معرفی مجموعه کتاب های شاهکار

1

در هر مقطعی، معلمان و اولیا سعی می‌کنند برای آموزش و فهم بهتر دروس، تمرین‌های مناسبی را به دانش‌آموزان ارائه دهند. کتاب‌های شاهکار به منظور رفع نیاز معلمان و اولیای محترم تألیف شده است.

معرفی مجموعه کتاب های شاهکار

مجموعه کتاب‌های شاهکار کلاغ سپید، با هدف آماده‌سازی دانش‌آموزان پایه پیش‌دبستانی تا نهم، برای شرکت در امتحانات کلاسی تألیف شده است. این سری از کتاب‌های کار مطابق با مباحث تمامی کتاب‌های درسی پایه‌های مذکور، فصل‌بندی‌ شده و هر فصل از کتاب دربردارنده‌ نمونه سؤالات گوناگون و متنوع با چیدمان ساده به دشوار است. هدف اصلی این سری کتاب‌ها آموزش و تثبیت و تعمیق مفاهیم کتاب درسی است.

در کتاب‌های شاهکار کلاغ س‍پید علاوه‌ بر درسنامه‌های آموزشی، نمونه سوالات تشریحی بدون پاسخ با هدف تثبیت و تعمیق مطالب کتاب درسی تألیف شده است.

از ویژگی کتاب حاضر می‌توان به تطبیق تمرین‌ها و سوالات با روند ارائه مفاهیم کتاب درسی، چیدمان هدفمند تمرین‌ها از آسان به دشوار، بیان توضیحات، نکته و درسنامه برای تمرین‌های دشوار و تألیف آزمون‌های خودسنجی برای ارزیابی آموخته‌های دانش‌آموزان اشاره کرد.

تمرین‌ها و سؤالات این کتاب دقیقا منطبق با روند ارائه مفاهیم کتاب درسی و در راستای اهداف آموزشی آن طراحی شده و معلمان محترم را در تفهیم مطالب و استفاده بهتر از ساعات محدود آموزشی این درس یاری می‌کند.

در این کتاب بخش‌هایی با عنوان خودسنجی طراحی شده است که برای جمع‌بندی و مرور مطالب، مفید خواهد بود.

برای مواردی که با علامت ویدیو مشخص شده، فیلم‌های آموزشی تهیه شده است که می‌توانید آن‌ها را از طریق اپلیکیشن رایگان کلاغ سپید مشاهد کنید. برای دریافت این اپلیکیشن می‌توانید به وب‌سایت www.gaj.ir مراجعه کنید.

معرفی مجموعه کتاب های شاهکار

سایر ویژگی‌ها:

 • تطبیق تمرین‌ها و سؤالات با روند ارائه‌ مفاهیم کتاب درسی
 • چیدمان هدفمند تمرین‌ها از آسان به دشوار
 • بیان توضیحات و راهنمایی والدین گرامی برای تمرین‌های دشوار
 • ارائه آزمون‌های مروری، میان نوبت اول، نوبت اول، میان نوبت دوم و پایانی
 • ارائه سوالات متنوع به‌منظور تکرار و تمرین مباحث کتاب درسی

 

خرید کتاب‌های «شاهکار» از گاج‌مارکت
1 نظر
 1. رضا می گوید

  سلام و خداقوت خدمت شما و همکاران گاج مگ عزیز
  چرا کتاب گام به گام دروس دهم و یازدهم و دوازدهم علوم انسانی کلاغ سپید سری شاه کلید تالیف و چاپ نمی کنید؟؟؟
  ممنون میشم که به سوالم پاسخ بدین سپاسگزارم

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.