معرفی مجموعه کتاب های پرسمان

0

سری کتاب‌های پرسمان از محبوب‌ترین کتاب‌های انتشارات گاج است که با هدف موفقیت در امتحانات مدرسه، کسب بهترین نمرات و ارتقای معدل برای تمامی مقاطع تحصیلی تهیه و منتشر شده‌ و در طی سال‌های اخیر توانسته به بهترین شکل نیازهای آموزشی دانش‌آموزان را در مقاطع مختلف تحصیلی برطرف کند.

معرفی مجموعه کتاب های پرسمان

کتاب‌های پرسمان شامل آموزش کامل، تمرین‌ها و نمونه سوالات امتحانی با پاسخ‌های تشریحی برای مطالعه در طول سال تحصیلی و آمادگی برای شب امتحان است. اگر به دنبال مجموعه‌ای کامل و بی‌نقص از نکات کلیدی و امتحانی هستید، مطالعه کتاب‌ پرسمان را فراموش نکنید.

  • درسنامه

در ابتدای هر درس از این کتاب شرح مختصر و مفیدی از کلیت مبحث در قالب درس‌نامه‌ کاربردی به شما ارائه می‌شود.

در درسنامه‌های پرسمان از زیاده‌روی پرهیز و سعی شده است حجم کتاب‌ها به قدری باشد تا شما دانش‌آموزان عزیز بتوانید تمام درسنامه‌ها و سوالات را مطالعه کنید. این کتاب‌ها بر مبنای استاندارد طراحی شده و در آنها مطلبی خارج از کتاب درسی آورده نشده است.

در این مجموعه کتاب‌ها تلاش شده تا تمام زوایای کتاب درسی موشکافانه بررسی شود. علاوه بر این توجه شده تا حجم کتاب‌های پرسمان به گونه‌ای باشد تا همواره در طول سال تحصیلی به راحتی آن را مطالعه کنید.

معرفی مجموعه کتاب های پرسمان

  • سوالات امتحانی و پاسخنامه

در این کتاب علاوه بر درسنامه‌های جامع تشریحی با مجموعه‌ای کامل از سوالات روبه‌رو خواهید شد، در واقع با مطرح کردن فهرستی از سؤالات و تمرین‌های کاربردی سطح اطلاعات و یادگیری شما سنجیده می‌شود. این امکان در اختیار شما قرار گرفته است که در بخشی مجزا به شرح کامل از پاسخ هر سؤال، دسترسی داشته باشید. مولفین تلاش کرده‌اند با ارائه‌ منبعی جامع از سوالات مفهومی، آزمون‌های میان سال، پایان سال، تست‌های کنکور سراسری و خودآزمایی‌ها، شناخت شما دانش‌آموزان را  از مباحث ارتقا داده و  برای رویارویی با امتحانات و کنکور سراسری آماده کنند.

با ارائه سوالات امتحانی طبقه‌بندی شده، انواع سوالات متداول در امتحانات مدارس آورده شده است تا بتوانید با اشکال گوناگون سوالات آشنا شوید و بهترین و بالاترین بازدهی را برای امتحانات خود داشته باشید.

این امکان در اختیار شما دانش‌آموزان قرار گرفته است که در بخشی مجزا به شرح کامل از پاسخ هر سؤال، دسترسی داشته باشید. به این ترتیب می‌توانید نقاط ضعف خود را به شکل منطقی‌تر برطرف کنید. در پایان کتاب فهرستی جامع از چند دوره آزمون نوبت اول و نوبت دوم قرار دارد که به آشنایی شما با سؤالات درسی و همچنین درک عمیق آن‌ها در امتحانات پایان‌ترم کمک شایانی می‌کند.

کتاب‌‌های پرسمان با ارائه‌ آموزش‌های کامل و در عین حال مختصر در قالب درسنامه، تمرین‌ها، آزمون‌های میان نوبت و نمونه سوالات امتحانی بر مبنای استاندارد امتحانات نهایی، با ریز بارم‌بندی به همراه پاسخ تشریحی، بهترین منبع برای ارتقای معدل شما به شمار می‌رود. با مطالعه‌ این کتاب، بانکی کامل از درس‌نامه‌های کاربردی، سؤالات امتحانی و پاسخ‌های تشریحی در اختیارتان قرار خواهد گرفت.

ناگفته نماند که این مجموعه کتاب‌ها برای طول سال تحصیلی و  شب امتحان بسیار کاربردی است.

معرفی مجموعه کتاب های پرسمان

سایر ویژگی‌ها:

  • ارائه بانک سؤالات امتحانی طبقه‌بندی شده
  • مشابه‌سازی تمارین کتاب درسی
  • ارائه پاسخ‌های کاملا تشریحی
  • ارائه امتحانات میان‌سال و پایان‌ سال
  • ارائه‌ درس‌نامه‌های کاربردی به همراه مثال
  • مشخص نمودن سؤالات ویژه‌ شب امتحان
  • همراه با پاسخ‌های کاملا تشریحی

توصیه می‌کنیم ابتدا خودتان به سوالات پاسخ دهید؛ سپس به پاسخنامه رجوع کنید. به این نکته دقت کنید تا زمانی‌که در حل سوالات دروس غیرحفظی، خودتان دست به قلم نشوید و فقط پاسخ سوالات را بخوانید، هیچ اتفاقی رخ نخواهد داد و به‌گونه‌ای خودتان را فریب داده‌اید؛ بنابراین ابتدا در یک برگه جداگانه سوالات را حل کنید، سپس پاسخ خود را با پاسخنامه چک کنید.

باز هم تکرار می‌کنیم که معدل امتحانات نهایی سال دوازدهم حداکثر ۳۰ درصد اثر قطعی در کنکور دارد؛ پس با کتاب‌های پرسمان ۳۰ درصد کنکور خود را تضمین کنید.

درضمن کتاب‌های پرسمان تنها برای امتحانات میان‌ترم و دی ماه طراحی نشده‌، بلکه با فهرست جامعی که در پایان کتاب از چند دوره آزمون نوبت اول و نوبت دوم قرار دارد، به آشنایی شما با سؤالات درسی و همچنین درک عمیق آن‌ها از امتحانات پایان‌ترم کمک شایانی خواهد کرد.

در کتاب‌های پرسمان سوالات ویژه شب امتحان مشخص شده‌ تا مرجعی برای جمع‌بندی نهایی قبل از آزمون، در اختیار داشته باشید و با تمرکز بیشتر در این بخش، نتیجه مطلوب خود را در امتحانات کسب کنید.

خرید کتاب‌های «پرسمان» از گاج مارکت

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.