زبان انگلیسی کامل کنکور سری میکرو طلایی منتشر شد

0

زبان انگلیسی کامل کنکور سری میکرو طلایی منتشر شد

کتاب‌های میکرو یکی از کامل‌ترین مجموعه کتاب‌های کنکوری است که دربردارنده تست‌های کنکورهای سراسری و تألیفی به همراه درسنامه‌های کامل و نکات تستی و کنکوری است. این کتاب‌ها برای پایه‌های دهم تا دوازدهم گردآوری شده که در طول سال تحصیلی مفید بوده و کاربرد دارد. فیزیک کامل جامع کنکور تجربی سری میکرو طلایی منتشر شد

کتاب‌های میکروطبقه‌بندی دارای درسنامه‌های جامع به همراه نکات کنکوری است تا شما دانش‌آموزان عزیز را برای کنکور سراسری و آزمون‌های آزمایشی آماده کند.

نکات تستی در درسنامه‌های این کتاب به گونه‌ای طراحی شده است که پس از خواندن هر بخش بتوانید با پاسخگویی به تست‌های مربوطه با نحوه طرح تست و دیدگاه طراحان کنکور آشنا شده و تسلط کافی بر مطالب را پیدا کنید.

 

زبان انگلیسی کامل کنکور سری میکرو طلایی


در ابتدای این سری از کتاب‌های کمک درسی انتشارات بین المللی گاج، فصل‌های کتاب درسی با توجه به مباحث و شماره صفحات کتاب، مشخص شده است. در هر مبحث تلاش شده از سطر به سطر کتاب درسی حتی پاورقی ها و مثال‌ها، سوالات تألیفی چهارگزینه‌ای مطرح شود. در لابه‌لای این سوالات، نمونه‌ آزمون‌های داخل و خارج از کشور مطرح شده تا هیچ نکته‌ای از قلم نیفتد. دانش‌آموزان عزیز پس از اینکه خود را سنجیدید و نقاط ضعفتان را شناختید، حال وقت آن است که به عقب برگردید و اشکال‌هایتان را جبران کنید. لازم نیست از کتاب درسی شروع کنید.

در کتاب‌های میکروطبقه‌بندی، درس‌نامه‌ مربوط به هر مبحث به صورت مجزا و به زبان راحت‌تر آورده شده است. سپس نوبت فهمیدن جواب‌های غلط و علت آن‌هاست. با یک پاسخ‌نامه تشریحی علاوه بر مشخص کردن گزینه درست، علت غلط بودن سایر گزینه‌ها به صورت تشریحی برایتان توضیح داده می‌شود. با اطمینان خاطر می‌توان گفت پس از مطالعه کتاب‌های میکرو طلایی و سنجیدن نقاط ضعفتان قادر هستید به هر نوع سوال مرتبط با آن مبحث پاسخ دهید.

کتاب میکرو طلایی زبان انگلیسی کامل کنکور توسط سعید ابراهیمی در ۵۶۰ صفحه گردآوری شده است. این کتاب منبعی جامع از تمامی مطالب و نکات لازم برای پاسخ‌گویی به سؤالات کنکور است. کتاب حاضر به همراه یک کتابچه واژگان ارائه می‌شود.

زبان انگلیسی کامل کنکور سری میکرو طلایی منتشر شد

خرید کتاب «زبان انگلیسی کامل کنکور سری میکرو طلایی» از گاج‌مارکت

زبان انگلیسی کامل کنکور سری میکرو طلایی منتشر شد

ویژگی‌های کتاب زبان انگلیسی کامل کنکور سری میکرو طلایی

  • ارائه‌ مباحث زبان انگلیسی دهم، یازدهم و دوازدهم
  • آموزش کامل مباحث گرامری به زبان ساده
  • ارائه ۳۱۶۱ پرسش چهارگزینه‌ای سراسری و تألیفی
  • آموزش نکات کاربردی و میان‌برهای تستی
  • ارائه‌ ۸۶ درک مطلب و کلوز تست
  • ارائه‌ پاسخ‌نامه‌ کاملا تشریحی
  • همراه با کتابچه رایگان واژگان کنکور

بخوانید: دین و زندگی کامل کنکور سری میکرو طلایی

زبان انگلیسی کامل کنکور سری میکرو طلایی منتشر شد

خرید کتاب «زبان انگلیسی کامل کنکور سری میکرو طلایی» از گاج‌مارکت

دین و زندگی کامل کن

کور سری میکرو طلایی منتشر 

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.