زیست شناسی کامل کنکور تجربی سری میکرو طلایی منتشر شد

جلد 1 و 2 زیست شناسی کامل کنکور تجربی سری میکرو طلایی منتشر شد

5

با یک نگاه مختصر و کوتاه به مطالب این کتاب، متوجه نام میکرو طلایی خواهید شد. در ابتدای این سری از کتاب‌های کمک درسی انتشارات بین‌المللی گاج، فصل‌های کتاب درسی با توجه به مباحث و شماره صفحات کتاب، مشخص شده است.

زیست شناسی کامل کنکور تجربی سری میکرو طلایی منتشر شد

جلد نخست کتاب زیست کامل کنکور میکرو طلایی

در هر مبحث تلاش شده از سطر به سطر کتاب درسی حتی پاورقی‌ها و مثال‌ها، سوالات تألیفی چهارگزینه‌ای مطرح شود. در لابه‌لای این سوالات، نمونه‌ تست‌هایی از آزمون‌ سراسری داخل و خارج از کشور مطرح شده تا هیچ نکته‌ای از قلم نیفتد.

با یک پاسخ‌نامه تشریحی علاوه بر مشخص کردن گزینه درست، علت غلط بودن سایر گزینه‌ها به صورت تشریحی توضیح داده می شود. با اطمینان خاطر می‌توان گفت پس از مطالعه کتاب‌های میکرو طلایی و سنجیدن نقاط ضعفتان قادر هستید به هر نوع سوال مرتبط با آن مبحث پاسخ دهید.

مولفان در جلد نخست کتاب میکرو طلایی “زیست کامل کنکور” به بیان ۳۰۰۰ تست چالشی همراه با پاسخ تشریحی پرداخته‌اند و داوطلبان گرامی می‌توانند با تهیه‌ی جلد دوم این کتاب به درس‌نامه‌های این مباحث دست پیدا کنند. هر فصل از این کتاب به‌طور میانگین ۱۰۰ نت ۱۵۰ تست دارد و به چند قسمت تقسیم شده که هر قسمت تست های یک بخش از کتاب درسی را پوشش می‌دهد.

قبل از حل تست‌های این کتاب، ابتدا جلد آموزش را مطالعه کنید و به دقت بخش‌های مهم هر پاراگراف را مشخص کنید، زیرا در تست های این کتاب با ریزبینی کامل، همه نکات مورد بررسی و طرح تست قرار گرفته است. بعد از احساس نسبی مسلط بودن به کتاب، به سراغ حل تست‌ها بروید.

بعد از حل تست‌های هر فصل، حتماً حتماً پاسخ‌های تشریحی را به دقت بخوانید و نکات و جداول آن را مطالعه کنید زیرا بسیار اهمیت دارند.

سپس حتماً پس از حل تست‌ها و بررسی پاسخ‌خهای تشریحی، مجدداً جلد آموزش را مطالعه کنید و نکاتی را که احتمالاً فراموش می‌کنید، در حاشیه آن بنویسید و با کلماتی از جلد آموزش که در دور اول مطالعه به آنها دقت نکرده بودید و متوجه شدید که امکان طرح تست از آنها وجود دارد را هایلایت کنید.

کتاب پیش رو در ۸۹۶ صفحه گردآوری شده است، که شامل مباحث زیست‌شناسی سال دهم، یازدهم و دوازدهم است. در این کتاب مباحثی همچون پرسش‌های چهارگزینه‌ای کنکور سراسری، تست‌های تالیفی و پاسخ‌های کاملا تشریحی ارائه شده است.

زیست شناسی کامل کنکور تجربی سری میکرو طلایی منتشر شد

از ویژگی‌های برجسته‌ی این کتاب می‌توان موارد زیر را برشمرد:

 • تحلیل و بررسی ۳۰۰۰ تست‌ تالیفی و سراسری 
 • ارائه‌ی پاسخ تشریحی برای تمامی پرسش‌ها
 • ارائه‌ی درسنامه و مباحث آموزشی در جلد مکمل (جلد۲)

زیست شناسی کامل کنکور تجربی سری میکرو طلایی منتشر شد

زیست شناسی کامل کنکور تجربی سری میکرو طلایی منتشر شد

جلد دوم  کتاب زیست کامل کنکور میکرو طلایی

در جلد دوم ، درس‌نامه‌ و آموزش نکات تستی را بیان شده است.  با اطمینان خاطر می‌توان گفت پس از مطالعه کتاب‌های میکرو طلایی و سنجیدن نقاط ضعفتان قادر هستید به هر نوع سوال مرتبط با آن مبحث پاسخ دهید. این کتاب شامل آموزش مباحث زیست‌شناسی سال دهم، یازدهم و دوازدهم است. از ویژگی‌های برجسته‌ی این کتاب می‌توان موارد زیر را برشمرد:

 • دربردارنده‌ی مباحث زیست‌شناسی دهم، یازدهم و دوازدهم
 • ارائه‌ی درس‌نامه و نکات تستی و جمع‌بندی
 • تحلیل و بررسی ۳۰۰۰ تست‌ تالیفی و سراسری همراه با پاسخ در جلد مکمل (جلد۱)

زیست شناسی کامل کنکور تجربی سری میکرو طلایی منتشر شد

زیست شناسی کامل کنکور تجربی سری میکرو طلایی منتشر شد

خرید جلد ۱ و ۲ زیست شناسی کامل تجربی میکرو طلایی از گاج مارکت بازگشت به گاج‌مگ
5 نظرات
 1. farnaz می گوید

  سلام ببخشیدمن جامع دهم ویازدهم روخریدم..میخواستم بینم فرق میکنه یانه همون کتاب هس فقط یاکلاباهم فرق میکنن؟نیازبه خریددوباره دارم؟

 2. شبنم می گوید

  سلام ازتون خواهش میکنم برای کتابها تخفیف ۵۰درصد قرار دهید…..تامابچه های کم بضاعت هم بتونیم تهیه کنیم ….خواهشا ولطفا

 3. شبنم می گوید

  سلام ….
  آیا محتوا ودرسنامه های کتابهای میکرو طلایی با کتابهای میکرو فرقی داره؟؟؟؟الان من هیچ کدوم از کتابهای زیست میکرو پایه رو ندارم آیا باید اول اونا تهیه کنم بخونم بعد این میکرو طلایی روبخونم یا فرقی نداره؟؟؟؟لطفا راهنمایی کنید.

 4. موسویان می گوید

  سلام لطفا راهنمایی کنید برای کنکور کدام مناسب تر است وقیمت جلد۱و۲ میکرو طلایی

  1. امین محمدی می گوید

   سلام دوست گاجی:
   برای راهنمایی بیشتر لطفا با شماره ۶۴۲۰-۰۲۱ تماش بگیرید

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.