و تیپ‌بندی شده برای هر درسنامه
 • پاسخ‌های کاملا تشریحی و آموزشی برای تمامی پرسش‌ها

در پایان باید بگوییم که انتشارات بین‌المللی گاج قصد دارد تا شما با استفاده از این سری کتاب‌ها، شب امتحان‌تان را به شیرین‌ترین خاطره‌ دوران تحصیل‌تان تبدیل کنید.

 

خرید کتاب‌‌های «EQ و +EQ» از گاج مارکت

 

2 نظرات
 1. راضیه علی پور می گوید

  سلام .وقت به خیر . لطفا به سوالم جواب دهید
  آیا سری کتاب‌های +EQ برا ی پایه دوازدهم تجربی چاپ می شوند ؟ اگه بله . چه زمانی حدودا؟؟
  ممنون 🙂

  1. نگین قدس می گوید

   سلام دوست عزیز
   برای اطلاعات بیشتر در زمینه چاپ کتاب‌ها و تاریخ عرضه آنها می‌توانید با شماره ۶۴۲۰-۰۲۱ تماس بگیرید
   همکارانمون حتما کمکتون خواهند کرد

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.