معرفی کتاب های مولتی ویتامین

مولتی ویتامین؛ جمع‌بندی از روز اول

5

تا به حال شده لا‌به‌لای انبوه مفاهیم آموزشی سردرگم شوید و زمان آزمون‌ها نتوانید همه‌ مطالبی را که با کلی تمرین یاد گرفته‌اید، روی سوال‌ها پیاده کرده و حس کنید تمام تلاش‌هایتان بی‌فایده بوده است؟ تا حالا شده از خواندن جزوه‌ها و کتاب‌های مختلف در روزهای قبل از آزمون خسته شده باشید و دنبال یک منبع جامع و کامل باشید؟ مولتی ویتامین همان چیزی است که نیاز دارید.

معرفی کتاب های مولتی ویتامین

تمامی مطالب کلاس‌ها، کتاب‌ها و جزوه‌های شما به‌صورت یک‌جا در کتاب‌های مولتی ویتامین جمع‌آوری شده و یکی از کاربردی ترین منابع برای شب‌های قبل از آزمون‌های آزمایشی و روزهای نزدیک به کنکور است.

در این کتاب‌ها با نمودار و الگوریتم‌سازی مباحث، یک طبقه‌بندی ذهنی مناسب برایتان ساخته می‌شود  که باعث سرعت بخشیدن به یادگیری و منظم ساختن آن می‌شود. در این کتاب روش‌های حل مسائل با عنوان استراتژی آمده که نه تنها به شما یاد می‌دهد، چگونه مسئله را مرحله به مرحله حل کنید و اینکه مسئله را از کجا شروع کنید تا در اطلاعات مسأله گم نشوید، بلکه به دلیل نموداری بودن می‌توانید روش‌های متفاوت حل یک مدل مسأله را یک جا ببینید و آن نمودار درختی برای همیشه در ذهن شما بماند.

برای استراتژی حل‌ مسائل، مثال‌هایی آورده شده و یک سری آزمون آخر هر فصل وجود دارد که پوشش‌دهنده استراتژی کل فصل است.

این کتاب‌ها در حال حاضر به‌صورت ریاضی جامع تجربی و حسابان جامع ارائه شده است.

 • کتاب جلد دوم ریاضی جامع تجربی مولتی ویتامین، یک کتاب کامل برای هر زمان از سال است. تمام مطالب ریاضی سه پایه تحصیلی به صورت کامل در این جلد جمع‌آوری شده و کار جمع‌بندی را برای دانش‌آموزان کنکوری بسیار  راحت کرده است. علاوه بر این درس‌نامه‌ای بسیار کاربردی و با استراتژی‌های گام‌به‌گام و مثال‌های منطبق بر آن استراتژی‌ها، باعث می‌شود که دیگر هیچ مدل سوالی در کنکور برای شما ناآشنا نباشد.
 • کتاب جلد دوم حسابان جامع مولتی ویتامین، کتابی کامل با دربرگیری تمام مطالب فصل‌های تابع، مثلثات، حد، مشتق و کاربرد مشتق از هر سه پایه تحصیلی است که در جمع‌بندی مطالب به شما بسیار کمک خواهد کرد و با درسنامه‌های کاربردی و استراتژی‌های دقیق ، هر تستی را که احتمال آمدن آن در کنکور وجود دارد ، بتوانید حل کنید.

باید بگوییم این کتاب برای دانش‌آموزانی است که درس‌های خود را به‌خوبی خوانده و حالا قرار است که آنها را جمع بندی کنند؛ از جمع‌بندی مطالب کلاس درس گرفته تا جمع‌بندی کتاب‌ها و جزوات خود. به گفته مولف این کتاب، “مولتی ویتامین قرار است مثل یک قرص جوشان گرد و صیقلی جوش بیاید و همه چیز را بشورد و ببرد”.

این کتاب برای همه دانش‌آموزانی است که درس‌های خود را خوانده‌اند، حالا چه کم چه زیاد؛ چه آن دسته از دانش‌آموزانی که درس را زودتر یاد می‌گیرند و چه آنهایی که دیرتر یاد می‌گیرند. این کتاب ذهن شما را کاملاً مرتب و دسته‌بندی می‌کند و فضاهای خالی ذهن شما را با مطالب درسی مفید، پر می‌کند تا بتوانید با استراتژی‌های حل مسأله آن تمامی مطالب را بسیار جامع جمع‌بندی کنید.

در واقع با کتاب مولتی ویتامین، اصل مطلب به صورت بسیار دقیق و جامع در ذهن شما جای می‌گیرد تا هر زمان که به آن نیاز داشتید به راحتی بازیابی شود، که در این‌صورت استرس شما تاحد زیادی کاهش پیدا می‌کند و بازدهی بسیار بهتری در جلسه کنکور خواهید داشت.

خرید کتاب های «مولتی ویتامین» از گاج مارکت

5 نظرات
 1. امیر می گوید

  سلام. چرا نوشته شده جلد دوم ریاضی جامع تجربی مولتی ویتامین؟ مگه جلد اول هم داره؟ اگه داره چرا تو سایت موجود نیست؟ لطفا توضیح بدید که کتاب ریاضی جامع تجربی شامل هر سه پایه میشه یا نه و در کل چند تست داره.
  ممنون

  1. یاسمن سلطانی می گوید

   سلام دوست گاجی؛
   برای اطلاعات بیشتر در زمینه کتاب‌ها می‌توانید با شماره ۶۴۲۰-۰۲۱ تماس بگیرید
   همکارانمون حتما کمکتون خواهند کرد

 2. محمد می گوید

  حسابان مولتی ویتامین جلد اولش کی چاپ میشه؟؟

  1. نگین قدس می گوید

   سلام دوست عزیز
   برای اطلاعات بیشتر لطفا با شماره ۶۴۱۹-۰۲۱ تماس حاصل فرمایید
   موفق باشید 🙂

  2. یاسمن سلطانی می گوید

   سلام دوست گاجی؛

   کتاب مد نظر شما در دست تألیف می‎باشد و به زودی منتشر می‎شود

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.