ریاضیات تجربی کامل کنکور سری میکرو طلایی منتشر شد

جلد 1 و 2 کتاب ریاضیات تجربی کامل کنکور سری میکرو طلایی منتشر شد

0

همواره یکی از مهم‌ترین دغدغه‌های معلمان و مشاوران در درس ریاضی، مواجه شدن با جمله معروف و رایج ” من در یادگیری ریاضی مشکل دارم” در بین دانش‌آموزان می‌باشد.این تفکر و تلقین حاصل استفاده از روش‌های غلط در مطالعه درس ریاضی است. به عنوان مثال هنگامی‌که دانش‌آموز با سوال سختی مواجه می‌شود به جای به کار بستن روش صحیح مطالعه، به سمت حفظ کردن سوال و پاسخ رفته و به دنبال استفاده از فیلم‌های آموزشی و شرکت در کلاس‌های متعدد می‌باشد.

ریاضیات تجربی کامل کنکور سری میکرو طلایی منتشر شد

در کتاب ریاضیات تجربی کامل کنکور سری میکرو طلایی علاوه بر آموزش مطالب درس ریاضی، در چینش موضوعات متفاوت درسی، نحوه صحیح مطالعه آن ها توسط دانش‌آموز نیز در نظر گرفته شده است.

در فرایند یادگیری دروس به خصوص دروس اختصاصی، چهار مرحله ۱- یادگیری مفاهیم، ۲- تثببیت مفاهیم، ۳- تسلط و ۴- ایجاد خلاقیت و سرعت عمل در زمان پاسخ‌گویی، باید به طور قدم به قدم انجام پذیرد. یعنی ابتدا دانش‌آموز باید از طریق جزوات و درسنامه‌هامطلبی را یاد بگیرد و مثال‌های درسنامه را به‌خوبی مرور نماید و در گام بعدی با حل کامل سوالات سراسری سال‌های گذشته و سوالات تألیفی به تثبیت مطالب بپردازد. در انتها با آزمون های و سوالات استاندارد و درنظر رفتن زمان و با تکرار و تمرین، سرعت عمل خود را افزایش دهد.

ریاضیات تجربی کامل کنکور سری میکرو طلایی منتشر شد

جلد نخست

جلد نخست کتاب «ریاضیات تجربی کامل کنکور» شامل بانک تست و درس‌نامه‌ از مباحث ریاضی پایه‌ی دهم، یازدهم و دوازدهم رشته‌ی تجربی بوده و داوطلبان گرامی می‌توانند با تهیه‌ی جلد دوم این کتاب به پاسخ‌های تشریحی این سوالات دست پیدا کنند.

این کتاب به ارائه‌ درسنامه‌های کاربردی پرداخته و به صورت تشریحی مجموعه‌ای کامل و کارآمد را در اختیار دانش‌آموزان و داوطلبان کنکور تجربی قرار داده است.

از دیگر ویژگی‌های این کتاب می‌توان به نکات کلیدی و مثال‌های مرتبط با ریاضیات جامع تجربی در آن اشاره کرد. دانش‌آموز پس از مطالعه و بررسی کامل درس‌نامه‌ها برای رویارویی با تست‌های مندرج در کتاب که به صورت موضوع به موضوع (و نه پایه به پایه) چیدمان شده آماده خواهد شد. این موقعیت در اختیار شما قرار گرفته که با تکیه بر پاسخ‌نامه‌ی تشریحی (جلد ۲) نقاط ضعف خود را شناخته و برای تقویت آن‌ها تلاش کنید. 

کتاب پیش رو موارد زیر را دربرمی‌گیرد:

 • ارائه‌ درس‌نامه‌ و آموزش نکات کاربردی
 • ارائه ۲۷۲۳ تست کنکور و تألیفی
 • دارا بودن کادرهای جمع‌بندی در انتهای هر فصل برای مرور سریع
 • توجه به تمرینات و مثال‌های کتاب درسی جدید
 • ارائه‌ سطح‌بندی برای تست‌ها
 • ارائه پاسخ‌های واقعا تشریحی در جلد ۲

 ریاضیات تجربی کامل کنکور سری میکرو طلایی منتشر شد

خرید جلد ۱ ریاضیات کامل تجربی میکرو طلایی از گاج مارکت

ریاضیات تجربی کامل کنکور سری میکرو طلایی منتشر شد

جلد دوم

داوطلبان تجربی می‌توانند جلد دوم  به پاسخ‌های تشریحی سوالات و نکات تستی بیان شده در آن دست پیدا کنند؛ تا به‌این‌ترتیب به نقاط ضعف و قوت خود در این درس پی ببرند.

 این کتاب به ارائه‌ پاسخ‌های تشریحی پرداخته و به صورت کاربردی مجموعه‌ای کامل و کارآمد را در اختیار دانش‌آموزان و داوطلبان کنکور تجربی قرار داده است. از دیگر ویژگی‌های این کتاب می‌توان به نکات کلیدی و مثال‌های مرتبط با ریاضیات جامع تجربی در آن اشاره کرد. 

 این کتاب موارد زیر را دربرمی‌گیرد:

 • ارائه‌ پاسخ‌های واقعا تشریحی برای تست‌های جلد نخست
 • ارائه‌ نکات کنکوری فراوان در خلال پاسخ‌نامه
 • توجه به سبک و سیاق مولفان کتاب‌های درسی جدید
 • ارائه سطح‌بندی برای تست‌ها
 • ارائه‌ درس‌نامه‌ و بانک تست پر بار در جلد مکمل (جلد۱)

ریاضیات تجربی کامل کنکور سری میکرو طلایی منتشر شد

خرید جلد ۲ ریاضیات کامل تجربی میکرو طلایی از گاج مارکت

ریاضیات تجربی کامل کنکور سری میکرو طلایی منتشر شد

 

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.