معرفی کتاب های قند و عسل

0

سری کتاب‌های قند و عسل برای تمامی دروس مقطع ابتدایی و متوسطه اول به‌صورت کل دروس اصلی یک پایه تحصیلی ارائه شده است. این کتاب‌ها منبعی معتبر برای آمادگی در آزمون های پیشرفت تحصیلی، میان نوبت و پایان نوبت مدارس نمونه دولتی و تیزهوشان است.

معرفی کتاب های قند و عسل

کتاب‌های قند و عسل پایه دوم تا نهم شامل دو جلد بوده که جلد اول آن دربردارنده‌ پرسش‌های چهارگزینه‌ای به همراه پاسخنامه‌ تشریحی و جلد دوم نیز متشکل از درسنامه همراه با ذکر مثال‌های آموزشی بوده است.

در جلد اول کتاب‌های قند و عسل سوالات مفهومی و خلاق در چارچوب روش و سرفصل محتوای کتاب‌های درسی و براساس استانداردهای بین‌المللی مانند آزمون‌های تیمز و پرلز طراحی شده است.

کتاب شامل پرسش‌های چهار گزینه‌ای مفهومی از همه دورس می‌باشد در عین حال از طرح سوالات متعدد مشابه با موضوعات تکراری پیشگیری شده است. سوالات مربوط به هر درس به‌صورت طبقه بندی شده و درس به درس ارائه گردیده و پایان هر درس، آزمون جامع شامل همه سرفصل‌های آن کتاب درسی مرور می‌شوند.

در نوشتن پاسخنامه‌ها تلاش شده از مطالب و فرمول‌های کلیشه‌ای پرهیز گردد و راه‌حل‌هایی خلاقانه و آموزنده بیان شود.

معرفی کتاب های قند و عسل

در جلد دوم درسنامه‌های کاربردی و روان، استفاده از روش‌های حل تمرین، آموزش چگونگی حل تمرین، افزایش مهارت‌های پاسخگویی به سوالات تستی و تشریحی، توجه به مثال‌های خارج از کتاب در کنار مثال‌های کتاب درسی، توجه به مسائل پر اهمیت کتاب درسی برای آمادگی جهت شرکت در آزمون‌های سراسری گاج ارائه شده است.

در پایه‌های اول تا سوم این دو جلد با یکدیگر ادغام شده و به صورت یک جلد جامع منتشر شده است.

در بخش نخست تلاش شده که از سر فصل‌های کتاب‌های درسی پرسش‌های مفهومی چندگزینه‌ای مطابق با اهداف کتاب درسی طراحی شود تا شما دانش‌آموزان بتوانید به موضوعات و مفاهیم کتاب درسی تسلط بهتری پیدا کنید.

پرسش‌های هر کتاب به صورت طبقه‌بندی شده و درس به درس قرار گرفته و در پایان آن یک آزمون جامع ارائه شده است. همچنین در انتهای این کتاب دو آزمون شبیه‌سازی شده ورودی مدارس نمونه دولتی و تیزهوشان طراحی شده که با پاسخگویی به آن می‌توانید علاوه بر سنجش دانش خود برای تثبیت توانایی تمرکز همزمان بر چندین درس، مهارت کسب کنید.

در گام بعدی کتاب پاسخنامه‌ی تشریحی همه‌ی پرسش‌ها به صورت کامل و با توضیحات آموزنده بیان شده است. مولفان در بخش دوم به بیان درسنامه‌ی کامل و آموزش مباحث پرداخته‌اند. همچنین در این بخش به منظور تثبیت بیشتر مفاهیم درسی از ذکر مثال‌های آموزشی همراه با پاسخ تشریحی نیز استفاده شده است.

توصیه‌ی ما به شما این است که ابتدا سوالات را با تفکر و اندیشه‌ی خود حل کرده و برای اطمینان از درستی آن به پاسخنامه مراجعه کنید.

در پایان باید بگوییم اگر داوطلب آزمون‌های سراسری گاج هستید، می‌توانید برنامه مطالعاتی آزمون خود را با این کتاب تنظیم کرده و از این کتاب برای آموزش بهتر و روان‌تر آمادگی در آزمون استفاده کنید.

 

خرید کتاب‌‌های «قند و عسل» از گاج مارکت

 

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.