شیمی دوازدهم سری میکرو طبقه بندی منتشر شد

0

کتاب‌های میکرو یکی از کامل‌ترین و خوش‌نام‌ترین مجموعه کتاب‌های کنکوری است که دربردارنده تست‌های کنکورهای سراسری و تألیفی به همراه درسنامه‌های کامل و نکات تستی و کنکوری است. این کتاب‌ها برای پایه‌های دهم تا دوازدهم گردآوری شده که در طول سال تحصیلی مفید بوده و کاربرد دارد.

شیمی دوازدهم سری میکرو طبقه بندی منتشر شد

کتاب‌های میکروطبقه‌بندی دارای درسنامه‌های جامع به همراه نکات کنکوری است تا شما دانش‌آموزان عزیز را برای کنکور سراسری و آزمون‌های آزمایشی آماده کند.

نکات تستی در درسنامه‌های این کتاب به گونه‌ای طراحی شده است که پس از خواندن هر بخش بتوانید با پاسخگویی به تست‌های مربوطه با نحوه طرح تست و دیدگاه طراحان کنکور آشنا شده و تسلط کافی بر مطالب را پیدا کنید.

جلد نخست کتاب میکروطبقه‌بندی شیمی دوازدهم

مولفان در جلد نخست کتاب میکروطبقه‌بندی شیمی دوازدهم به بررسی مطالب فصل‌های اول و دوم کتاب‌ درسی پرداخته‌اند. آغازگر مباحث در این کتاب درس‌نامه‌ و آموزش نکات به‌صورت جامع و کامل  است.

 مؤلفان در این اثر تلاش کرده‌اند برای درک بهتر، تقسیم‌بندی ریزتری بر فصل‌ها انجام دهند که باعث ایجاد تفکری عمیق‌تر در دانش‌آموز شده و میزان یادگیری او را بالا می‌برد. همچنین این کتاب به ارائه‌ی تست‌های جامع و ترکیبی پرداخته تا دانش‌آموز از میزان یادگیری خود و تسلط‌‌‌‌ش بر درس مطلع گردد.

پاسخ‌های تشریحی پرسش‌های این کتاب به‌گونه‌ای طراحی شده که داوطلب با بررسی آن مروری دوباره بر مباحث درسی خود خواهد داشت.

خرید کتاب «شیمی دوازدهم میکروطبقه‌بندی» از گاج‌مارکت

شیمی دوازدهم سری میکرو طبقه بندی منتشر شد

سایر ویژگی های این کتاب

  • آموزش کامل مطالب فصل‌های اول و دوم شیمی دوازدهم با بیانی روان و ساده
  • بررسی سؤال‌های دانش‌آموزان برای تفهیم و عمق‌بخشی بیشتر به مفاهیم آموزشی
  • بررسی بیش از ۱۰۰۰ پرسش چهارگزینه‌ای مطابق با سبک جدید کنکور سراسری
  • بررسی کامل پرسش‌های چهارگزینه‌ای در پاسخ‌نامه‌ی کاملا تشریحی
  • ارائه‌ی روش‌ها و قلق‌های حل مسائل شیمی با عنوان «ترفند محاسباتی»
  • ارائه‌ی سوال‌های منتخب کنکور سراسری ۹۷ در پایان کتاب

برای رسیدن به درصدهای عالی مطابق زیر عمل کنید

مرحله۱: ابتدا کادرهای آموزشی مربوط به یک قسمت را در پاسخ تشریحی با دقت بخوانید. با خواندن کادرها می‌توانید نمره خود را در امتحان‌های مدرسه افزایش دهید و خودتان را آماده تست‌زنی کنید.

مرحله ۲: در ادامه و بعد از گذشت یک روز شروع به حل تست‌هایی کنید که شماره آنها آبی رنگ است. در این مرحله رعایت ۲ نکته بسیار اهمیت دارد.
۱: هدف، حل تست‌ها و رسیدن به جواب‌ها در یک بازه زمانی میانگین ۶ دقیقه‌ای
۲: بعد از حل هر تست باید جواب‌هایتان را تحلیل کنید (حتی اگر درست پاسخ داده باشید) و ایرادهای احتمالی خود را رفع کنید. اگر در این مرحله درصد پاسخگویی شما از حدود ۶۰ درصد پایین‌تر بود باید باری دیگر کادر مورد نظر را بخوانید.

توجه داشته باشید که بین مرحله ۱ و ۲ حتما باید یک فاصله زمانی یک روزه بگذارید.

مرحله ۳: بعد از گذشت فاصله زمانی یک روزه از مرحله ۲، شروع به حل تست‌هایی کنید که شماره آنها مشکی رنگ است. در این مرحله باید سعی کنید که در یک بازه زمانی کوتاهتر نسبت به مرحله قبل  (میانگین حل هر تست، ۳ دقیقه) به پاسخ برسید. اگر تستی را درست حل کردید بروید سراغ تست بعدی، ولی اگر تستی را نتوانستید در این بازه زمانی حل کنید، حل تست‌ها را متوقف کنید و پاسخ را بخوانید و ایرادهای احتمالی را برطرف کنید.

مرحله سنجش: در انتهای هر فصل و بعد از حل تست‌های آموزشی، تست‌های پخش و پلا آماده شده است تا بتوانید خود را بسنجید! این تست‌ها مطابق کنکورهای سال‌های اخیر، ترکیبی کل فصل با فصول دیگر کتاب و حتی با کتاب‌های دهم و یازدهم هستند.

پاسخ های تشریحی: برای اولین بار در ایران (و حتی جهان) پاسخ‌هایی که برای  هر تست نوشته‌ایم، تشریحی هستند و با خواندن هر پاسخ می‌توانید یک بار دیگر درس را مرور کنید.

کادرهای درسنامه: در سال دوازدهم که سال کنکورشما است. با انبوهی از مطالب برای آماده شدن در کنکور سراسری مواجه هستید. در این کتاب تصمیم گرفته شده که تست ها، کادرهای آموزشی و پاسخ‌ها دقیقاً همان چیزی باشد که شما برای ۱۰۰ درصد زدن نیاز دارید.

درجه‌بندی سطح تست‌ها: در کادر پاسخ هر تست، از سه رنگ خاکستری، آبی و مشکی استفاده شده که به ترتیب، منظور سطح‌های ساده، متوسط و دشوار تست بوده است.

شیمی دوازدهم سری میکرو طبقه بندی منتشر شد

خرید کتاب «شیمی دوازدهم میکروطبقه‌بندی» از گاج‌مارکت

 

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.