سرانجام تاثیر معدل در کنکور ۹۸ چه شد؟

3

قاسم احمدی لاشکی در گفتگو با خبرنگار مهر افزود: جلسه کمیسیون آموزش و تحقیقات با حضور وزیر علوم و رئیس سازمان سنجش آموزش کشور برگزار شد و موضوع تاثیر قطعی معدل در کنکور ۹۸ بررسی شد.

سرانجام تاثیر معدل در کنکور ۹۸ چه شد؟

وی افزود: مقرر شد شورای سنجش و پذیرش دانشجو حداکثر تا دو هفته آینده جلسه فوق العاده را تشکیل دهد و موضوع تاثیر قطعی معدل در کنکور ۹۸ در آن جلسه مطرح شود و اعضای شورا برای تاثیر مثبت به توافق برسند و تاثیر مثبت را اعلام کنند.

عضو کیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی گفت: در صورتی که شورای سنجش و پذیرش دانشجو این نظر که تاثیر سوابق تحصیلی از قطعی به مثبت تغییر کند را مورد نپذیرد آن زمان برای طرح مجلس که تاثیر مثبت معدل در کنکور ۹۸ است تصمیم گیری می شود.

محمد جواد ابطحی در تشریح جلسه عصر امروز کمیسیون آموزش و تحقیقات اظهارداشت: محمد شریعتمداری، وزیر پیشنهادی تعاون، کار و رفاه اجتماعی در این جلسه به ارائه برنامه های خود و پاسخ به سؤالات نمایندگان پرداخت.

وی با اشاره به حضور وزیر علوم، تحقیقات و فناوری در این جلسه، گفت: در این جلسه در حضور وزیر علوم درباره تأثیر قطعی معدل در پذیرش دانشجویان بحث و بررسی شد.

سرانجام تاثیر معدل در کنکور ۹۸ چه شد؟

عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس تصریح کرد: مقرر شد تا تاثیر قطعی معدل در پذیرش دانشجو فعلا برداشته و تاثیر مثبت معدل لحاظ شود تا در آینده ای نزدیک طرح جامعی درباره تاثیر قطعی معدل در پذیرش دانشجو تهیه شود.

ابطحی بیان کرد: در واقع به دلیل آماده نبودن طرح تاثیر قطعی معدل در پذیرش دانشجو، نمایندگان معتقد بودند که باید فعلا تاثیر مثبت معدل در پذیرش دانشجویان لحاظ شود.

همچنین قاسم احمدی لاشکی عضو دیگر کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس در این باره گفت: با نگاه بسیار خوب و مثبتی که امروز در بین اعضای کمیسیون آموزش، وزیر علوم و رئیس سازمان سنجش وجود داشت باید بگویم که داوطلبان کنکور ۹۸ با آرامش خاطر و با نگاه به آن که تاثیر معدل در کنکور سال آینده به صورت تاثیر مثبت لحاظ خواهدشد، با برنامه‌ریزی به مطالعه خود بپردازند.

سرانجام تاثیر معدل در کنکور ۹۸ چه شد؟

برای دیدن سایر مطالب گاج مگ کلیک کنید !
3 نظرات
 1. دانش آموز ایرانی می گوید

  خدا را شکر…

 2. مبینامیری می گوید

  خیلی خوبه که معدل مون تاثیر داشته باشه وقتی سه سال دبیرستانو خیلی خوب خوندیم و معدل بالا دارم بلاخره باید ی جایی فرق بین اون کسی ک معدلش بالاست و دانشگاه قبول میشه با فرق کسی ک معدلش پایینه و قبول میشه باشه

  1. فرشته جراحی می گوید

   درصورتی خوبی که اولا برای هر سه پایه امتحان نهایی برگزار بشه دوما سوالات به هیچ وجه لو نرن سوما آموزش همه جای کشور یکسان باشه.تا همین امسال اینقدرررر سوالا لو رفتن و معدل ۲۰ها خیلی الکی زیاد شدن و اینقدررررر سطح آموزش تو مناطق محروم پایینه ک نخبه های تو این مناطق از عدالت آموزشی محروم هستن پس تاثیر قطعیه معدل به هیچ وجه نمیتونه کمکی کنه و فقط باعث میشه افراد بی لیاقت بیان بالا….

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.