معرفی مجموعه کتاب‌ های نشر زنبور

0

نشر زنبور در سری تخته کتاب‌های خود به آموزش مهارت‌های قبل از دبستان نظیر یادگیری اعداد، حروف فارسی و انگلیسی، ساعت، نقاشی و … پرداخته است. طراحی این مجموعه کتاب‌ها به گونه‌ای است که کودکان می‌توانند برای تمرین بیشتر بارها بنویسند و پاک کنند؛ به طوری که انگار یک تخته واقعی به همراه دارند. همراه هر کتاب یک ماژیک مخصوص نیز به فروش می‌رسد که خاص استفاده از همان کتاب است. در طراحی جلد‌های این کتاب‌ها نهایت ذوق و سلیقه‌ تصویرگری به کار رفته است که توجه مخاطبان اصلی این سری، یعنی کودکان را به خود جلب می‌کند.

معرفی مجموعه کتاب‌ های آموزشی نشر زنبور

 • کتاب ضرب کردن اعداد را یاد می‌گیرم

تخته کتاب «ضرب کردن اعداد را یاد می گیرم» ضرب اعداد را به کودکان آموزش می‌دهد. این تخته کتاب به خاطر داشتن صفحات رنگی توجه کودکان را به خود جلب کرده و بازی با اعداد را برایشان جذاب‌تر می‌کند. آنها باید با شمارش هیولاهای کوچک، جاهای خالی را پر کرده و به پاسخ ضرب برسند.

 • کتاب می‌تونم تا ۱۰ بنویسم

یکی از ابتدایی‌ترین کارها برای کودکان شمردن اعداد است، اما نوشتن آن به همان میزان برای آنها دشوار است. تخته کتاب «می‌تونم تا ۱۰ بشمرم» به دلیل داشتن تصاویر رنگی مهیج نظر کودک را به خود جلب می‌کند.

 • کتاب می‌تونم حساب کنم

بازی با اعداد برای تقویت ذهن کودکان مفید است؛ حال اگر به این سرگرمی تصاویری زیبا اضافه شود یادگیری را برای کودک شما دوست داشتنی‌تر می‌کند. تخته کتاب «می‌تونم حساب کنم» جمع و تفریق را در تصاویر کارتونی آموزش داده و لذت حساب و کتاب را بیشتر می‌کند. کودک شما باید با شمردن و پر کردن نقطه‌چین‌ها به حل این جمع و تفریق‌ها بپردازد.

 • کتاب شکل‌های هندسی را به راحتی یاد می‌گیرم

تخته کتاب «شکل‌های هندسی را به راحتی یاد می‌گیرم» به همراه تصاویر و اتفاقات جذاب نوعی تمرین در خط کشیدن و نوشتن محسوب می‌شود. کودک می‌تواند هر چقدر که می‌خواهد با ماژیک روی این تخته تصاویری را کشیده و پاک کند. او باید با دنبال کردن نقاط به اشکال برسد.

 • کتاب می‌تونم تا ۱۰ بشمارم

این کتاب به کودک شما خواندن و نوشتن اعداد را آموزش می‌دهد. آموزش در کنار طراحی موجب افزایش قدرت تخیل و یادگیری کودک می‌شود.

 • کتاب عددهای انگلیسی را یاد می‌گیرم

در کتاب «عددهای انگلیسی را یاد می گیرم» کودک با اعداد انگلیسی آشنا می‌شود. گلاسه بودن تمام صفحات کتاب و همچنین ارائه ماژیک مخصوص نوشتن همراه کتاب، این امکان را به کودک می‌دهد که برای تمرین بیشتر، چندین بار بخواند و بنویسد.

 • کتاب آماده انگلیسی یاد گرفتنم

در کتاب «آماده‌ انگلیسی یاد گرفتنم»، کودک از طریق بازی و سرگرمی با حروف انگلیسی آشنا می‌شود.

 • کتاب می‌تونم Alphabet بخونم

تخته کتاب «می‌تونم Alphabet بخونم» در کنار آموزش به کودکان، نوعی بازی و سرگرمی برای آنها محسوب می‌شود. این تخته کتاب مانند یک تخته وایت برد عمل کرده و با داشتن ماژیک، نوشتن الفبای انگلیسی را به کودکان آموزش می‌دهد.

 • کتاب حروف انگلیسی را یاد می‌گیرم

در کتاب «حروف انگلیسی را یاد می‌گیرم»، کودک با حروف انگلیسی آشنا می‌شود.

 • کتاب کلمه‌های انگلیسی را یاد می‌گیرم

در کتاب «کلمه‌های انگلیسی را یاد می‌گیرم»، کودک با حروف و کلمات انگلیسی آشنا می‌شود.

 • کتاب نقاشی می‌کشم، می‌نویسم، معماها را حل می‌کنم.
 • کتاب می‌تونم یک مزرعه نقاشی کنم.

 • من آماده نوشتنم.
 • کتاب نقطه‌ها را به هم وصل می‌کنم و نقاشی می‌کشم.

 • کتاب می‌تونم وسایل نقلیه رو نام ببرم.

 • کتاب می‌تونم با حیوانات آشنا بشم.

 • کتاب می‌دونم ساعت چنده

 • کتاب می‌تونم نقاشی بکشم.

معرفی مجموعه کتاب‌ های آموزشی نشر زنبور

ویژگی‌های مجموعه کتاب‌های آموزشی نشر زنبور:

 • آموزش مفاهیم مختلف ریاضی، فارسی و انگلیسی از طریق بازی و سرگرمی به کودکان
 • صفحات این کتاب‌ها روغنی است و به کودک امکان نوشتن و پاک کردن مداوم را می‌دهد. همچنین کتاب به همراه یک ماژیک مخصوص نیز به فروش می‌رسد.

 

خرید کتاب‌های آموزشی نشر زنبور از گاج‌ مارکت

 

کتاب‌های عروسکی زنبور سرشار از داستان‌های شیرین کودکانه همراه با ترانه‌های جذاب است. در این کتاب‌ها علاوه بر توجه به تصویرهای شاد به نوع قطع کتاب، جنس کاغذ صفحات و جلد، نوع پارچه‌ی عروسک‌ها و حتی فونت و سایز قلم متن‌ها دقت و توجه ویژه‌ای شده است. کتاب مناسب خردسالان است. والدین می‌توانند عروسک دستی کتاب را در دست بگیرند و هم‌زمان ترانه‌ها و داستان‌ها را برای کودکان اجرا کنند.

کودکان با در دست گرفتن کتاب و عروسک از همان ابتدا با کتاب‌خوانی انس می‌گیرند. نگران پاره شدن یا آسیب‌دیدن کتاب نباشید؛ نوع کاغذ و مقوای به کار رفته در کتاب برای بازی کودکان مناسب است. حتی اگر کودک کاغذها را گاز هم بگیرد یا گوشه‌ای از کتاب را در دهانش بگذارد، نگران نباشید؛ نوع کاغذ به کار رفته در کتاب‌ها بهداشتی است!

مجموعه کتاب‌های عروسکی شامل عناوین کره اسب سم طلا، زرافه گردن درازه، ماه و پلنگ خال خالی، خرسو قلقلی، خروس پرطلا، گورخر خط خطی، خرگوشک دراز گوشک و اتل متل خرس و عسل است.

کلیله و دمنه از جمله متون ادبی کلاسیکی است که به دلیل وجود حکایت‌هایی با شخصیت حیوانات از مشهورترین و پرطرفدارترین فابل‌های دنیا شده است. ادبیات تعلیمی موجود در داستان‌های این کتاب نظر بسیاری از نویسندگان و اقتباس‌کنندگان را به خود جلب کرده و با در نظر گرفتن دایره‌‌ واژگانی و سطح دریافت کودکان، لذت و حظ ادبی از آن را به ذائقه‌ این گروه خوش نشانده است. این بازنویسی‌های خلاق از کلیله و دمنه به قلم دکتر مریم جلالی صورت گرفته است. تمامی صفحات این کتاب کاغذ گلاسه بوده و مخاطبان اصلی آن کودکان با گروه سنی «ب» و «ج» هستند.

کتاب‌های داستانی زنبور شامل مجموعه کتاب‌های جودی مودی، مجموعه کتاب‌های دانشنامه هیولای استرمانت، مجموعه کتاب‌های بیگ نیت، مجموعه ۴۰ جلدی قصه‌های قرآنی، مجموعه کتاب‌های ادبیات کلاسیک، مجموعه کتاب‌های داستانی رولددال، مجموعه کتاب‌های ویلف، مجموعه کتاب‌های داستانی حیوانات کوچک و… می‌باشد.

یکی از شناخته شده ترین روش‌های درمانی که امروزه روان شناسان و روان کاوان به کار‌گیری آن را توصیه می کنند «آرت تراپی» است. این روش همچون شاخه‌های دیگر هنر مسیری را در اختیار فرد قرار می دهد که بتواند به بهترین و ساده ترین نحو ممکن هیجانات، احساسات و ذهنیات خود را ابراز کند. «آرت تراپی» را می توان به عنوان زیرشاخه ای از نقاشی به حساب آورد، با این تفاوت که در این رشته تمرکز بر روی رنگ آمیزی است نه طراحی.

انتشارات بین المللی گاج با توجه به نیاز مبرم بازار به کتاب‌هایی از این جنس، دست به انتشار مجموعه‌ای تحت عنوان آرت تراپی زده است. این کتاب‌ها فضایی نو و جذاب را در اختیار شما قرار داده‌اند تا بتوانید بنابر تمایل و سلیقه و تنها با به کارگیری یک سری مداد رنگی، از مزیت‌های درمانی آن بهره مند شوید. مجموعه کتاب‌های آرت تراپی به منظور کاهش استرس و تقویت ذهن، ویژه‌ تمامی سنین طراحی شده و در اختیار علاقه مندان به این حوزه قرار گرفته است. این مجموعه طرحی است نو از مجموعه‌ی زنبور که در طرح‌هایی متفاوت منتشر و عرضه شده است.

 

خرید کتاب‌های نشر زنبور از گاج‌ مارکت

 

بازگشت به گاج مگ

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.