حسابان جامع کنکور ریاضی سری میکرو طبقه بندی منتشر شد

درس‌نا‌مه‌های کامل + تست‌های فراوان + پاسخ‌های روان

4

حسابان جامع کنکور ریاضی سری میکرو طبقه بندی منتشر شد


کتاب‌های میکرو یکی از کامل‌ترین مجموعه کتاب‌های کنکوری است که دربردارنده تست‌های کنکورهای سراسری و تألیفی به همراه درسنامه‌های کامل و نکات تستی و کنکوری است. این کتاب‌ها برای پایه‌های دهم تا دوازدهم گردآوری شده که در طول سال تحصیلی مفید بوده و کاربرد دارد. فیزیک کامل جامع کنکور تجربی سری میکرو طلایی منتشر شد

کتاب‌های میکروطبقه‌بندی دارای درسنامه‌های جامع به همراه نکات کنکوری است تا شما دانش‌آموزان عزیز را برای کنکور سراسری و آزمون‌های آزمایشی آماده کند.

نکات تستی در درسنامه‌های این کتاب به گونه‌ای طراحی شده است که پس از خواندن هر بخش بتوانید با پاسخگویی به تست‌های مربوطه با نحوه طرح تست و دیدگاه طراحان کنکور آشنا شده و تسلط کافی بر مطالب را پیدا کنید.

 

کتاب حسابان جامع کنکور ریاضی (نظام جدید)


کتاب پیش رو دربردارنده‌ مطالب حسابان یازدهم و دوازدهم بوده که در سه بخش درس‌نامه، تست و پاسخ‌نامه‌ تشریحی ارائه شده است. در بخش آموزش، تمامی نکات و توضیحاتی که برای درک مفاهیم کتاب درسی مورد نیاز دانش‌آموزان بوده، بیان شده است. در گام بعدی داوطلبان باید با تکیه بر آموخته‌های خود، به رویارویی با بانک تست غنی این کتاب بروند. در هر مبحث از کتاب پیش رو تلاش شده از سطر به سطر کتاب درسی حتی پاورقی‌ها و مثال‌ها، سؤالات تألیفی چهارگزینه‌ای طرح شود.

در لابه‌لای این سؤالات، تست‌های کنکور داخل و خارج از کشور مطرح شده تا هیچ نکته‌ای از قلم نیفتد. سپس نوبت فهمیدن جواب‌های غلط و علت آن‌هاست. داوطلبان گرامی می‌توانند با بررسی پاسخ‌نامه‌ تشریحی کتاب پیش رو، ابهام‌های باقی‌مانده‌ ذهنی خود را برطرف کنند. با اطمینان خاطر می‌توان گفت پس از مطالعه‌ کتاب‌های میکروطبقه‌بندی و سنجیدن نقاط ضعفتان قادر خواهید بود به هر نوع سؤال مرتبط با آن مبحث پاسخ دهید.

کتاب حسابان جامع کنکور سری میکروطبقه‌بندی با همکاری مشترک علی بیطرفان و ابوالقاسم شعبانی گردآوری شده است. هدف از تألیف این کتاب، شناخت هرچه بیشتر مطالب و نکات درسی و تسلط کامل به روش‌های طرح تست از آن مباحث است. در این کتاب برای تمامی مباحث، درس‌نامه‌های بی‌نظیر و پرسش‌های چهارگزینه‌ای فراوان به همراه پاسخ تشریحی روان و قابل‌ فهم بیان شده‌ است.

حسابان جامع کنکور ریاضی سری میکرو طبقه بندی منتشر شد

خرید کتاب «حسابان جامع کنکور ریاضی سری میکرو طبقه بندی» از گاج‌مارکت

 

کتاب حسابان جامع کنکور ریاضی (نظام جدید) در ۱۱ فصل با عنوان‌های اتحاد و تجزیه، رادیکال و توان، الگو و دنباله، معادله و تابع درجه دوم-معادلات گویا و رادیکالی، تعیین علامت و نامعادله، قدرمطلق و هندسه تحلیلی، توابع نمایی و لگاریتمی، تابع(همراه جزء صحیح)، مثلثات، حد و پیوستگی، مشتق و کاربردهای مشتق تألیف و منتشر شده است. بخش آخر این کتاب هم به پاسخ‌نامه تشریحی اختصاص داده شده است. هر فصل از این کتاب با درس‌نامه‌های مختصر و کاربردی آغاز شده و در ادامه به تست‌های متنوع و مهم ختم می‌شود.

 

بخوانید: فیزیک کامل جامع کنکور تجربی سری میکرو طلایی منتشر شد

 

ویژگی‌های این کتاب:

 • آموزش کاربردی مطالب کتاب درسی با بیانی روان و ساده
 • بررسی انواع گوناگون پرسش‌‌های چهارگزینه‌ای مطابق با سبک جدید کنکور سراسری
 • واکاوی کامل پرسش‌های چهارگزینه‌ای در پاسخ‌نامه‌ تشریحی

حسابان جامع کنکور ریاضی سری میکرو طبقه بندی منتشر شد

خرید کتاب «حسابان جامع کنکور ریاضی سری میکرو طبقه بندی» از گاج‌مارکت

4 نظرات
 1. حسین می گوید

  سلام، مطالب پایه دهم رو نداره؟

 2. علی می گوید

  با سلام و خسته نباشید
  میخواستم بدونم ایا کتاب حسابان دوازدهم سری میکرو طبقه بندی(فقط مطالب حسابان دوازدهم) چاپ میشه؟

  1. یاسمن سلطانی می گوید

   سلام دوست گاجی؛
   کتاب مدنظر شما منتشر شده و می توانید از لینک زیر تهیه کنید
   http://bit.ly/2RZ3wO6

 3. فاطمه می گوید

  سلام ، حسابان دوازدهم رو کی منتشر میکنید؟؟

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.